Uzak mesafe ilişkisi

Ya öyle işe yüksek maaşa, görüşememeye razı olacaksın ya da asgari ücretle her akşam aynı sofrada makarna kaşıklayacaksın. Herkes için zorluğu var hayatın.
[/QUOTE]
Bence yanlış düşünüyorsunuz bu maaşla alakası yok hiç bie Evimiz var kendimizin ama yeni yapılan yerde yani biraz ıssız çoğu ev boş o yuzden eşimin gönlü olmadı kendim kalmama biraz onlarda annemde vakit gecircem. Kv yani hepsi çalışıyor aksama kadar yalnız kalıyorum kalkiyorum temizlikle yemekle vakit geçiyorum inşallah bir haftaya eşimin yanına gideceğim bir hafta kısa bi süre ama hiç yoktan iyi olacak bizim icin

Anladım bizde ilk evlendiğimizde eşyalar daha gelmediği için bir süre kv kalmıştım onlarda çalışıyordu seni ondan anlayabiliyorum. Eşin kara kuvvetlerinde mi?

Anladım bizde ilk evlendiğimizde eşyalar daha gelmediği için bir süre kv kalmıştım onlarda çalışıyordu seni ondan anlayabiliyorum. Eşin kara kuvvetlerinde mi?
Evet kara kuvvetlerinde gidersem benim için çok iyi olacak surekli evdeym tek basima bir yere çıkasım falan gelmiyor şimdiden bunaldım evde olsalar bi ses seda olur vakit geçer en azindan

Ne güzel ya:) bizimde şu ana kadar iyi gidiyordu ama dünden beri erkek arkadaşım beni sinir etmeye başladı. Mesaj atıyor napıyorsun diye bende her detayını anlatıyorum, ben soruyorum sen napıyorsun diye hiç bende oturuyom diyor. E ne diyim ki yani, keşke bi konuşma çabası içine girse... ne yapsam bilemiyorum şu durumda.

Ne güzel ya:) bizimde şu ana kadar iyi gidiyordu ama dünden beri erkek arkadaşım beni sinir etmeye başladı. Mesaj atıyor napıyorsun diye bende her detayını anlatıyorum, ben soruyorum sen napıyorsun diye hiç bende oturuyom diyor. E ne diyim ki yani, keşke bi konuşma çabası içine girse... ne yapsam bilemiyorum şu durumda.

Benim oldu o tür ilişkim , çok oluyor .

En ufak tartışmada gönül almak , kendini anlatabilmek vs zor oluyor göz teması kuramadan .

Ama karşınızdaki insana bağlı , en başından uzak mesafe ilişkis olmaması da önemli , bu tür engeller siz kopmadıktan sonra aşılır diye düşünüyorum ben .

3 yıldır yanyanaydık aslında, uzaktan da iyi gidiyodu şu ana kadar ama dünden beri erkek arkadaşım beni sinir etmeye başladı. Mesaj atıyor napıyorsun diye bende her detayını anlatıyorum, ben soruyorum sen napıyorsun diye hiç bende oturuyom diyor. E ne diyim ki yani, keşke bi konuşma çabası içine girse... ne yapsam bilemiyorum şu durumda.

4.5 senelik eski erkek arkadasımla 1 senesi uzaktandı artı yaz tatilleri. Biz zaten cok bulusup görüşen insanlar değildik haftada maks. 8 saat görüşüyorduk o da çok ilgili değildi. Cok sorun yaşamadık. Ama benim kendisine güvenim vardı onun da bana vardı. Birbirimizin huyunu suyunu bilir darlamazdık. Olay kişi de bitiyor ama yeri gelir kendini dibimde hissettiridi yeri gelir dünyanın öbür ucunda. Büyük konuşmak istemem ama bir daha uzak mesafe iliskisi yürütemem

10 yil ingiltere Türkiye arasinda gittik geldik. Sonra evlendik. Cok sık gorusemedigimiz icin bircok seyi yapamadik hepsini şimdi yaşıyoruz. 1 yildir evliyim ve yanyana olsaydik diyorum bu sekilde olamazdik herseyi yaptigimiz için bu kadar keyif almazdık. Cok fazla kafaniza takmayin sonucta sevgi herseyin üstesinden geliyor.

benim ilk baştan uzak başladı. 20-25 gün görebildim. doğru dürüst tanımadığımı düşünüyorum hala. 9 ay oldu. sizin baştan böyle başlamadığı için daha iyi en azından tanıyorsunuz. ne bileyim ben hiç tanımıyorum gibi nasıl karar vercem evliliğe bilemiyorum. gelse gelse 1 hafta daha gelebilir. her gün mesajlaşıp bir de görüntülü konuşuyoruz öyle işte.

Evet kara kuvvetlerinde gidersem benim için çok iyi olacak surekli evdeym tek basima bir yere çıkasım falan gelmiyor şimdiden bunaldım evde olsalar bi ses seda olur vakit geçer en azindan
Kara kuv de virüsten dolayı izolasyon uygulaması var mı normalde eşin eve gelebiliyor muydu

2 uzak mesafe iliskisi yasadim. İlki 15 yillik tanidigim adam bana dunyayi zehir etti. İstedigi gb teli kapadi acmadi, sabah aradi gece geri dondu vs
İkincisi sabah videoyla uyandirir, gun icinde fotolar atar, tek basina yemege cikip karsi sandaleyeye beni oturtup goruntulu konusma yapar seni yemege cikardim derdi:)
Demem o ki, bir insanin seninle olmaya gonlu varsa ne yapar eder olur. Mesafeler viz gelir.

1 yıl sonra gerçekten aynı şehre geçecekseniz dert etmeyin eğer sağlam bir ilişkiyse birbirinize güveniyorsanız 6-7 ay yürür tabi mümkün olduğunca iletişim halinde olun ama sürekli tetikte olup karşıdakini bunaltmayın.

benim birkaç deneyimim var bu konuda biri ile aradaki heyecan bitti 2 yıl sürdü çok az görüşüyorduk ve bir süre sonra aramızda ortak bir hayat süreceğimize dair inanç kalmadı hala seviyorduk ama anlaşarak ayrıldık.

Bu ilk anlttığımdan önce bir ilişkim vardı başta aynı şehirde uzun süre devam eden ilişkimdi sonra ayrı şehre geçti kendisi 1 yıl.o ayrı olduğumuz yıl çabuk geçti 2-3 ayda bir görüştük ama tekrar aynı şehre geçince eski havayı yakalayamadık ben soğudum ve ayrıldım.

En sonuncu iki yılı geçti gayet iyi gidiyor pandemi sebebiyle uzun süredir görüşemedik ama hergün sanki yanımda gibi sürekli iletişim halindeyiz.boşlukları değerlendirin ikinizde ilgili,özverili olursa gayet güzel yürür.yürümezse dünyanın sonu değil kısmet değilmiş dersiniz yolunuza bakarsınız.

Doğru diyorsunuz niyet çok önemli gerçekten:) bakalım zaman neler gösterecek

Sizinle ayni durumdayım çok zor maalesef

Ama katlaniyotsunuz sadece o 10 dakika konuşmak yetiyor sırf geceye kadar o 10 dakika icin bekleniyor

esimle 2 yıl sevgili 3 yılda nişanlılık donemimiz var size soyle soyleyeyim sevgiliyken sadece 10 kez ancak görüşümdür gizli saklı oda ama o bile güzelmiş nisanliyken daha da zor söz gunu gördüm geri göreve gitti aylarca gelmedi geldi Nişan gunu gördüm 4 gun kaldı gitti snra arada geldi ama ailemin gözetimi altında görüştük rahat olmadi gidiş o gidiş 1 sene gelmedi nikah için geldi 2 gun durdu gitti snrasinda düğünümüze geldi 1 hafta gordum gitti size şöyle söyleyeyim uzaktan yürütmek çok zor 6 yıldır hayatımda neredeyse kendisi ama toplasan 1 ay görmedim ama onu sevmek herseye değer bi görmek bi gelmesi herseyi unutturur çok özlersin ama mecbursun beklemeye oyle avunursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…