uzak ve karmaşık ilişki

Esz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2022
1
-1
öncelikle herkese iyi pazarlar,
başka bir ülkede yaşayan erkek arkadaşım var ve ilişkimiz 4 ay sürdü. ilişkimizin 3,5 ayı çok iyi geçiyordu.sürekli konuşuyorduk birbirimizle , birbirimizin her şeyini biliyorduk. ben onunla genelde kıskançlık yüzünden kavga ediyordum ve o beni hep alttan alıyordu. yani her şey ilk başlarda çok iyiydi.daha sonra yanıma gelebilmesi için ona iş aramaya başladık ben bunun için bir sürü emek verdim
o yanıma sadece çalışma vizesi alarak gelmek istedi
başka bir vize türüyle gelmek istemedi ama ben yanıma gelebilmesi için başka planlarda yapmıştım ama o sadece iş bularak yanıma gelmek istiyor.
ayrıca iş bulacağımız sitenin kendi şifresini bana verdiki sitedeki portföyünü yönetebileyim,ayrıca biz bu sitede tanışarak ilişkiye başladık.
zamanla benimle az konuşmaya başladı.önce araya bayram tatili girdi ve bana dediki 9 gün seninle çok konuşamam
kabul ettim ben, sonra araya üniversite sınavları girdi,ara ara konuştuk
sonra işe başladı ve günde 9 saat çalışıyor
ondan haber almak istiyorum,ona sürekli mesaj gönderiyorum ama ara ara cevap veriyor, üstelik akşam evine gittiğindede az konuşuyoruz
en sonunda geçen hafta pazar günü onun dikkatini çekmek için ayrılalım dedim
o üzüldü ama ilgi gösteremediği için kabul etti
böyle bir şeyi bir kaç kez daha yapmıştım ama o hemen beni vazgeçirip beni sevdiğini ayrılmayacağımızı söylüyordu.
sonra 1 günlüğüne tekrar barıştık ama sabah tekrar kavga ettik ama bu sefer o çok farklıydı , kendisi bana ayrılmak istediğini söyledi ve arkadaş kalalım dedi.
benim ihtiyaçlarmı karşılıyamadiğıni
yeteri kadar bana zaman veremeyeceğini söyledi
üstelik o iş sitesinin şifresini değiştirdi
ona neden değiştirdiğini sorduğumda "her şeyi bitirecektim dedi"
onun olanı şuymuş benimle şimdi arkadaş kalacak,eğer her şeyi ayarlayıp yanıma gelirse benimle tekrar ilişkiye başlayacakmış
bir kaç gün ona beni sevip sevmediğini sorduğumda bana diyorki umutlanma sma seni seviyorum,bugün sorduğumda bilmiyorum diyor,sürekli bir çelişki içerisinde
ondan bir söz istedim hayatında benden başka kız olmayacak evlenmeyeceksin dedim ve bunu kabul etti
bu konuda ona güveniyorum çünkü her zaman gerçekleri söyledi bana ve güvenilir biri
bana dediki,o beni bekleyecekmiş ama ben onu beklemeyecekmişim
işlerime odaklanmamı,kendimi onun için yormamamı istiyor
bu arada sürekli çalışıyor , bunu abartmıyorum sürekli çalışıyor
ben gerçekten anlamıyorum bu oğlanı
lütfen bana fikir verebilir misiniz?
bu oğlanın benimle amacı ne?
ne yapmaya çalışıyor?
fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var

hiç yüzünü dahi yakından görmediğin bir adama nasıl bu kadar güveniyorsun? Belliki başkasını bulmuş hemen şifreyi değişmiş daha önce isteklerini karşılayamayacagini bilmiyormuydu aniden karar aldı? Bence hayatina başkası girmiş olabilir çünkü bir insan eger seno seviyorsa ve iyiliğin için ayrılıyorum diyor ama şifreyi degisiyor? bu işte tuhaflık yok mu sence? hemen şifre değişmeler falaann

başka bir ülkede yaşayan erkek arkadaşım var ve ilişkimiz 4 ay sürdü. ilişkimizin 3,5 ayı çok iyi geçiyordu.sürekli konuşuyorduk birbirimizle , birbirimizin her şeyini biliyorduk. ben onunla genelde kıskançlık yüzünden kavga ediyordum ve o beni hep alttan alıyordu. yani her şey ilk başlarda çok iyiydi.daha sonra yanıma gelebilmesi için ona iş aramaya başladık ben bunun için bir sürü emek verdim
başka bir vize türüyle gelmek istemedi ama ben yanıma gelebilmesi için başka planlarda yapmıştım ama o sadece iş bularak yanıma gelmek istiyor.
ayrıca iş bulacağımız sitenin kendi şifresini bana verdiki sitedeki portföyünü yönetebileyim,ayrıca biz bu sitede tanışarak ilişkiye başladık.
zamanla benimle az konuşmaya başladı.önce araya bayram tatili girdi ve bana dediki 9 gün seninle çok konuşamam
ondan haber almak istiyorum,ona sürekli mesaj gönderiyorum ama ara ara cevap veriyor, üstelik akşam evine gittiğindede az konuşuyoruz
böyle bir şeyi bir kaç kez daha yapmıştım ama o hemen beni vazgeçirip beni sevdiğini ayrılmayacağımızı söylüyordu.
sonra 1 günlüğüne tekrar barıştık ama sabah tekrar kavga ettik ama bu sefer o çok farklıydı , kendisi bana ayrılmak istediğini söyledi ve arkadaş kalalım dedi.
onun olanı şuymuş benimle şimdi arkadaş kalacak,eğer her şeyi ayarlayıp yanıma gelirse benimle tekrar ilişkiye başlayacakmış
bir kaç gün ona beni sevip sevmediğini sorduğumda bana diyorki umutlanma sma seni seviyorum,bugün sorduğumda bilmiyorum diyor,sürekli bir çelişki içerisinde
ondan bir söz istedim hayatında benden başka kız olmayacak evlenmeyeceksin dedim ve bunu kabul etti
bu konuda ona güveniyorum çünkü her zaman gerçekleri söyledi bana ve güvenilir biri
ne yapmaya çalışıyor?
Amacına ulaşmış zaten,daha neyini sorguluyorsunuz?

Sizin durumunuzu biraz kendi durumuma benzettiğim için yazıyorum😣 erkek arkadaşınızın size çok büyük aşkla, sevgiyle bağlandığını düşünmüyorum. Zaten uzaktan en fazla böyle oluyor, sizsiz bir hayata her zaman açık..Arkadaş kalabiliriz olayları da hep boş, daha önce sevgilim dediğiniz biriyle arkadaşlık yürümüyor çünkü illa bir tarafın kafası o dönemden çıkamıyor. Kaldı ki arkadaş kalalım, sana yetebileceğimi düşündüğüm zaman geri birlikte oluruz düşüncesi sizi yedekte tuttuğunu gösteriyor. Kendisi hayatını yaşayacak, başka limanlarda konaklayacak eğer istediğini bulamazsa size geri dönecek. Dönmez de ona soracak olursanız da size "arkadaşız biz" diyecek. Yapmaz demeyin, ne kadar güvenebilirsiniz?

Bir de sürekli ayrılık konusunu dillendirmişsiniz, bu şekilde adamın sizi nasıl kalıcı görmesini bekliyordunuz ki?

Sonuç olarak sevmiş olabilirsiniz ama ne yazık ki durum bunlardan ibaret. Sağlıklı görmüyorum. İlişkiyi rafa kaldırıp, yolunuza bakın. Hayat birilerini beklemek için çok kısa, size başka adam mı yok? Yorumları okurken başkalarına demesi kolay diye düşünebilirsiniz, kolay değildir ben sizi anlıyorum. Kolay olmasa da kendimize ve hayatımıza verdiğimiz değer için olması gerekeni yapmalı, toxic ilişkilerimizi bitirip sağlıklı ilişki kurabileceğimiz insanları beklemeliyiz. İyi günler 🌸

Yas kac ya cocukmusunuz siz? Bunlari inanarakmi yazdiniz hey allahim ne saf kizlar var he he sizi cok seviyor hayatina kimseyi almayacak

Hayatınızda hiç canlı kanlı görmediğiniz bir insan nasıl sevgiliniz oluyor? Görücü usulünde bile insanlar görüşüyor. Bu da görmeyici usulü herhalde :rolleyes:

Mesajlarınıza bile doğru düzgün cevap vermiyomuş, akşamları çok az konuşuyomuş. Adam belki de evli bile. Siz de bana başkasıyla ilişki yaşamıycağına, evlenmeyeceğine söz verdi diyosunuz :işsiz:

uzak mesafe ilişki normal ilişkiden çok daha zordur, haliyle normal ilişkiden daha büyük özen ister ki yürüsün etsin. bu ilişki sizce değil uzun mesafeyi, dip dibe mesafeyi bile kaldırabilir mi ? uzun soluklu da değil. yol yakınken nokta koymanız sizin için daha iyi olacak gibi. acımasız gibi oldu ama bazen içindeyken göremeyiz oysa dışarıdan her şey çok nettir ya öyle bir şey sizin durumunuz da

:KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
İlahi konu sahibi.
Hihi , Emin olabilirsin. Hoşlandığı bir kız olsun , benim uzak diyarlarda sadece online takildigim bir kız vardı, dicek. Sozunu hatırlayacak. Harama uçkur cozmeyecek 😂😂
Saf misin?
Bir de insan ilgi çekmek için ayrılalım demez. Maşallah, başka ülkede yaşıyorsun ama türk kızı genlerin iyi çalışıyor 😂
Konun
ne yapmaya çalışıyor?
Gayet açık, eğer zoru başarir da cabaladigi gibi senin ülkene gelirse sen onun bütün işlerini kolaylastir, güler yüzle onu karşıla,dil sorunlarında yardımcı ol, ilginle alakanla ilk ve zor günlerde yanında ol istiyor. Devamında devam da edebilirsiniz, iyice düzenini kurunca senden ayrılabilir de.

Bu yazdıklarına gerçekten inanıyo musun?
Akşamları yazmıyo falan demişsin adam çoktan evlenmiş olmasın? Belki o yüzden tamam evlenmicem diye söz verdi geniş geniş. Suudi arabistanda yaşamıyorsa ikinciye evlenemez çünkü

ne yapmaya çalışıyor?
bu nasil iliski konusma tarziniz? Olmuyorsa zorlamayacaksin. Aranizdaki tamamen toxic iliskinizden baska bir sey degil.

X