Uzak mesafe ilişkisi

Buna benzer bir şeyi geçende dedim. Bir gecelik butik otel için hem de, tepki gördüm :KK70: Başka konularda bile hâlâ sen böyle demiştin deniyor, aman diyeyim :KK70: Gecelik 1.000-2.000₺ harcasınlar demişim gibi bir tepki. Yılda bir 300-400₺ baş başa bir gece geçirmek için masraf yapamayacak insanlar evlenmemeli.

abi sana tepki gösterenler bu gezegende yaşamıyor sanırım :)
en dandik dürümcüden iki kişi 60-70 tl ye anca kalkarsın
ha dersen ki eşek eti yerim o zaman 30lara iner belki :)

ben cidden dışarıda yemek konusunda bu gibi rakamları uçuk bulanları anlamıyorum artık

3,5 yıllık ilişkimde toplam 5 ay görüşmedik
3 ayı zaten pandemi süreci
diğer 2 ay da geçen sene yaşadığımız küskünlüktü

pandemi sürecinde mesafeyi kapamak için zoom veya skype açıp, eş zamanlı da dizi/film açıyorduk. hem beraber izliyorduk hem de izlerken muhabbet ediyorduk

başka örnek gelmedi aklıma.

önerim ayda 1 de olsa mutlaka ya siz gidin ya o gelsin.

3,5 yıllık ilişkimde toplam 5 ay görüşmedik
3 ayı zaten pandemi süreci
diğer 2 ay da geçen sene yaşadığımız küskünlüktü

pandemi sürecinde mesafeyi kapamak için zoom veya skype açıp, eş zamanlı da dizi/film açıyorduk. hem beraber izliyorduk hem de izlerken muhabbet ediyorduk

başka örnek gelmedi aklıma.

önerim ayda 1 de olsa mutlaka ya siz gidin ya o gelsin.
Teşekkür ederim öneriniz için, ama ayda 1 görüşmemiz mümkün değil. Ben farklı ülkedeyim şu an o Tükiyede..

Sevgili gibi dışarda değil kız aynı evde yaşamaktan bahsediyorum kafede mekan da vs de rahat elleyemem öpemem sonuçta 🤣🤣 elektra sanırım ben sevgili mevgili işine uygun biri değilim direk aynı evde yaşamaya programlanmışım :KK70: yoksa sen en doğru olanı düşünüyorsun şuan ilişkiniz için 👍🏻😘 evlilik öncesi en doğru hamleler bunlar kafi.😬

Sende artıkın kafada masa altından elleşirsın adam hemen dayanamaz bız kalkalım eve gıdelim der:KK70:

• Komik
Reactions: JES
Ben de 2 sene uzak mesafe ilişkisi yürüttüm. Aramız 8 saatti yaklaşık. Bizim baştan beri hep öyleydi. En uzun 5 ay görüşemedik. Ayda 1 filan ayarladık bunun dışında. 1 hafta, 3 4 gün, bazen 1 gün bazen de 15 dk sürüyordu bu buluşmalar. Evet sevince yapıyorsun, yürütüyorsun. Ben çekemem, yapamam, kocam olsa boşarım diyenler hiç aşık olmamış. O 2 senenin sonunda zaten evlendik. Tanıdığımın dışında bir insan olmadı hiç.

Hayatınızı kolaylaştırmanın yolu da bana göre dürüst olmak ve haberleşmeyi maksimum seviyede tutmak.

4 yıllık uzaktan ilişki yürüttüğüm bir ilişkim var 7 ayı sadece yanyanaydik sonrasi hep uzak. Ben de yapamam öyle diyordum ama oluyormuş. Buluşmaya çalışıyoruz en fazla 5 ay görüşememiştik pandemiden dolayı. Aramizda 3-4 saat var mesafe olarak. Sürekli konuşuyoruz işlerden mümkün oldugunca, görüntülü konuşuyoruz ve evliliğe doğru gidiyoruz inşallah :)

Ben de 2 sene uzak mesafe ilişkisi yürüttüm. Aramız 8 saatti yaklaşık. Bizim baştan beri hep öyleydi. En uzun 5 ay görüşemedik. Ayda 1 filan ayarladık bunun dışında. 1 hafta, 3 4 gün, bazen 1 gün bazen de 15 dk sürüyordu bu buluşmalar. Evet sevince yapıyorsun, yürütüyorsun. Ben çekemem, yapamam, kocam olsa boşarım diyenler hiç aşık olmamış. O 2 senenin sonunda zaten evlendik. Tanıdığımın dışında bir insan olmadı hiç.

Hayatınızı kolaylaştırmanın yolu da bana göre dürüst olmak ve haberleşmeyi maksimum seviyede tutmak.
Ne güzel Allah mutluluğunuzu daim etsin. İnşallah bizde evleniriz en kısa sürede

Bizim 10 yıl uzaktan sürdü. Üniversiteler-yüksek lisanslar bitti. Hatta işlere de ayrı şehirlerde girildi. Süreç içerisinde hiç ayrılmadık. Yorucu yıpratıcı ama kıymet bildirici. Suan ben esimin gözünün içine bakıyorum. Uzaklıkta yapamadığımız her seyi düşünüyoruz, yapıyoruz. Biz evlendik-hatta 2 yılı devirdik. Eğer seviyorsanız ve birbirinize değer veren insanlarsanız her sey gelip geçiyor. Biz bunu 5 parasiz okul zaamanları bile 3 kuruşu birleştirip otobüste uyuyarak git gellerle atlattık.

Bizim 10 yıl uzaktan sürdü. Üniversiteler-yüksek lisanslar bitti. Hatta işlere de ayrı şehirlerde girildi. Süreç içerisinde hiç ayrılmadık. Yorucu yıpratıcı ama kıymet bildirici. Suan ben esimin gözünün içine bakıyorum. Uzaklıkta yapamadığımız her seyi düşünüyoruz, yapıyoruz. Biz evlendik-hatta 2 yılı devirdik. Eğer seviyorsanız ve birbirinize değer veren insanlarsanız her sey gelip geçiyor. Biz bunu 5 parasiz okul zaamanları bile 3 kuruşu birleştirip otobüste uyuyarak git gellerle atlattık.
Ay ne kadar güzel Allah mutluluğunuzu daim etsin:KK28:peki bu süreçlerde en fazla kaç ay ayrı kalmışlığınız oldu? Neler yapıyordunuz gün içinde ne sıklıkla konuşuyordunuz? Bizde uzak mesafe ilişkisine ayak uydurmaya çalışıyoruz bakalım becerebilecek miyiz tavsiyelerinizi bekliyorum heyecanla

E="dgdln, post: 65447359, member: 924442"]
Gitsem de görüşmemiz yasak yani yüzyüze gelebilme imkanımız yok. Kendimi geçtim oğlumun babasıyla babasının oğluyla anısı yok. En güzel zamanları geçip gidiyo. Bakalım daha ne kadar böyle devam edicez
[/QUOTE]

Ya öyle işe yüksek maaşa, görüşememeye razı olacaksın ya da asgari ücretle her akşam aynı sofrada makarna kaşıklayacaksın. Herkes için zorluğu var hayatın.

Eşimle 5 yıl flört,2 sene nişanlılık döneminden geçerek evlendik. Bu sürelerin yarısında uzaktan yürüttük. Şimdi burda şöyle bir detay var, örneğin yeni tanıştığın biriyle hemen uzak ilişkisi yürümez, çünkü birbirini tanımayan iki insansınız. Belli bir zaman geçirip, her iki tarafın da ilişkiyi oturttuğu bir durumda ise böyle olmaz, daha doğrusu ilişkiyi yürütmeye gönlün varsa yürür. Nacizane bu süreçte çiftler birbirini yıpratmamalı, özlem duygusunu tartışarak çıkarmaya çalışmamalı. Tabi bunun için iki tarafın da aynı özeni gösteriyor olması lazım. Hayatta heryerde olduğı gibi tek taraflı fedakarlık bir süre sonra pes ettirir.

Gitsem de görüşmemiz yasak yani yüzyüze gelebilme imkanımız yok. Kendimi geçtim oğlumun babasıyla babasının oğluyla anısı yok. En güzel zamanları geçip gidiyo. Bakalım daha ne kadar böyle devam edicez
Allah Allah ne iş yapıyor ki görüşmeniz yasak ve bu kadar zor

ne zor ne kolay.. ama şunu söyleyeyim mutlulukla hiçbir bağlantısı yok. Ben 5 seneye yakın biriyle çıktım, aynı şehirdeydik yani birbirimizi her an görebiliyorduk ama o kadar berbat bir ilişkiydi ki neyi sürdürdüğümüzü ben de o da anlamıyorduk. Şimdi bir senedir çok güzel bir ilişkim var. Kendisi başka ülkede, korona yüzünden 7 ay görüşemedik. Hiç neden görüşemedik diye kavga etmedik sadece kendimi bazen yalnız hissettim başka çiftleri görünce vs. Ama bu bizim kavgamızın son sebebi bile olamaz, yurtdışında olmasına rağmen her an arar sorar mesaj atar resim atar hiç susmaz bir yapısı var yani benim sevgilimin. Bizim de belirsizlik var ayrıca, Şubat’ta gelecek diyoruz ama bakalım şubatın kaçı o şubat mart olur mu.. Aman dertler bitmez, en sonunda ömür boyu yanından ayrılmayacağım bunu düşün hiç üzülme diyor hep bana💕 haklı da💕 Sen de hiç korkma üzülme, her şey çok güzel olabilir, gerçekten mesafeler önemli değil.. Geldiğinde bir sarılacaksın tüm negatif enerjin kötü düşüncelerin inan yok olacak💕

X