Uzak mesafe ilişkisi

Doğru diyorsunuz, uzaklık agresiflik yaratıyor. Evet malesef bizde de bazen tartışmalar oluyor, her zaman çözüm odaklı olmak gerekiyor hele böyle bir durumdayken. İnşallah hayırlısı neyse o olur

Aynı maçları izliyorduk, tüm takımlar Avrupa'dan elenince lig kalitesiz diye izlememeye başladı. 2 gün sonra birlikte izlediğimiz animenin yeni ve final sezonu başlayacak. Onu aynı anda izlemesek bile izledikten sonra üzerinde çokça konuşuruz. Pek film izlemiyoruz, ikimiz de çoğunlukla oyun oynuyoruz ama farklı oyunları. Çok özleyip birlikte oynamak istersem bir çözüm bulabilirim bu konuda da :KK70:

Öfke oluyor. Yani bende oluyor en azından. Özellikle reglim yaklaştığında, geceleri uyumaya çalışırken erkek arkadaşımın geçmişte beni üzdüğü, kırdığı, kızdırdığı anlar aklıma geliyor. Baya bir kuruluyorum, öfkeleniyorum, o an konuşsam kavga çıkarırım ama sabaha geçiyor :KK70:. Yanındayken olmuyor pek böyle şeyler, bence de uzakta olup özlediğimiz için oluyor.
Regl dönemi en tehlikeli zamanlar maalesef, insanın aklına olmadık şeyler geliyor. Sevgilim, çok yoğun çalışıyor film filan birlikte izlememiz mümkün olmuyor bizim. Mümkün oldukça konuşuyoruz, gün içinde de sürekli mesajlaşmıyoruz. Sonuçta ikimiz de çalışan insanlarız.

Regl dönemi en tehlikeli zamanlar maalesef, insanın aklına olmadık şeyler geliyor. Sevgilim, çok yoğun çalışıyor film filan birlikte izlememiz mümkün olmuyor bizim. Mümkün oldukça konuşuyoruz, gün içinde de sürekli mesajlaşmıyoruz. Sonuçta ikimiz de çalışan insanlarız.
Evet böyle olmasındaha sağlıklı zaten :) mutluluklar! ❤️

Bizim uzaktan ilişkimiz de 3 ayı geçti. Birkaç gün kısıtlı görüşebildik yasaklardan dolayı :KK61:Görüşemeyince huysuz oluyorum ona da yansıtıyorum. Öncemiz olsa bi şeylere daha emin yaklaşırım ama başından beri hep uzaktyız. Bana çok zor gelmeye başladı kızlar, özlem, hasret, şu bitmeyen korona:mad:

Bizim uzaktan ilişkimiz de 3 ayı geçti. Birkaç gün kısıtlı görüşebildik yasaklardan dolayı :KK61:Görüşemeyince huysuz oluyorum ona da yansıtıyorum. Öncemiz olsa bi şeylere daha emin yaklaşırım ama başından beri hep uzaktyız. Bana çok zor gelmeye başladı kızlar, özlem, hasret, şu bitmeyen korona:mad:
Hiç sormayın ya benim de arada sinirlerim zıplamıyor değil, cidden zor bir durum

Konuyu hort etmiş olucam saygısızlık gibi etmek istemem de merak ettim :) aynı sorunum var. Sızın devam ediyor mu ilişkinizdeki uzak mesafe
Kime sordunuz bilmiyorum ama ben ilişkiyi bitirdim :halay: Aslında tek sorun mesafede değildi, gönül rahatlığıyla karşıdaki kişide diyebilirim. O kadar dengesiz davranışları vardı ki bitirmek zorunda kaldım. Yoksa mesafe ilişkiyi bitirebilecek tek kriter değil.

Kızlar merhaba, uzak mesafe ilişkisi yaşayanınız oldu mu daha önceden ya da şu anda yaşayan? Benim 3 yıllık bir ilişkim var, şimdiye kadar en fazla 4 ay ayrı kalmıştık hep beraberdik, ama şu an aynı şehirde yaşamıyoruz. Ve ne zaman görüşeceğimiz de belli değil :KK43: eğer bir sıkıntı çıkmaz da ilişkimiz güzel bir şekilde devam ederse 1 yıl içinde nişanlanmayı planlıyoruz. Uzaktan ilişki yürütmek gerçekten zor iş, ve biz belki 6-7 ay sonra anca görüşebileceğiz, o da belli değil tabi. Ne önerirsiniz bu süreçte bana? Uzaktan ilişki yürütmenin altın kuralları nelerdir? Ne yaparsam zaman daha çabuk geçer? :KK43: bazen çok bunalıyorum, negatif enerji yayıyorum resmen, bu belirsizlikler yıpratıyor. Fikirlerinizi bekliyorum kızlar.
Yaşadım her hafta geldi ama mutlaka .
Gelmediği hiç olmadı . Ayrı kalamiyoduk.

Evlendik nihayetinde de

C corekotlu

Konuyu hort etmiş olucam saygısızlık gibi etmek istemem de merak ettim :) aynı sorunum var. Sızın devam ediyor mu ilişkinizdeki uzak mesafe
:) estağfirullah ne saygısızlığı. Evet devam ediyor çok şükür, biraz zor tabi görüşemiyoruz ama idare etmeye çalışıyoruz. En son 3 ay önce falan görüştük, ondan önce de neredeyse 8 ay falan görüşememiştik. Ama bir şekilde ilerliyor çok şükür. Sizin nasıl gidiyor? Bir sorun yoktur inşallah

Kızlar merhaba, uzak mesafe ilişkisi yaşayanınız oldu mu daha önceden ya da şu anda yaşayan? Benim 3 yıllık bir ilişkim var, şimdiye kadar en fazla 4 ay ayrı kalmıştık hep beraberdik, ama şu an aynı şehirde yaşamıyoruz. Ve ne zaman görüşeceğimiz de belli değil :KK43: eğer bir sıkıntı çıkmaz da ilişkimiz güzel bir şekilde devam ederse 1 yıl içinde nişanlanmayı planlıyoruz. Uzaktan ilişki yürütmek gerçekten zor iş, ve biz belki 6-7 ay sonra anca görüşebileceğiz, o da belli değil tabi. Ne önerirsiniz bu süreçte bana? Uzaktan ilişki yürütmenin altın kuralları nelerdir? Ne yaparsam zaman daha çabuk geçer? :KK43: bazen çok bunalıyorum, negatif enerji yayıyorum resmen, bu belirsizlikler yıpratıyor. Fikirlerinizi bekliyorum kızlar.
Tamamen kişilerle alakalı bir durum ilişkinin ilerlemesi mesafe iş güç hepsi hikaye.

Not: 1000 km uzaktan 3 sene geçirdik dile kolay ama hasreti kalbe zor.

X