Uzun süre sonra gene ben ve gene hüsraan :(

usuyenprenses

Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2014
5.333
3.990
Merhaba sevgili kk üyeleri,
size çok canımı sıkan dün gece sinirden ağladığım olayı anlatmak istiyorum lütfen bana her türlü düşüncenizi belirtin hata bendeyse beni uyarın.
memleketimden aynı köyden bi çocukla tanıştım 2 hafta önce
ama ben antalyada doğup büyüdüğüm için hiç görmedim onu o da beni
o ilçede yaşıyor bu arada
aynı yaştayız , ilk konuşmaya başladığımız andan itibaren ciddi anlamda konuşmaya başladık o hemen evlilikten bahsetmeye başladı saçma belki ama yaşımız gereği ya da aynı köyde ailelerimizin yaşaması sebebiyle kan ısınması mı bilmiyorum
4 gün önce beni aradı Antalyaya geliyorum hazırlan buluşalım diye
buluştuğumuz gün gelmeden bana dedi ki hattımı değiştiriyorum yeni numaram bu onu arkadaşa verdim, faturası çok aşıyodu dedi yeni numaram da paket yok oraya gelince araşırız dedi
ben bir akrep burcu olarak şüpheli kafam gene şüphelendi
bir insan yıllardır kullandığı hattı başkasına nasıl verir hem de faturalı hem de faturayı aşıyor
bu arada diğer numarayı silmedim whatsappını sürekli takip ediyorum
ara ara ondan whatsappa giriliyor durum değişti fotoğraf hala onun fotoğrafı
bu yeni numarasında whatsapp yüklü değil
geldi dedim neden arkadaşına verdin hattını insan yıllardır kullandığı hattı neden başkasına verir
dedi arkadaşım suriyeli ama türkçesi çok iyi ona hat lazımdı ona verdim dedi
zaten whatsappda durum fotoğraf değişmiştir dedi
ben de durum değişmiş ama arkadaşında olsa neden fotoğraf kalsın dedim öyle kapandı konu benim içimde kapanmadı tabi
bu ilçeye geri gittiğinde fotoğraf kaldırıldı bebek fotoğrafı koyuldu
gece çalıştığı bir işi var gündüz de başka işte çalışıyor ama belli bi saatten sonra uyuyor
o uyucağı zaman bana yazdı evlilikten falan bahsediyor bir şeyler
bir de buluştuğumuzda eski sevgililerimden çok daha güzelsin dedi saçma değil mi ya
ben de bakalım bana yazdığı zaman o whatsappta çevrimiçi olacak mı diye denedim
bana faceden yazıyor o bana yazarken o whatsapptan çıkılıyor benden cevap beklerken whatsapta online oluyor. bu böyle 3 kere oldu mesaj yazdım aynı anda birden fazla kişiyle konuşmak zor olmuyor mu diye
anlamıyorum falan dedi nerden çıkardın dedi tabi ben söylemedim tedbir mi alacaksın dedim
yemin etti senden başka kimseyle o anlamda konuşmuyorum dedi
iftira atma bana yanarsın dedi ben namaz kılıyorum ya ordan vurmaya çalışıyo galiba
hiç mi acaba çocuk doğru söylüyo demiyosun dedi
nerden bu kanıya vardın, nerden çıkardın nerden anladın bilmem ne
sana bunu hiç söylemicem dedim
iyi değilsin git uyu canım dedi böyle bir şey olmasa insan sinirlenir hiç sinirlenmedi
sonra benim yerimde sen olsan ne yaparsın dedim benim ne eksiğim var diye sana sorarım dedi
böyle bir şerefsizliğin karaktersizliğin haklı tarafı mı olur ne demek istiyosun dedim
yok vallahi öyle bir şey demeye devam etti
uzattım galiba kusura bakmayın hemen bitireyim
o uyudu o whatsapptan çıkıldı aynı saatte uyanana kadar da girilmedi uyandı bana yazdı o whattsapı da kontrol ediyorum ya o numarada da online olundu yani bu kadar tesadüf olmayacağına göre kesin o
ve ben her yerden engelledim onu hiçbir şey yazmadan
nişanlımdan ayrıldıktan sonra ilk defa birisinden etkilenmiştim ya olur demiştim 1.5 sene birisinden heyecanlanacağım anı bekledim tam oldu gene hüsraaan
arkadaşım bu çocuk çok yakışıklıydı zaten o yüzden kesin başkası vardır boşver diyo
bu olayın tiple mi ilgisi var acaba ben napıcam ya

Cocugun yakisikli olmasi sizi kandirmasi anlamina gelmez.Bu adamlikla ilgili bir konu.Bence biraz daha gozlemle iliskiye kendini cok kaptirmadan ama.Buarada bazen hatti cikarsan da kullandigin watsap numarasi tlfnda o watsap ile kaliyor.Yani hattini cikarsan bile wifiden baglanip o watsapla konusabiliyorsun.

yakışıklı olmasıyla alakalı yok. çok ta yakışıklı olup beyefendi olanlarda vardır nasıl güzel ve zeki kadınlarımız varsa.

ama bence çok tuhaf bi durum. kimse ama kimse numarasıyla birlikte yıllardır kullandığı hattı bir başkasına vermez. en kötü o faturalj hattın numarasını değiştirir ve o şekilde verir. bu da demek oluyo ki eski numara kayıplara karışacak bi süre.

pelin-'in yazdığı gibi: bence eski hattı eskisi için kullanıyo. senle konuşman içinde yeni hat almış.

Merhaba sevgili kk üyeleri,
size çok canımı sıkan dün gece sinirden ağladığım olayı anlatmak istiyorum lütfen bana her türlü düşüncenizi belirtin hata bendeyse beni uyarın.
memleketimden aynı köyden bi çocukla tanıştım 2 hafta önce
ama ben antalyada doğup büyüdüğüm için hiç görmedim onu o da beni
o ilçede yaşıyor bu arada
aynı yaştayız , ilk konuşmaya başladığımız andan itibaren ciddi anlamda konuşmaya başladık o hemen evlilikten bahsetmeye başladı saçma belki ama yaşımız gereği ya da aynı köyde ailelerimizin yaşaması sebebiyle kan ısınması mı bilmiyorum
4 gün önce beni aradı Antalyaya geliyorum hazırlan buluşalım diye
buluştuğumuz gün gelmeden bana dedi ki hattımı değiştiriyorum yeni numaram bu onu arkadaşa verdim, faturası çok aşıyodu dedi yeni numaram da paket yok oraya gelince araşırız dedi
ben bir akrep burcu olarak şüpheli kafam gene şüphelendi
bir insan yıllardır kullandığı hattı başkasına nasıl verir hem de faturalı hem de faturayı aşıyor
bu arada diğer numarayı silmedim whatsappını sürekli takip ediyorum
ara ara ondan whatsappa giriliyor durum değişti fotoğraf hala onun fotoğrafı
bu yeni numarasında whatsapp yüklü değil
geldi dedim neden arkadaşına verdin hattını insan yıllardır kullandığı hattı neden başkasına verir
dedi arkadaşım suriyeli ama türkçesi çok iyi ona hat lazımdı ona verdim dedi
zaten whatsappda durum fotoğraf değişmiştir dedi
ben de durum değişmiş ama arkadaşında olsa neden fotoğraf kalsın dedim öyle kapandı konu benim içimde kapanmadı tabi
bu ilçeye geri gittiğinde fotoğraf kaldırıldı bebek fotoğrafı koyuldu
gece çalıştığı bir işi var gündüz de başka işte çalışıyor ama belli bi saatten sonra uyuyor
o uyucağı zaman bana yazdı evlilikten falan bahsediyor bir şeyler
bir de buluştuğumuzda eski sevgililerimden çok daha güzelsin dedi saçma değil mi ya
ben de bakalım bana yazdığı zaman o whatsappta çevrimiçi olacak mı diye denedim
bana faceden yazıyor o bana yazarken o whatsapptan çıkılıyor benden cevap beklerken whatsapta online oluyor. bu böyle 3 kere oldu mesaj yazdım aynı anda birden fazla kişiyle konuşmak zor olmuyor mu diye
anlamıyorum falan dedi nerden çıkardın dedi tabi ben söylemedim tedbir mi alacaksın dedim
yemin etti senden başka kimseyle o anlamda konuşmuyorum dedi
iftira atma bana yanarsın dedi ben namaz kılıyorum ya ordan vurmaya çalışıyo galiba
hiç mi acaba çocuk doğru söylüyo demiyosun dedi
nerden bu kanıya vardın, nerden çıkardın nerden anladın bilmem ne
sana bunu hiç söylemicem dedim
iyi değilsin git uyu canım dedi böyle bir şey olmasa insan sinirlenir hiç sinirlenmedi
sonra benim yerimde sen olsan ne yaparsın dedim benim ne eksiğim var diye sana sorarım dedi
böyle bir şerefsizliğin karaktersizliğin haklı tarafı mı olur ne demek istiyosun dedim
yok vallahi öyle bir şey demeye devam etti
uzattım galiba kusura bakmayın hemen bitireyim
o uyudu o whatsapptan çıkıldı aynı saatte uyanana kadar da girilmedi uyandı bana yazdı o whattsapı da kontrol ediyorum ya o numarada da online olundu yani bu kadar tesadüf olmayacağına göre kesin o
ve ben her yerden engelledim onu hiçbir şey yazmadan
nişanlımdan ayrıldıktan sonra ilk defa birisinden etkilenmiştim ya olur demiştim 1.5 sene birisinden heyecanlanacağım anı bekledim tam oldu gene hüsraaan
arkadaşım bu çocuk çok yakışıklıydı zaten o yüzden kesin başkası vardır boşver diyo
bu olayın tiple mi ilgisi var acaba ben napıcam ya
Biraz büyüyün büyüyün.Gerçekten biraz bu kızlar kendilerini geliştirsinler.NUmarasını watsapını bilmem de,yok aynı memleket yok kan çekti.Tanımıyorsun etmiyorsun,birlikte paylaşımınız yok hoooop evlilik hooop hesap sormalar hooop şerefsizlik karaktersizlik .... kelimelerle seviye düşürmeler.

Biraz büyüyün büyüyün.Gerçekten biraz bu kızlar kendilerini geliştirsinler.NUmarasını watsapını bilmem de,yok aynı memleket yok kan çekti.Tanımıyorsun etmiyorsun,birlikte paylaşımınız yok hoooop evlilik hooop hesap sormalar hooop şerefsizlik karaktersizlik .... kelimelerle seviye düşürmeler.
e gözüm kapalı güvense miydim ?
gene mi kandırılsaydım
gene mi aldatılsaydım
ve yokmuş bunlar olmamış gibi mi davransaydım ?

Bende bir akrep burcu olarak hayatında başkası olduğunu -bulunduğu yerden- onunla uzun süredir birlikte olduğu için eski hattından onunla yeni hattıyla sizinle görüştüğünü düşünüyorum. Sevmek ya da aşık olmak ya da uzun süredir görüşmek önemli değil, kimse böylesine bir durumu hoş karşılamaz.

bence 2 telefonu var 2 hattıda kullanıyor ve diğerinden başkasıyla konuşuyor benim şüpheci olduğumu bildiği için de yeni hat alıp ondan da benimle konuşuyor
Böyle saçma sapan insanlara verdiğimiz değerden kaybediyoruz işte. Bizleri de kendileri gibi saf sanıyorlar ya yazık...

+1
Bir de işin bu boyutu var. Bu üye hep tedbirsiz davranıyor. Konuları hep bu yönde, hüsran hüsran.
İlla biriyle tanışmak lazım galiba, ya bir dur önce. Bekle biraz, uygun ortamları gözle, kaliteli insanları tanı. Yakışıklı deyip direkt yüz verme herkese. Varsın biraz geç olsun ama iyi biri olsun. İlla hemen birini bulmak zorunda mısın? Paşa deden miras için evlilik şartı mı koydu nedir ya?:olamaz:

Sonra elin yalancısıyla, fırıldağı ile uğraşır durursun işte böyle.

X