uzaklaşmalı mıyım yoksa haksızlık mı ediyorum bilemedim

Aynen öyle, sevilme ihtiyacı birlikteyken çok güzel iltifatlar ediyor ve çok da yakışıklı…Hastalık ondan bazı şeyler alıp götürmesine rağmen hala yakisikli…hosuma gitti ne yalan söyleyeyim. Insallah karsima iyi birisi cikar bu siralae nedense hep ariza tipleri kendime cekiyorum…

Yaşamayanın anlayamayacağı kadar zor ve içler acısı bir durum
Ellerinde değil, bilinçli yapmıyorlar, sebepse çektikleri acı, ölüm korkusu, umutsuzluk ve ağır ilaçlar….
Çok geçmiş olsun arkadaşım
Allah şifa ve sabır versin, tabii bir de merhamet

Okudum ve bu adamda sevilecek tek bir şey göremedim. “Ailen ne der, yakınlaştığımıza pişman olur musun?” gibi şeyler sorması, ileride kendi isteğinle yaptın, evli olduğumu biliyordun, demek için. Ayrıca saygısız ve kaba. Giyilmiş ayakkabının iade alınmayacağını, demirlerle çevrilmiş alana girilmeyeceğini 5 yaşındaki çocuk bile bilir. Yanımdaki insan bunları yapsa utancımdan onunla gezemem bir daha. Bütün saygımı ve sempatimi de kaybederim ona karşı. Ayrıca hep söylerim burada; eski eşini yeni sevgilisine kötüleyen erkek, türünün en aşağılık olanıdır. Çocuklarla kalmış eşi ne durumda acaba şu an, çocuklara, eşine maddi- manevi desteği var mı? Kolay kolay bir kadın kanser olmuş eşini terk etmez ama erkekler terk edebiliyor.

Hiç olacak bir tip değil. Adamdaki tek bir özellik bile ondan soğumaya sebepken, adam 5-10 erkeğin kötü özelliklerini bünyesinde toplamış. Çok düşük profilli bir tip.

Anlıyorum ben seni hem de çok
İnsan biri de sevsin ilgilensin güvendiğim bir adam olsun hayatında istiyor
Bu duygunun bizi yönetip yanlış insanlara eğilim göstermesine engel olacağız
Psikologlar kendinizi sevin başkasınin sevgisine ihtiyaç duymayacak kadar diyorlar
Umarım kalbine göre birisiyle karşılaşırsın

Keşke kendimi sevebilsem en büyük sıkıntım da bu. Maalesef çok zor şiddet gördüm çocukken. Bu yüzden borderline ve bipolar oldum. Başkası sevmezken kendimi neden seveyim ki diyorum. Eskiye göre şükür daha iyiyim…

surdurulesi bir iliski gibi gorunmedi bana... buyuk ask yoksa gerekte yok bnce bu iliskiye, toksik gorunuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…