üzgünüm

Allah yardımcınız olsun inşallah güzel bi iş bulurda zorluk çekmezsiniz. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

cnm okuyunca tuhaf oldum eşin suan senden daha kotu hıssedıyordur kendını ona cok destek ol raabım rızkınızı cok daha hayırlı bıyerden versın inş keşke elimizden bi şey gelse manen yanındayız cnmm ne desekı boş çeken bilir R abbim yar ve yardımcın olsun...

çok zor günler yaşıyoruz bir çok insan bu durumda.çalışanlarında hali harap maaşlarını tam alamıyorlarki.çok üzüldüm yaşadığınız duruma.Allah inşallah en kısa zamanda bir iş nasip eder.işsizliğin acısını çok iyi bilirim.

Canım,Allah yardımcınız olsun.Daha hayırlı kapılar açılsın inşallah.a.s.
Moralinizi bozmayın,dilerim her şey eskisinden dahada iyi olur.:Saruboceq:

sevgili kk doslarım bugün çok üzüldüm:a015:,sabah eşimi hergünkü gibi işine uğurladım,öğlende beni aradı eve tebligat mektubu gelecek sakın üzülme sakin ol,topun ağzındayız önce bizi çıkaracaklar dedi,tabi ani olduğundan ben şok oldum,yaklaşık 2 saat sonra geldi tebligat mektubu ellerim titreye titreye imzaladım :çok üzgünüm:,gerçekten çok üzücü bi durum,rabbim kimselere yaşatmasın,eşim çocuklarım bi anda yıkıldık,
eşim 20 yıldır o fabrikada ve emekliliğine 6 yıla yakın zaman vardı,yani şu an emekli bile değiliz,allahım hayırlısıyla evlatlarımın rızkını verecek inş.hayırlı bi iş kurabiliriz diye umuyorum dualarınızda bizleride hatırlayın olur mu?
çok üzgünüm yazarak yükümü hafifletmek istedim,sevgiler...

dua etmez olur muyum hiç,bizde aynı durumdayız,:teselli:bizim gibi yüzlerce aile var canım sadece bizim için değil tüm kriz mağdurları için dua ediyorum:Saruboceq: krizi kullanıp maaşları yarıya düşülen yada tazminatsız çalışanını çıkaran işyeri sahiplerini de vicdanlarıyla hesaplaşmaları için dua ediyorum.Üzülme canım gün doğmadan neler doğar.......

allah yardımcınız olsun canım
bizde aynı durumdayız 3 aydır
inşallah allah biyerden verir nasibimizi

yanlışlık oldu neyse güzel arkadaşım öncelikle Allah yardımcın olsun diyorum..üzülme Allah bir kapıyı kapatır bir kapıyı açar..bu durumda olan tek sen değilsin.artık işten çıkartmak moda oldu herhalde..inan canım dualarım seninle......

tühh canımyaa neyse allah bir kapıyı açar diğer kapıyı kapatır derlerr herşeyy yoluna girer olumlu,iyi düşünün

Canım rabbim büyük inşallah her şey yoluna girer inşallah dahi iyi bir iş bulur eşin....

öncelikli olan senin,çocuklarının ve eşinin sağlığı bence. sağlık parayı verıyo ama para bazen sağlığı yerıne getıremıyo...
Allahım biran önce sizi ve butun bu durumda olanları kurtarsın...

:1shok:İnan şimdi duydum Roşum,çok üzüldüm .
Ama her olayda bir hayır vardır,kimbilir bu sizin daha başarılı ve parlak bir hayata geçişinizin ilk adımına vesile olacaktır.
Gün doğmadan neler doğara.s

Allah yardımcınız olsun çok zor ama herşey insanlar için .bi anımız bi anımıza uymuyor .Herşey Allahtan .her inişin bir çıkışı vardır unutmayın güzel düşünün

sevgili kk doslarım bugün çok üzüldüm:a015:,sabah eşimi hergünkü gibi işine uğurladım,öğlende beni aradı eve tebligat mektubu gelecek sakın üzülme sakin ol,topun ağzındayız önce bizi çıkaracaklar dedi,tabi ani olduğundan ben şok oldum,yaklaşık 2 saat sonra geldi tebligat mektubu ellerim titreye titreye imzaladım :çok üzgünüm:,gerçekten çok üzücü bi durum,rabbim kimselere yaşatmasın,eşim çocuklarım bi anda yıkıldık,
eşim 20 yıldır o fabrikada ve emekliliğine 6 yıla yakın zaman vardı,yani şu an emekli bile değiliz,allahım hayırlısıyla evlatlarımın rızkını verecek inş.hayırlı bi iş kurabiliriz diye umuyorum dualarınızda bizleride hatırlayın olur mu?

canım yeni farkettim çok üzüldüm,allah yardımcınız olsun tabii cümlemizin

güzel arkadaşım benim bu haberi bize verdiğin de seninle beraber aynı üzüntüyü paylaştık eğer bilseydimki böyle bi başlık altında bizlerle dertleşmeye karar verdin her zaman burada sana tam destek olurdum bunu tüm kalbimle söylüyorum sende beni azçok tanımışsındır.. çünkü sizlerde benim zor anlarımda dualarınız ve güzel sözlerinizle yanımdaydınız beni hiç yalnız bırakmadınız,işsizliğin acısını çok iyi anlayabilirm desemde bunu yaşıyorum desemde tabiki bi aile reisinin işsiz kalmasına benzemez ama seninde bana bi zamanlar söylediğin gibi rabbim bi kapıyı kapar bi diğerini açar umarım en yakın zamanda daha hayırlı bi rızık kapısı açılır dualarımız seninle:teselli:

Canım benim. Bunu topikte ilk paylaştığın anı hatırlıyorum.
O kadar üzüldüm ki; hatta eşime anlattım. Çok zordur yaşananlar.
Allah yar ve yardımcınız olsun. İnşallah eşin hayırlı bir iş bulur.
Tüm kalbimle sana dua edeceğim. Bizler sanalın ötesinde bir dostluk
paylaştık her derdimizi anlattık birbirimize böyle zamanda elbette yine yanımızda
görmek isteriz dostları sen çok haklısın ve inan bziler için çok değerlisin.
Senin için, ailen için Allahım en hayırlı olanı nasip etsin inşallah.:1hug:

sen inancli bir insansin kardesim.Üzülme demiyecegim cünkü üzüleceksin.Bu da bir imtihan.Allah her kezi baska baska deniyor.Sabret kardesim.Kadinlar erkeklere benzemez güclüdürler.Evin ortasindaki saglam direktirler sen yikilirsan evin de yikilir.Ayakta durmaya calis.Esinin ve cocuklarinin destekcisi ol.Iyi durumdayken problemsizken herkez sükreder .Sükret sabret bakalim mevlam neyler neylerse güzel eyler.Sikntisi olmayan bir kul yok,Allah daha beterlerini yasatmasin insallah.Inaniyorum ki Allah yardimciniz olacak güzel kardesim.

canım roşum boşnak kızım inan çok üzüldüm ama ..elden hiç birşey gelmiyor. rabbim yardımcınız olsun..inşallah daha iyisindir..bu zor zamanı atlatmak çok zor bende yaşadım... hayat devam ediyor canım...Şeniz

allahım yar ve yardımcınız olsun cocuklarınızın yuzune baksın inşsenağlama

X