Burun ameliyatı , rinoplasti

Sizi anlamaya çalışıyorum ama ben bu düşündüğünüz amaçlarla bu konuyu açmadım . Hak etmedim bu tarz yorumları o yüzden bozuldum açıkçası. Çünkü tamamen temiz niyetlerle yazdım linç edildim 😂

Burnunuzda sizde gayet güzelsiniz,doktoru karistirmasaydiniz bunlar olmayacaktı 😅 güzel güzel kullanın,sorunsuz

Merhabalar kızlar,
Burun ameliyatı, estetik, anestezi konularında büyük korkularım olmasına rağmen rinoplasti olmaya karar verdim ve aylardır araştırıyorum. Neredeyse bütün doktorlar internet sayfalarına ya da instagrama yaptıkları estetik ameliyatlarının sonuçlarını paylaşıyorlar. Ancak farkettiğim üzere günde 3 4 ameliyat yapan doktorlar nedense haftada 2 burun fotoğrafı vs paylaşıyorlar. Sanırım iyi olanları seçiyorlar aralarından. Tamamen güvenebileceğiniz canım doktorum Semih Bağhaki bu konuda ilk görüşmemizde düşüncelerini bildirdi bana ve bana çok mantıklı geldi. Kendisi kesinlikle fotoğraf paylaşımı yapmıyor ameliyat sonrası ama kimle görüşsem çok başarılı sonuçlar elde ettiğini düşünüyorum. Ben de kendisine 15 gün önce ameliyat oldum ve şişlerim morluğum çok fazla olmadı ağrım asla olmadı ve dikiş izlerim yok( kapalı rinoplasti oldum). Yani hem tertemiz hem de mükemmel ve doğal bir buruna sahibim şu an . Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Allah razı olsun Semih hocamdan.
Peki tampon ciktiktan sonra burun icinde birsey var gibi hissettinizmi sol tarafimda icinde bisi engelliyor sanki nefes almami sagda ole deil

Peki tampon ciktiktan sonra burun icinde birsey var gibi hissettinizmi sol tarafimda icinde bisi engelliyor sanki nefes almami sagda ole deil
Evet olabilir ben de yaşadım zaman zaman yine tıkanıyorum. Okyanus suyu açıyor bir de haliyle içini temizleyemiyoruz kulak çubuğuyla anca uç kısmını falan

Bu nasıl bir konu, amaç ne, neden üye olur olmaz böyle bir konu açıldı gibi kafada bir sürü soru oluşturan bir konu olmuş. Benim burnum da 20 günlükken bebek gibiydi ama ben koşa koşa konu açıp doktorumu öveyim diye düşünmedim. Burada konular açılır, biri size bir şey sorarsa memnunsanız doktor ismi verirsiniz. Sırf doktorun reklamını yapmak için konu açmazsınız veya konuyu açar, doktorun ismini yazmazsınız. Neyse...

Biz ne burunlar gördük 2 ay fıstık gibi, sonrası tırt... (Bu lafım da kendimedir, yine saldırıya geçmesin kimse) Sizinki tabii ki düzgün olsun, kimsenin kötülüğünü de istemem yani ama daha dur, bir bekle bacım yav. Burnun güzel olmuş, mutlu mesut yaşarsın umarım.

Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
Hele bu cümle, hiç olmamış. Şu hayatta kimseye gözü kapalı güvenmem. Aşırı iddialı bir cümle. Biri çıkar, inanır, gider ameliyat olur, sonra kıkırdak bi' kayar; vebalin altına girmiş olursun. Benden söylemesi.

Bu nasıl bir konu, amaç ne, neden üye olur olmaz böyle bir konu açıldı gibi kafada bir sürü soru oluşturan bir konu olmuş. Benim burnum da 20 günlükken bebek gibiydi ama ben koşa koşa konu açıp doktorumu öveyim diye düşünmedim. Burada konular açılır, biri size bir şey sorarsa memnunsanız doktor ismi verirsiniz. Sırf doktorun reklamını yapmak için konu açmazsınız veya konuyu açar, doktorun ismini yazmazsınız. Neyse...

Biz ne burunlar gördük 2 ay fıstık gibi, sonrası tırt... (Bu lafım da kendimedir, yine saldırıya geçmesin kimse) Sizinki tabii ki düzgün olsun, kimsenin kötülüğünü de istemem yani ama daha dur, bir bekle bacım yav. Burnun güzel olmuş, mutlu mesut yaşarsın umarım.
İnşallah teşekkür ederim

Hele bu cümle, hiç olmamış. Şu hayatta kimseye gözü kapalı güvenmem. Aşırı iddialı bir cümle. Biri çıkar, inanır, gider ameliyat olur, sonra kıkırdak bi' kayar; vebalin altına girmiş olursun. Benden söylemesi.
Kendisi mikro cerrah bu sebeple söyledim ben gözüm kapalı güvendim belki de sorun bende ahahah

Evet ben bugun farkettim kabuklanmalar var ama sert bi sekilde onlar nasil cikacak ya
Ben de aynı şekilde korkuyordum sanki hiç çıkmayacak gibi 3. Haftada kendi kendine düştü okyanus suyu günde 4 5 sıkıyordum ihtiyaç hissettikçe onun dışında başka hiçbir şey yapmadım. Merak etmeyin düşüyorlar sakın uğraşmayın dikiş yerlerinde olabilir canınız yanar

Ben de aynı şekilde korkuyordum sanki hiç çıkmayacak gibi 3. Haftada kendi kendine düştü okyanus suyu günde 4 5 sıkıyordum ihtiyaç hissettikçe onun dışında başka hiçbir şey yapmadım. Merak etmeyin düşüyorlar sakın uğraşmayın dikiş yerlerinde olabilir canınız yanar
Tamam cok tesekkurler

Evet ben bugun farkettim kabuklanmalar var ama sert bi sekilde onlar nasil cikacak ya
Bol bol okyanus suyu kullanın. Sert şekilde sümkürmeyin. Doktorunuz krem vermiş olmalı, nazikçe pamuklu çubuk ile uygulayın onu. Kabuklar yumuşayıp çıkıyor bir süre sonra. Çıkmayanları da doktorunuz alacaktır.

Bol bol okyanus suyu kullanın. Sert şekilde sümkürmeyin. Doktorunuz krem vermiş olmalı, nazikçe pamuklu çubuk ile uygulayın onu. Kabuklar yumuşayıp çıkıyor bir süre sonra. Çıkmayanları da doktorunuz alacaktır.
Peki cok tesekkurler cok sert ama ya hissediorm nefes almami engelliyor

Kalın derili olduğum için biraz geç iniyor şişlerim ve yatma şekline bağlı ödemler yer değiştirebiliyor ama 50. Gün görseli eklemek istedim kızlar. Yüzüm aşırı sivilcelendi ama yavaş yavaş kuruyorlar sanırım.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 78
  • image.jpg
    image.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 75
  • image.jpg
    image.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 76
Burnumun üst kısmında sağ ve solda bulunan minik dikişlerim 3. Ya da 4. Haftada düştüler. Burnumun içinde kurumuş kanlar yok artık onlar da dikişle aynı zamanlarda tamamen bittiler. Denize girdim başımı da soktum çok derine dalmamak kaydıyla ve yüzümü güneşten korudum. Herhangi bir sorun yaşamadım (kapalı rinoplasti olmuştum)

X