Makyaj Ürünleri Uzakdoğulu kızların şaşırtan değişimi :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
milliyeti yüz şekli tipi kilosu ne olursa olsun... bütün kadınlar güzeldir... azcık bakımla, makyaj, saçları yüzüne kaşına gözüne uygun bir şekle sokmayla, çok değil azcık da kıyafetlerine dikkat etmeyle kadınlar birden tanrıça oluverirler.

bedenimizin alt yapısı sağlam ee yapacak bi şey yok

konuya zıpladım kusura bakmayın ama bu görüşe pek katılmıyorum.her kadın güzel değildir ama bakımlı kadın vardır.hamamböceğini ne kadar öpersen öp kelebek olmaz diye güzel bi laf var benim görüşüm daha fazla bundan yana.

videoları var youtube ta. kat kat sürünüolar bırakında bu hali alsınlar :) ama çok şekerler o ayrı :82:

halime defalarca şükrettim :90::90::90::90::90: bunlar nedir yaaaa

krem lens ve takma kirpiklerin etkisi gözlerinde çok büyük ama çoğundada shop var arkadaşlar.Çene yapılarına bakarsanız anlayacaksınız geniş ve dolgun yüzlü olanlar özellikle sondaki gibi bir değişime uğrayamazlar.

Ben görebiliyorum resimleri. Artık imageshack'e üye olmak gerekiyor fotoları görebilmek için. Yoksa hiçbirine bakamazsınız.

hehehe oyuncak bebek gibi olmuşlar..
kimilerinin gerçek halleri ürkütücüymüş :26: ama yine de çok sempatik insanlarr

Oyuncak bebek gibiler yaa çok şekerler bence..
Yani kaç kişi doğal haliyle muhteşemdir ki..
Kimse kimseyi kandırmasın..
Hem şöyle birşeyde varki kızların ciltleri makyajsızken bile harika..
Önemli olanda bu bence..
Bir kız gerçekten çirkinse istediği kadar makyaj yapsın bence hoş olmuyor..
O kızlar zaten güzel bence sadece makyajdan sonra farklı göründüğü için çirkinlermiş gibi gözüküyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…