Üzülüyorum

Lila46

Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2021
55
16
Herkese iyi akşamlar öncelikle içim içime sığmıyor ve çok kötüyüm kimsenin allah başına böyle bir dert vermesin 4 ay oldu biz evleneli dün telefonum bozulduğu için bana eski telefonunu verdi ve telefonda neler göreyim fotoğraflar mesajlar .. dünyam yıkıldı...bekarken benimle de konuşmuş başka kızlarla da konuşmuş evlilik olayı ciddiye binince bırakmış! Açıklaması bu beni elinin altında tutmuş yüzüme baka baka kandırmış beni insan utanır ya yüzü kızarır savunması bekarken yaptım yani beni de takılmalık görmüş..aileler girdi kavga üzerine kavga evden suç bastırmak için gitti canik.yaniyor ben bunları hakedecek nr yapmış olabilirim birde benim aileme rest çekiyor kaybetme korkusu yok .. boşanacağım dedi bana ac davayı dedim ama intikam almak istiyorum onun köpek gibi surundugune şahit olmak istiyorum üzülüyorum bir yandan vs vs kafam allak bullak teşekkür ederim hepinizin yorumu için

Boşanmak gibi bir düşünceniz yoksa ortalığı ayağa kaldırmasaydınız keşke.
Zannediyor musunuz ki aldatacak karakteri olan adam siz onu yakaladığımız için pişman olacak? En fazla alıştığım düzenim bozulmasın diye yalandan özür diler fırsat buldu mu yeniden aldatır.

Bundan bişey olmaz eğer boşanmayacaksanız bu adam size daha çok çektirir

Herkese iyi akşamlar öncelikle içim içime sığmıyor ve çok kötüyüm kimsenin allah başına böyle bir dert vermesin 4 ay oldu biz evleneli dün telefonum bozulduğu için bana eski telefonunu verdi ve telefonda neler göreyim fotoğraflar mesajlar .. dünyam yıkıldı...bekarken benimle de konuşmuş başka kızlarla da konuşmuş evlilik olayı ciddiye binince bırakmış! Açıklaması bu beni elinin altında tutmuş yüzüme baka baka kandırmış beni insan utanır ya yüzü kızarır savunması bekarken yaptım yani beni de takılmalık görmüş..aileler girdi kavga üzerine kavga evden suç bastırmak için gitti canik.yaniyor ben bunları hakedecek nr yapmış olabilirim birde benim aileme rest çekiyor kaybetme korkusu yok .. boşanacağım dedi bana ac davayı dedim ama intikam almak istiyorum onun köpek gibi surundugune şahit olmak istiyorum üzülüyorum bir yandan vs vs kafam allak bullak teşekkür ederim hepinizin yorumu için
Şükret evliliğinin 4.ayında daha bebek felan yokken gördün boşver bırak ondan önce senin demen lazımdı boşanıyorum diye.

Bu aralar bu kaçıncı konu oldu eşim evlenmeden önce beni aldatmış diye. Gerçekten çok zor bir durum ya şimdi asla güvenemezsin ki. Bi de sizinki affettirmeye bile çalışmıyor kendini çok yüzsüz bu ne

Aynı şeyin benzerini yaşadım ama ilk buluşmaydı. Tanışma amaçlı buluşmuştuk ve telefonunda benimle aynı zamanda değil aylar öncesinde konuşup daha flört aşamasında bırakılan kişilerle mesajlarını silmediğini görmüştüm. Çok moral bozucuydu, numarasını değiştirtip hayatıma o şekilde kabul ettim. Benimle aynı anda konuşuyor olsaydı, flört değil sevgili durumları olsaydı kabul edemezdim. Bunu evliliğimizin içinde yakalasaydım aileleri hiç dahil etmez
direk çeker giderdim. Benim hayatımı onlar yaşamıyor. Güvenemem ben o şekilde aşkı değilsem elinde tuttuğu biriysem neden hayatımı heba edeyim böyle biriyle? Canım sıkıldı böyle bir duruma düşmenize. Hiç geri adım atmayın. Pişkinmiş bir de gidin davayı siz açın ve çıkarın hayatınızdan. Aileleri kararlarınızdan uzak tutun.

Bu aralar bu kaçıncı konu oldu eşim evlenmeden önce beni aldatmış diye. Gerçekten çok zor bir durum ya şimdi asla güvenemezsin ki. Bi de sizinki affettirmeye bile çalışmıyor kendini çok yüzsüz bu ne
Yuzsuzluk + adam uyeyi cozmus yalvarirsa surundurecek, uste cikiyor ki uye surunsun aldatma meselesi de boylece rafa kalksin.

X