Vajina daraltan varmiiiii??????

cnm bende doğumsal yırtılma vardı önce lazer uygulandı çünkü vajinoplasti cerrahide öntarafta 3 cm lik bir daralma sözkonusu lazerde vajinanın tamamında daralma mevcut hale geliyor doğum sal yırtılman yoksa cerrahi yede gerek yok kılınikte 30dk sürmüyor işlem ben yaptırdım hiçbir acı hissetmiyosun cnm kanyok acıdayok anestezide yok rahat ol yalnız ben çok araştırma yaptım lazer fiyat hakkında uçuk fiyat veren çok sadece lazere 6000tl 8000tl fiyat talep eden kılıniklerde var ben hem cerrahi ve lazer dahil 2500tl yaptırdım hocamız çok iyibir insan önce vepten soruların varsa yanıtlıyor zaten kesinlikle paragöz bir insandiyil tavsiye ederim canım normalde 3000tlye yapıyormuş indirm yaparmısınız hacam derdemez 2500tl olsun cnm senikırcam demiştir lazerde istirahatede gerek yok cnm hiç bir işem yapılmamışcasına günlük hayatında kısıtlama aslayok sadece 2 hafta cinsel perhiz var rahat olcanım şimdiden sanada geçmişolsun cnm

teşekkür ederim canım cvp için

teşekkür ederim canım cvp için

cesaretim yok deme çünkü korkulucak hiç bir şeyyok cnm insan tedirgin oluyor konu hakkında bana kımse yadımcı olmadı işlem öncesi kafam çok karışıktı bu olayı yaşamış bir kişiyim veseni çok iyi anlıya biliyorum cnm başka kafana takılan sorun yaptığın konu varsa memnuniyetle yardımcı olmağa çalışırım cnm

cnm bende doğumsal yırtılma vardı önce lazer uygulandı çünkü vajinoplasti cerrahide öntarafta 3 cm lik bir daralma sözkonusu lazerde vajinanın tamamında daralma mevcut hale geliyor doğum sal yırtılman yoksa cerrahi yede gerek yok kılınikte 30dk sürmüyor işlem ben yaptırdım hiçbir acı hissetmiyosun cnm kanyok acıdayok anestezide yok rahat ol yalnız ben çok araştırma yaptım lazer fiyat hakkında uçuk fiyat veren çok sadece lazere 6000tl 8000tl fiyat talep eden kılıniklerde var ben hem cerrahi ve lazer dahil 2500tl yaptırdım hocamız çok iyibir insan önce vepten soruların varsa yanıtlıyor zaten kesinlikle paragöz bir insandiyil tavsiye ederim canım normalde 3000tlye yapıyormuş indirm yaparmısınız hacam derdemez 2500tl olsun cnm senikırcam demiştir lazerde istirahatede gerek yok cnm hiç bir işem yapılmamışcasına günlük hayatında kısıtlama aslayok sadece 2 hafta cinsel perhiz var rahat olcanım şimdiden sanada geçmişolsun cnm

mrhb. selma37 benimde doğum sonrası durumum var size önce lazer sonra cerrahi işlemmi uygulandı yoksa sadece lazer mi uygulandı

yazını dikkatli okumamışım pardon iki işlemde aynı zamanda hastanedemi yapıldı

cnm ben hastane ortamı istemedim her iki işleminde kılınıkte olmasını istediğim için kılınikte yapıldı ve çokta rahatdım hastanede ameliyatane personeli erkek olduğu için asla istemem buyüzden yoksaki cerrahiyi devlet hastanelerinde ücretsizde yapılıyor tabiki vajinoplasti diye diyil onlar birşeyler uyduruyolar mesala beni ameliyat edicek hekim kayıtlara rektesel tamiri olarak belirtmiş ama gene söylüyorum tek cerrahi asla çözümdiyil vajina önkısmına 3 cm lik bir daralma sözkonusu oluyor lazerde ise vajinanın tamamında daralma oluyor acısı aslayok

ya arkadaşım epey oldu senin ameliyat olduğun benim daha 15 günlük yasağım var ama senin durum ne yani sonuç aldın mı ameliyattan

ya arkadaşım epey oldu senin ameliyat olduğun benim daha 15 günlük yasağım var ama senin durum ne yani sonuç aldın mı ameliyattan

sakıncası yoksa kime amelyat oldun sadece tek işlem mi yapıldı nerede oldun sürecini anlatabilirmisin bende araştırıyorum....

sakıncası yoksa kime amelyat oldun sadece tek işlem mi yapıldı nerede oldun sürecini anlatabilirmisin bende araştırıyorum....

slm tek işlem diyil 2 işlemde aynı anda yapıldı bende önce lazer uygulaması yapıldı ardından cerrahi yapıldı ve hocam 6 hafta demişti beş haftada yasakta kalktı çok dikkat edersenız bölgeye iyileşmede çok süratlı oluyor ve şuanda memnunum ankara kızılay ziya gökalp cd no:20/2 kılınik doç dr sevtap hamdemir kılıç tanıştınızda insana insanca muamele nasılmış görün bende 2 derecede yırtılma vardı doğumsal cerrahi buyüzden oldum yalnız lazer yapıldığında anesteziye ihtiyaç duyulmuyor acı yok çekınmenize hiç gerek yok rahat olun lazer 30dk sürüyor

sonuç güzel cnm hiç doğum yapmamış 17lik gibisin :)))) merak etme ilk bir iki birleşimde ağrı oluyor sora oda ortadan kalkıyor bununda çözümü vajinal kaykanlaştırıcı kırem geçmiş olsun

arkadaşlar bu arada vajinoplasti olmayı düşünen varsa şiddetle tavsiye ederim (tabii ki uzman ellerde benim dr. prof.tu mesela )sonuçları görmeye başladık yavaş yavaş :)) şöyle deyim: sonuç süper her iki taraf için de...ayrıntıya giremem ama 18 yaşa dönüş diyebiliriz kısaca...

Gecmis olsun selicim...evet ne guzel memnunsun...ablamda ankarada oldu ebru hanima vajina daraltma 8 ay once...konusuyoruz ve kesinlikle ben de oneririm...kafaya takip rahatsiz olan hic beklemesin zaten...

kızlar bende 2gün önce oldum bu amelliyatı küçükköyde ssk karşılıyo

Ayten hanımı internetten biraz araştırdım yaptıranlar memnun kalımış, benimde aklımda var bu operasyon fakat bazı endişelerim var
başka birinden daha duydum yanılmıyosam ayten hanımın ismini 500 tl yazıyıordu, normalde bu kadar ucuz mu? bazı arkadasların 2000tl civarında fiyatlar soyledigini duydum bilgi verirseniz cok sevinirim

Ayten hanımı internetten biraz araştırdım yaptıranlar memnun kalımış, benimde aklımda var bu operasyon fakat bazı endişelerim var
başka birinden daha duydum yanılmıyosam ayten hanımın ismini 500 tl yazıyıordu, normalde bu kadar ucuz mu? bazı arkadasların 2000tl civarında fiyatlar soyledigini duydum bilgi verirseniz cok sevinirim

evet bende okadardır diye düşünüyordum ama amelliyat olmaya gittiyimde ssk varmı diye sordular evet dedim o zaman 200tl dediler
şok oldum ve okadar memnunumki anlatamam ben estetik doktoruna gittim bana dediki 15dakikada yapıyorrum kendi muaynemde bu amelliyatı ve 3000tl dedi ama güvenemdim bu işin uzmanı kadın doğum doktorları nerdeyse 2ay oldu herşey gayet güzel hatta çok çok güzel genç kız gibiyim şu anda

Diğer konuda yazıyordu sanırım,gaziosmanpaşada özel bir hastanede 200tl ye ameliyat olan var :KK66: S.S.K Karşılayınca birazını olabilir tabi neden olmasın ...Ama özel bir klinikte S.S.K antlaşması yoksa fiyat artabilir :KK66: Çok iyi araştırma yapmak lazım....

evet bende okadardır diye düşünüyordum ama amelliyat olmaya gittiyimde ssk varmı diye sordular evet dedim o zaman 200tl dediler
şok oldum ve okadar memnunumki anlatamam ben estetik doktoruna gittim bana dediki 15dakikada yapıyorrum kendi muaynemde bu amelliyatı ve 3000tl dedi ama güvenemdim bu işin uzmanı kadın doğum doktorları nerdeyse 2ay oldu herşey gayet güzel hatta çok çok güzel genç kız gibiyim şu anda

Bende senden bahsediyordum :KK3:Hoşgeldin canım....

Ayten hanım hangi hastahanede canım?? Bayan doktor olması ilk tercihim bu konuda :nazar:

X