UZAKTAN BIRIYLE EVLENİP DÜĞÜNÜ HAKKINDA ENDİŞE EDENLERR..

aysnrkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2017
7
4
Kızlar ben nişanlandım ama nişanlım başka ben başka şehirdeyim . Ilerde olacak olan düğünüm için endişeliyim çünkü orda olursa çok kişi gelemez bizimkiler kınanı düğün gibi yap diyolar ama ben kına için istediklerim uygun değil nasıl olacak bu iş çok darlanıyorum yardım edinn

Kızlar ben nişanlandım ama nişanlım başka ben başka şehirdeyim . Ilerde olacak olan düğünüm için endişeliyim çünkü orda olursa çok kişi gelemez bizimkiler kınanı düğün gibi yap diyolar ama ben kına için istediklerim uygun değil nasıl olacak bu iş çok darlanıyorum yardım edinn

valla o sıkıntı bende de var. iki düğün yapıcaz sanırım ya da bi yerde nikah bi yerde düğün. hiçbi türlüsü içime sinmiyor.

O sıkıntı bende de var ya... İki düğün yamasak bile kına gecesini yemekli yapabiliriz gibi geliyo. En zoru da gelin alma kısmı evden gelinlikle çıkıp yolda değiştirip oraya gidince tekrar hazırlanma işi ne olacak hangi kuaföre güveneceğim her şeyi kendim mi yapayım hiç bilmiyorum. Hepsi ayrı dert.

bizde ayrı şehirlerdeyiz mesafemiz 8-9 saat..biz 2 şehirde de düğün yapıcaz.birer hafta arayla.kına gecesi yok.kına gecemi ben kız arkadaşlarımla sade bişey yapıcam.Pahalı bir salon yerine uygun fiyatlı yemeksiz 2 salon tutarak çözdük işi

X