Uzm. Dr. Esabil Eker - Burun ameliyatı sonrası

Yuli

Yuliax sizinle zaten konuşmuştum bu konuyu sanırım 😂🙈 olsun yine de sorayım nasıl memnun musunuz yeni burnunuzdan
birinci ayım olmak üzere, kendini toplado burnum baya. görüntüden de memnunum şimdilik. tabii daha değişir mi bilemiyorum. ödemler var elbette ama bu haliyle de hoşuma gidiyor. siz ne yaptınız? karar verebildiniz mi

Ben yurtdisina cikmak zorunda kaldigim icin karar veremedim araştırmalarımı da erteledim. Ama döndüğümde esabil hocayla da görüşeceğim. Bakalım bana ne diyecek. Sizin adınıza sevindim geçmiş olsun

Valla benim daha kalkık görünüyordu hatta dudağım da kalkmıştı çok hoştu. Keşke böyle kalsa dedim ahaha :KK70: ama doktor onun zamanla ineceğini söyledi. Umarım seninki için de aynı şey geçerli değildir.

merhaba, 2 gün önce burun ameliyatı oldum. esabil bey'e. şu an suratım çok şiş ve mor. geçeceğini biliyorum. burun ucum da top gibi ve şiş. bu da sorun değil. ama kafama takılan şey burun deliklerimin asimetrik duruşu. doktorumdan ameliyat günü çektiği fotoğrafları istedim. yamuk orada da. bu sonradan düzelir mi acaba? bir de şu an sargıda olduğu için nasıl durduğunu anlamıyorum ve aşırı merak ediyorum. fotoğraftaki duruşuna göre yorum yapabilir misiniz acaba? tahmin edemiyorum ben çünkü :)
benim de arada küçülüp büyüyor. şişlikten olmuş olabilir benim fotoğrafta değil de sonradan deliklerim tuhaflaşmıştı.doktora danışmalısın bence.

alçı ve tamponlarım çıktıktan sonra burun deliklerim önden çok görünmemeye başladı, önde hiç problem yok. hatta fotoğraf ekleyeyim bi yorumlayın isterseniz. ama alttan bakınca evet bariz belli. bakalım bi 6 ay bekleyeyim ona göre revizyon düşünürüm ya da kalır böyle :KK43:
Cnm üzülerek söylüyorum bariz bir asimetri var ve karşıdan bakıncada belli oluyor haa şöyle bişey var şişler inince kaybolabilir ya da daha da belirginleşebilir umarım düzelir geçmiş olsun

birinci ayım bitti, düzeldi biraz. şimdilik memnunum, teşekkür ediyorum 🌺
Yuliax korkma benim hem genis hem bariz yamukluk vardi Allah dirayet vermis olacak ki kafayi yemedim su an 4. Ayimdayim yamukluk falan kalmadi etlendi sekle girdi daha 6 ay 1 yil deniyor. Hicbirseyi kalmayacaktir:KK66: ay ay daha iyiye gidecek ins

Yuliax korkma benim hem genis hem bariz yamukluk vardi Allah dirayet vermis olacak ki kafayi yemedim su an 4. Ayimdayim yamukluk falan kalmadi etlendi sekle girdi daha 6 ay 1 yil deniyor. Hicbirseyi kalmayacaktir:KK66: ay ay daha iyiye gidecek ins
yaaaaa rahatlattı bu mesajınız beni çok teşekkür ederim

Bu düzelmez sakn doktora inanmayin odemdir zamanla gecer yalanlari hep ayni. Ben bu yuzden revizyon ameliyati oldum. 6 ay icinde duzelmezse revizyon y

Siz kac ay icinde yeni ameliyat yapdirdiniz??? Benim ameliyat olali suan tam 2 ay oldu ve burun deliklerim haala ayni degil…..sag taraf normal bi sekilde ama sol taraf ise resmen önden bakinca belli oluyor… doktorum henüz daha 2 ay bu gecicek diyor ama icimde hic gecmicekmis gibi cok büyük korkular var…...lütfen yardimci olun

Siz kac ay icinde yeni ameliyat yapdirdiniz??? Benim ameliyat olali suan tam 2 ay oldu ve burun deliklerim haala ayni degil…..sag taraf normal bi sekilde ama sol taraf ise resmen önden bakinca belli oluyor… doktorum henüz daha 2 ay bu gecicek diyor ama icimde hic gecmicekmis gibi cok büyük korkular var…...lütfen yardimci olun
İkinci ameliyatı bir yil ara ile yaptim. Delikler duzelmez maalesef bir yil bekledim ben 🤷🏼‍♀️ 6 ay içinde yaparsaniz daha iyi sonuc elde edersinjz bence doktorunuzla kararli bir sekilde konusun sizi geçiştirmesin

İkinci ameliyatı bir yil ara ile yaptim. Delikler duzelmez maalesef bir yil bekledim ben 🤷🏼‍♀️ 6 ay içinde yaparsaniz daha iyi sonuc elde edersinjz bence doktorunuzla kararli bir sekilde konusun sizi geçiştirmesi
Tskler cvp verdiginiz icin....banada öyle geliyor sanki gecici gibi gelmiyor gerci henüz daha 2 ay ama cok korkuyorum ve ben kapali burun ameliyati oldum.. sizindemi kapali teknikdi?? haatda resim yükledim

Tskler cvp verdiginiz icin....banada öyle geliyor sanki gecici gibi gelmiyor gerci henüz daha 2 ay ama cok korkuyorum ve ben kapali burun ameliyati oldum.. sizindemi kapali teknikdi?? haatda resim yükledim
Acik ameliyat oldum ben. Kapali teknik ile nasil asimetri oluştu ki ? Bence gozardi etmeyin

Sol tarafimdan et parcalari aldi ve suan o tarfim sag tarafima göre cok yuksrida kaliyor. Buda ilk görüste hemen belli oluyo malesef gecicek diyor ama pek sanmiyom

merhaba, 2 gün önce burun ameliyatı oldum. esabil bey'e. şu an suratım çok şiş ve mor. geçeceğini biliyorum. burun ucum da top gibi ve şiş. bu da sorun değil. ama kafama takılan şey burun deliklerimin asimetrik duruşu. doktorumdan ameliyat günü çektiği fotoğrafları istedim. yamuk orada da. bu sonradan düzelir mi acaba? bir de şu an sargıda olduğu için nasıl durduğunu anlamıyorum ve aşırı merak ediyorum. fotoğraftaki duruşuna göre yorum yapabilir misiniz acaba? tahmin edemiyorum ben çünkü :)
Merhaba. Aynı durum bende de var ve üzgünüm ama 2 sene oldu, düzelmedi maalesef... Ufak bir operasyonla düzeltebileceğini söyledi ama sonra fırsat bulamadım. Bi an önce gitmek ıstiyorum ama o kadar canım sıkkın ki düzelmezse diye düşünüyorum

Merhaba. Aynı durum bende de var ve üzgünüm ama 2 sene oldu, düzelmedi maalesef... Ufak bir operasyonla düzeltebileceğini söyledi ama sonra fırsat bulamadım. Bi an önce gitmek ıstiyorum ama o kadar canım sıkkın ki düzelmezse diye düşünüyorum
merhaba peki burun delikleri haala aynimi bendede ayni sorun var malesef 2ay oldu ve doktorum gecicek diyor ama hic sanmiyorum :KK43:

X