Vajina daraltan varmiiiii??????

elinde böle bi firsat olan sakin kacirmasin derim ben cok basit bi operastyon cok memnunum

yeni çıkan bir bittkisel bir ürün varmışş çevremden duymuştum kadınalr arsında konuşştugumuzzda krem şeklindee vajinalın çevresine sürülüyormuş zamnlaa o etkiyi yapıyomuşş ezcanelerde var bir sorunn

bir de ben affiniza siginarak sunu sormak istiyorum. vagina daraltma yapanlar, operasyondan sonra her iliskiye girdiklerinde ayni sonuc alinabiliyor mu yoksa bir kere iliskiden sonra yine genisliyor mu?

Arkadaslar bir ay önce vajina daraltma ameliyati oldum bende rahim sarkmasinda vardı, iki ameliyati birden oldum.doktorum 40 gün iliski yasağı koydu , ilk bir hafta zorlandım iki gün agri bir hafta kanama sürdü su anda çok iyi hissediyorum . Doktorum kontrolde genc kız gibi oldun dedi bende elimle darlığı hissediyorum. Eskisinden eser yok , bakalım 10. gün sonra esiminde fikrini alicam bisey sormak isterseniz yardımcı olurum

Elzem sormaz miyim:KK53: oncelikle cok gecmis olsun. dr adini verir misin? fiyati ne kadar? bir de lutfen ilk denemeden sonraki fikirlerini bildirir misin?

Cool cugum doktorum Serpıl Bozkurt Maltepe'de bı hastane isim vermek ne kadardogru bilmem ,2000 tl ye oldum ameliyati. İki gunüm kaldı bekliyorum , sonucu bildiririm inşallah istediğim gibi olmuştur , çünkü çok kafama takdigim biseydi esim şikayetçi olmasada :)

Cool cugum doktorum Serpıl Bozkurt Maltepe'de bı hastane isim vermek ne kadardogru bilmem ,2000 tl ye oldum ameliyati. İki gunüm kaldı bekliyorum , sonucu bildiririm inşallah istediğim gibi olmuştur , çünkü çok kafama takdigim biseydi esim şikayetçi olmasada :)

inşALLAH isetediğiniz gibi olmuştur sonuçlarını paylaşmanızı bekliyorum

gerçekten çok merak ettim sonucu bişey yazmamışsın nerelerdesin çok iyi oldu heralde buraya gelme fırsatı bulamıyorsun:KK23::KK1:

Selam hanımlar son durumla ilgili bilgi veremediğimi biliyorum ama hiç müsait değildim inanın, evet ben ameliyat olalı iki ayı gecti çok memnunum demek bile yertersiz olur , fark bariz belli burda çok ayrıntıya girmiycem tabiki , ama bilseydim daha önce olurdum . Düşünen arkadaslara kesinlikle tavsiye ediyorum.

öncelikle geçmiş olsun ameliyatınızla ilgili bilgi vermemişsiniz nasıl geçti acınız varmı inş istediğiniz sonucu alırsınız

teşekkür ederim çok istiyodum en sonunda oldum acı var tabi ama ilaç verdi doktor biraz azaltıyo acıyı önemli olan sonuç onuda artık 1ay sonra görücez 15gün sonra kontrole çağırdı ondan çok korkuyorum inşallah canım yanmaz küçükköyde asya tıp merkezinde ayten bölükbaşa oldum çok tatlı bi bayan güler yüzlü insanı çok rahatlatıyo ve ssk karşılıyo bu amelliyatı 200tl oldum

gaziosmanpaşa küçükköyde asya tıp merkesiznde ayten bölükbaşı var kadın doğumcu o yapıyor..ssk karşılıyor 500 tl gibi bir fark alınıyor sanırım..1,5 ay lık bir ilişki yasağı var.yaptıranlar oldu tanıdığım memnun kaldılar.doğumla alakası yokmuş bunun kişinin yapısıyla alakalı
tatlım bende bu doktora yaptırdım 2gün oldu senin tanıdıklarında bi sorun varmı

tatlım bende bu doktora yaptırdım 2gün oldu senin tanıdıklarında bi sorun varmı

cnm ben ankarada özel kılinikte oldum doç dr sevtap hamdemir kılıç önce lazer uyguladı ve ardından cerrahi yapıldı 2500tl ödedim siz hem ssk karşılıyor 2000tl diyosunuz anlamadım cnm hastanelerde genelde vajinoplasti olarak gösterilmiyor ameliyat rektosel tamiri olarak kayıtlara geçiriliyor yoksa devlet karşılamıyor hastanede yaptırmadım yaptırsaydım ödemeyapmağa gerekte yoktu ameliyatanede erkek personel olduğu için özel kılınie gitmek zorunda kaldım ama çok memnunum hocam çok iyi personelde çok ilgili zaten kılınikte 3 saat kaldım işlem sorası okadar

öncelikle geçmiş olsun ameliyatınızla ilgili bilgi vermemişsiniz nasıl geçti acınız varmı inş istediğiniz sonucu alırsınız

böyle bi işlem yaptırmak isterseniz lazer çok rahat anesteziye istirahata gerekyok işlem 30 dk sürüyor ve hiçbir acı yok kanyok cerrahide acılı ve uzunca bir süreçvar cnm

cnm ben ankarada özel kılinikte oldum doç dr sevtap hamdemir kılıç önce lazer uyguladı ve ardından cerrahi yapıldı 2500tl ödedim siz hem ssk karşılıyor 2000tl diyosunuz anlamadım cnm hastanelerde genelde vajinoplasti olarak gösterilmiyor ameliyat rektosel tamiri olarak kayıtlara geçiriliyor yoksa devlet karşılamıyor hastanede yaptırmadım yaptırsaydım ödemeyapmağa gerekte yoktu ameliyatanede erkek personel olduğu için özel kılınie gitmek zorunda kaldım ama çok memnunum hocam çok iyi personelde çok ilgili zaten kılınikte 3 saat kaldım işlem sorası okadar

2000 demiyorum 200tl diyorum

geçmişolsun klinikte ameliyat oldum demişsiniz sadece daraltma mı yapıldı başka işlemde uygulandımı bende düşünüyorum ama cesaretim yok

geçmişolsun klinikte ameliyat oldum demişsiniz sadece daraltma mı yapıldı başka işlemde uygulandımı bende düşünüyorum ama cesaretim yok

cnm bende doğumsal yırtılma vardı önce lazer uygulandı çünkü vajinoplasti cerrahide öntarafta 3 cm lik bir daralma sözkonusu lazerde vajinanın tamamında daralma mevcut hale geliyor doğum sal yırtılman yoksa cerrahi yede gerek yok kılınikte 30dk sürmüyor işlem ben yaptırdım hiçbir acı hissetmiyosun cnm kanyok acıdayok anestezide yok rahat ol yalnız ben çok araştırma yaptım lazer fiyat hakkında uçuk fiyat veren çok sadece lazere 6000tl 8000tl fiyat talep eden kılıniklerde var ben hem cerrahi ve lazer dahil 2500tl yaptırdım hocamız çok iyibir insan önce vepten soruların varsa yanıtlıyor zaten kesinlikle paragöz bir insandiyil tavsiye ederim canım normalde 3000tlye yapıyormuş indirm yaparmısınız hacam derdemez 2500tl olsun cnm senikırcam demiştir lazerde istirahatede gerek yok cnm hiç bir işem yapılmamışcasına günlük hayatında kısıtlama aslayok sadece 2 hafta cinsel perhiz var rahat olcanım şimdiden sanada geçmişolsun cnm

X