Vajina daraltan varmiiiii??????

Yanlış anlamazsanız bişey sorucam ameliyat olan arkadaşlar özellikle ne gibi rahatsızlık hissettiler acaba ve bu ameliyata karar verdiler?? Bende biri normal biri sezeryan iki doğum yapmış biri olarak hem merak ettim hem de eltim bu konuda ciddi sıkıntı yaşıyo ilk doğumu olmasına rağmen yurt dışında doğum yaptı ve sonra dikişleri açılmış kaynamamış vs şimdi o bölge kocaman resmen açık diye hani cinselliği geçtim sağlık açısında da enfeksiyon çok açık hale geldiğini falan söylemişti o da bi çocuk daha yapıp ameliyat olacak siz de de mi benzer sıkıntılar oldu diye sormak istedim olanlara geçmiş olsun olmak isteyenlerin Allah yardımcısı olsun arkadaşlar

Ayten hanım senin doktorunmuydu canım? Hatırlayamadığım canım,kusura bakma...
ya Arzucuğum ben 32 yasında 9 senelik evli 2 çocuk annesiyim ilşkıye girerken hala canımyanıyor o kadar dar kı bende bundan şikayetçıyım azıcık genış olsaydı keske diyorum hala canım yanıyor ılşkıde bende mı tuhaflık var yahu

belki senınki genişlnlemiştir ama Kocanda bir normallik vardır sen bilcen onuda

Canım dogumların normalmi oldu? Bazen ilişki esnasında yeterli kayganlık olmayıncada acı durumu oluyor,yada bir enfeksiyon durumu,rahim içinde oluşan yarada agrılı cinseli ilişkiye sebebiyet veriyor..Bence bir jinekologa muayene ol,yaran varsa tedavi ettir..Ön sevişmeyi uzun tutun,zevk alıyorsan gerekli salgıyı veriyorsa herşeyin normal olması lazım canım

Herkese geçmiş olsun arkadaşlar.
Bendeki sorun biraz değişik. 35 yaşındayım, bir yıldır evliyim fakat 10 yıllık cinsel hayatım var.
Yalnız eşimle ilk beraber olduğumuzdan beri, yani yaklaşık 1.5 senedir, ilişkiden sonra vajinamda fıtık gibi birşey oluyor. açıkçası vajinamdan leblebi kadar :)
bir parça dışarı çıkıyor, elle sokunca içeri giriyor ama acı ve yanma da yapıyor. Bir kaç defa doktora gittim biraz zorlnamış ve mantar enfeksiyonu olmuş dediler.
İlaçları kullandım geçti fakat her ilişkiden sonra çıkıyor.
Başına böyle bişey gelen var mı aranızda? Entrosel olabilir mi internetten araştırdım sanırım böyle bir şey. Operasyonla düzelebilir gibi geldi ancak bana. Ama onu için de doğru
bir jinekolog bulmak lazım. Daha öncekiler anlamadı Yorumlarınızı bekliyorum.

arkadaşım,öncelikle çok geçmiş olsun.sonuç nasıl birde rahim sarkmasında ne hissediyordun.

çok geçmiş olsun ne güzel .dr ismini rica ediyorum benim için çok önemli lütfen yaz.şimdiden tşk ler

canım sen bu ameliyatı hangi doktora oldun ve ne kadar ödedin,bende olmayı istiyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…