Vajina daraltan varmiiiii??????

Roksinciğim ne yaptın daraltma işini, bende senin gibi düşünürken tongkat madura tanıştım ve çok memnunum, diloşum39'un yorumlarına katılıyorum aynen

Kızlar bayram geliyor ve eşlerimizde daha fazla vakit geçirebileceğiz bu dokuz günlük tatil süresince bence bu genişleme sorunu olanların bu harika şeyden alarak denemeleri gerekir. Hem size hem eşinize çok güzel bir hediye olacağından eminim, benim ve eşim için oldu da

Slm kızlar 2 hafta oncedogum yaptım cok çok ağır bir dogum oldu ilk dogumumda oyleydi drsuz ebesiz oldu bu ikinci dogumum ve cok hızlı oldugundan carsaf gibi yirtmislar telas ve korkudan.drum daratma ameliyati yapmamız gerekli diyor. ? Yoksa cinsel ve sosyal hayatinda sorun yasarsin diyor..
Ben hic bilmiyorum nasil olur acisi sizisi gerci son dogumda yasadiklarimdan sonra vız gelir....
Ayrica bu togkat madura iyi ama diğer sorunlara biretkisi olmaz ki...

Canım bence dene sen bi tongkat madurayı, genişlemeye de iyi geliyor, akıntıya da, kokuya da mantara da, ameliyattan önce bence şansını bi dene ameliyat son çaren olsun. Tongkat madura işe yaramasada olan 70 lirana olur bu kadar basit.

iyi de idrar kaçırma olayına care olmayacak ya ben ilerde bu sorunla karşılaşırsam.?

İdrar kaçırma olayına bir şey diyemiycem canım.

Ya iste ben diger hastalıklar nuksederse diye ameliyat dusunuyorum ama insan korkuyorda drum bebegin ve sen toparlan biraz ameliyat yapariz dedi ama iste korkuyorum (
Olanlar bisiler anlatsalar ya :))

ahh be cnm ne gerek var :S ok rahatsızlık duyabılırsın bundan ama bu cok onemlı bır konu, sonra daha sonrakı ılıskılerde bı etkısı olurmu olumlu-olumsuz :S hep sıkıntı. umarım ıyı karar verırsın ama dıkkatlı ol

valla burda yazılanlara inanıpta sakın almayın ben aldım ve 2 kere kullandım hiç işe yaramıyor ayrıca kaşıntı ve akıntı yaptım kadın doğuma gitmek zorunda kaldım .doktor içimden maduranın kalıntılarını çıkardı enfeksiyon oluşturmuş ayrıca sağlık bakanlığından da onaylı değil doktor sakın kullanma dedi

iyi de idrar kaçırma olayına care olmayacak ya ben ilerde bu sorunla karşılaşırsam.?

kızlar 38 yaşındayım ve 3 yıl önce hem idrar kaçırma hemde vajinal daraltma ameliyatı oldum..ameliyat sonrası baya zorluydu yani 35 gün kadar ağrılı bir dönem,idrar kaçırmam yok oldu:)(ki zaten mesane sarkması vardı bende,idrarını uzun süre tutmak ve ağır kaldırmaktan olurmuş)demem o ki kendinden rahatsızsan ameliyat olmaya değer...ama hiçbirşey doğalı gibi olmuyor.bence bir süre kegel egzersizlerini dene..ha ve vajinal genişliğin idrar kaçırmayla hiç bir ilgisi yok..

Son düzenleme:

Bu link te anlatılana göre kullandığın "herb" in adı "Tongkat madura stick soap" yani bir çeşit bitkisel sabun .Madura , güney asya endonezya adalarından birinin adı ve burada yetişen bir bitkinin gizli oranda karıştırılıp sabunlaştırılması ve çubuk haline getirilmesinden ibaet bir ürün. Doğu ve güney asya da daha yeni yeni ortaya çıkan bir sunum ve japonya'da kendine inanan küçük gruplar oluşturmuş .Madura dışında yetişmeyen bir bitkiden elde edilmesi ya da öyle denmesi de satış ve merakın artmasında faktör.

Bui düz anlamda bir sabun ve tek yaptığı vajen içini normal bir sabun gibi temizlemek ve kurulaştırmk. Endonezyalı kadınlar , eslerinin yıllar gectikce değisen yapıdan dolayı başka kadına gitmesini engellemek ve halen seksuel mutluluğu sunabilmek için , yuzyıllardır bunu kullanıyor, ancak etkisi vajenin fizyolojik olarak daralması değil , vajen kayganlığının durdurulması zira , endonezyalı kadınlar kuruluğun sürtünmeyi artırmasının esine daralma hissi verdiğini bulmuşlar ya da oyle bir cozum yaratmışlar.

Henuz yeni ortaya çıkması nedeni ile klinik deneyler için yeterli veri yok , ancak kuruluğun vajen içindeki ince duvarların yırtılmasına , derinin arkaya yığılmasına , açılan yaralar yüzünden çok kolay enfeksiyon almaya ve inatçı mantar yerleşmesine sebep olduğu da uyarılar arasında.

Herb ürünler , genelde hiçbir işe yaramazlar ama çok güzel plasebo etkisi olur. Aynı yörede vajen rengi açan ürünler de satılmakta ki bu da imkansızdır. Niteliği bilinmediğinden adet öncesi sırası ve sonrasında , hamilelik esnasında kuvvetli uyarılar da verilmiş . Çoğu endonezyalı kadın bu ürüne şüphe ile yaklaşıyor ve sağlık bakanlığı onayı olsa da kullanmıyor.
Ancak , 30 yaş ve üzeri Avrupalı kadınların ilgisini de çekmiş olduğundan buralara da yayılıyor.

Makalenin sonunda , boyle işlerle risk almak yerine , direk vajen yuvarlak kaslarını bilinçli olarak çalıştırmak sureti ile çok daha iyi , kalıcı ama zahmetli bir sıkılaştırma elde etmek mümkün diye de not düşülmüş.

Kuruluğun bitkiden değil , vajen duvarından kolayca geçerek kana karışan testosterona benzer bir sentetiğin yarattığı fikri var ve bunun olası yan etkileri hakkında hiç bir veri yok .

Bu durumda, benim bakış açım , anatomi fizyoloji ve immunoloji bilgi ve prensiplerine aykırı bu mucizevi (?) sabunsal ürünü senin de kullanmamayı tavsiye etmek . Zira orada darlaşma ancak yuvarlak kaslarda spazm yaratarak ya da çalıştırarak ; anatomofizyoloji açısından mümkün .

İdrar kaçırma olayına bir şey diyemiycem canım.
İdrar kacırma icin sling yada tot adı verilen iki ameliyat yapılıyor ve sonuçları çok güzel arkadaşlar eskiden yapılan ameliyatlar çok başarılı değildi..

Slm arkadaslar..ben vajinaplasti+labioplasti oldum..cinsel hayatimda ve idrar torbamde gecirdigim zor dogumdan tranvalar kaldi resmen..her neyse doktor ameliyatimi yapti turkiyede ben yurtdusindayim..ameliyattan 15 gun sonra kontrolumu yapti hersey yolunda dedi ve evime geldim.doktor dus perine kismandaki sarkma icinde dikis atip daraltti..cok sunmustu..bu dikis sanirim dogumdan sonra da kesi yapilip dikikiyor biraz kabarik duruyor yanik gibu buraz..dikunuca kasiniyor ve ve hala dokunuca bir sertlik hussediyorum ..benim gibi olan varmi ayrica ic dudaklarimin buri hala buraz sis ve agri var biraz..ayni durumuyasiyan varmi?? Iyilesme tam olarak be kadsr??

Kizlar ben yaklasik 10 yil önce ameliyat oldum, baslarda cok iyidi ama zamanla yine genisledi eski haline geldi paramin bosuna gitmesini birakin cektigim aci yanima kaldi.
vajina esnekdir yaradilis olarak böyledir.
ben size daraltici olarakk tongkat madura öneriyorum
kullanan tüm bayanlar memnun
kalici bir darlik yaratmiyor söylleyim ama 30 saniye vajina sok cikar 15 dakika icinde bakire kiz gibi daraliyor,
bitkisel olan bu ürün mantara ve akintiya ve kokuyada iyi geliyor hepsini yok ediyor
haftada 1 kez kullanmak kafi.
benim diger sorunlarim olmadigi icin daraltmak amacli kullaniyoruum.
cünkü genis vajinam yüzünden hissedemiyorum bu yüzdende orgazm olamiyorum.
ben almanyada yasiyorum ve almanyadan aldim ebay den aldim madurashop dan
1 tanesini 6 ay boyunca yikaip yikayip kullan.
baska bir topikde bu ürün konusuluyor acin okuyun,
bu dertden cok cektigim icin her firsatda yaziyorum.

Kızlar en iyisi sezeryan doğum.Ben sırf bunu düşünerek sezeryan doğum yaptım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…