Vajina daraltan varmiiiii??????

Artik ameliyatsiz yeni bir lazerle ağrısıiz acısız daraltma yaptırdım ben coskun ercel i tavsiye ederim.çok yeni bir yöntem

Ben yaptırdım çok memnunum daha yeni bir lazer cilt yenilime gençleştirme yaptirdim coskun ercel e yaptırdım

Yeni bir yöntem lazerle vajinal daraltma üstelik ilişki yasağı yada agri hic bir şey yok

Lazerle vajinal daraltma çok kolay ve agrisiz işlem yarim saat sürüyor ve sonrasında herşey serbest.hic bir şey olmamış gigi ben coşkun erçel e oldum yeni ve çok memnunum

hadi ya burda da olumlu sonuç alanlar olmuş :

İlk doğumumdan sonra dikişlerim patlayinca korkudan gitmedim diktirmeye.. 5 sene içersinde ayda bir kadın hastalıkları Dr.una gidiyordum mikrop kapmaktan antibiyotik kullanmaktan fenalık gelmişti araştırdım sigorta karşılıyor dogum kusuru olduğu icin 2yil önce yaptırdım 20-25gun sürüyor acısı içeri doğru giren kısımdan üçgen bir parça kesip girişi daralıyorlar 1gun yatış ertesi gün ameliyat ve diğer gün çıkış oluyo yani 2gun hastane yatışı oluyor...

merhaba
nasıl bısey bu

merhaba
nasıl bısey bu

Canım puro gibi şekli var, eline aldığında mermer gibi bir his veriyor insana, tamamen bitkilerden yapılmış bir ürün. Yaklaşık 2 dakika kadar içinde tutuyorsun ve daraltma yapıyor vajinada, tek kusuru kuruluk yapıyor biraz, onuda bebek yağı veya kayganlaştırıcı jeller ile aşıyoruz. Ürünün linkini atıyorum canım sana özelden.

Merhaba eşime sordum onunla ilgili birkaç firmanın cihazı çıkmış lazer ile yapıyolarmış ben detayını bilmiyorum ama araştıracak arkadaşlar için belki ön bilgi olur. Bu teknoloji yeniymiş.

arkadaşlar merhaba. uzun süredir araştırdığım ama kafamda bir türlü netleştiremediğim bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var. yaklaşık 1,5 yıl önce normal doğum yaptım. bu zamana kadar cinsel yaşamım hep düzelir umudu ile bekledim ama doğumun getirdiği fiziksel değişimler bir türlü eski haline dönmedi. malumunuz 3,25 gr bir çocuk çıkarınca değişiklilerin olması normal. vajinamın çok genişlediğinin farkındayım. egzersizler yaptım ama tam anlamı ile net bir sonuç alamadın. ameliyat olmayı düşündüm korkumdan yanaşamadım. bu ilaçları araştırdım daha kolay diye ama güvenemedim. aranızda böyle bir sorun yaşayıp çözüm önerecek varsa ya da ilaç kullanıp sorunu çözen yardımlarınızı bekliyorum.

ben kendim denediyim ve memnun kaldığım bir yöntemi söyleyim ucuz ve basit hemde zararsız.ŞAP duymustum senelerdir be bir gün denyim dedim denedim müthiş tavsiyye ediyorum.şap toplama daraltma yapıyo.suya katib onla icinizi yikayin 1 gun onceden.bakin nasıl kız kibi oluyorsunuz.

Yazınızdan sonra uzun zaman geçmiş hala memnuniyetiniz devam ediyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…