Uzm. Dr. Esabil Eker - Burun ameliyatı sonrası

Evet aynı maalesef. 2 sene oldu işte, bir değişme yok. Pandemiden korkuyorum ama yine de gidip konuşacağım ameliyat için
merhaba peki burun delikleri haala aynimi bendede ayni sorun var malesef 2ay oldu ve doktorum gecicek diyor ama hic sanmiyorum

Evet aynı maalesef. 2 sene oldu işte, bir değişme yok. Pandemiden korkuyorum ama yine de gidip konuşacağım ameliyat için

Cok gecmis olsun bencede konusun önemli olan insan kendini rahat ve mutlu hissetmesi...acaba özelden resim atarmisiniz??
Bendeki sorun sag burun deligim cok yukarida kaliyor ve bu ilk görüste belli oluyor ve buda beni cok üzüyor hic hos durmuyor. Bana kalsa hemen düzeltdirmek istyiorum ama 2 ay oldugu icin beklemem lazim hergün günde 3 defa 10 dk masaj yapiyorum gecicekmis gibi durmuyor deliricem sonunda

merhaba bende de aynı sorun var bende tamponları çıkarmadan önce farkettim hep ödem olduğunu ve düzeleceğini söyledi doktorum simdi 11.ayımdayım kalın derili oldugu icin ödem cok gec indi fakat ödem indikce asimetri daha da belirginlesti suanda doktorum hatasını kabul etmiyor yüz kemiklerin yamuk dudagın yamuk gibi acıklamalarla basından saldı beni dava acmayı düsünüyorum sakın sessiz durmayın bu süreçte en erken kontrolde bu durumdan sikayetci oldugunuzu belirtin ve onun hatası oldugu icin ücretsiz yapmak zorunda

Ben yurtdisina cikmak zorunda kaldigim icin karar veremedim araştırmalarımı da erteledim. Ama döndüğümde esabil hocayla da görüşeceğim. Bakalım bana ne diyecek. Sizin adınıza sevindim geçmiş olsun
Sizin burnunuz bence cok güzel...bence hic gerek yok keske benimde burnum bu sekilde düzelmis ve güzel olsa

ıkıncı amelıyatı ne zmn olucaksın

Çok güzel duruyor bence normal daha yeni bende ameliyat olucam fiyat olarak ne kadar odediniz acaba??

pandemi sebebiyle devlet hastanesinde ameliyatlar olmuyor. özeli kendim seçtim bu yüzden
Tsk ederim benimde pazartesi randevum var hiçbir bilgim yok korkuyorumda neyle karsilasicagimi bilmediğim için verdiğiniz bilgiler çok önemli. Sağlık açısından skıntılarım olmasa kesinlikle cesaret edip gidemezdim

aklınızdaki soruları ve ameliyat sonraki süreç için merak ettiklerinizi bana özelden sorabilirsiniz, yardımcı olurum. kolay gelsin

Merhaba siz muayeneye gittiniz mi? Ameliyat yapılıyor mu şuanda doktor herhangi bir şey söyledi mi?

umarım düzelir, şu an o kadar şiş ki şeklini kafamda oturtamadığım için çok gergin ve sabırsızım. tamponların çıkacağı gün danışayım o vakit. teşekkür ediyorum
Merhaba.benimde amaliyattan ciktiktan sonra öyleydi .sislik inince duzeldi.suan yine bı asimetri var ama belirgin değil

fotoğraf paylaşabilir misin lütfen :)

merhaba kaç TL'ye oldunuz üzerinden biraz zaman geçmiş şuan ne durumdasınız memnun musunuz?

merhaba kaç TL'ye oldunuz üzerinden biraz zaman geçmiş şuan ne durumdasınız memnun musunuz?
özelde 5.500 liraya ameliyat oldum ben. şu an için memnunum gayet. sadece hafif bi asimetri sorunum var burun deliklerimde. masaj ile oturtmam gerektiğini söyledi esabil bey ama bakalım

İkinci ameliyatı bir yil ara ile yaptim. Delikler duzelmez maalesef bir yil bekledim ben 6 ay içinde yaparsaniz daha iyi sonuc elde edersinjz bence doktorunuzla kararli bir sekilde konusun sizi geçiştirmesin
Merhaba ben ameliyat olalı 4 gun oldu ve bariz bi şekilde burun deliklerim birbirinden farklı büyüklükte suan bütün yüzüm sis sizce alçılar alınınca düzelir mi çok psikolojim bozuldu

Eklentiler

• A782D5C6-E628-462D-9585-7A5207F116DB.jpeg
    85,3 KB · Görüntüleme: 338
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…