Uyuyan adamdan nefret

Fazla kilosu var ve görüntü olarak kendimi iyi hissetmiyorum diyordu ama aynı şeyi bende yaşıyorum
Sizin yerinizde olsam haftada üç gün reformer pilatese yazılırdım akşam eşinizin iş çıkış saatinde. Üç gün siz gidin iki gün de o gitsin. On aylık çocuğa artık babası rahatlıkla bakabilir

Her gün akşam spor abartı değil mi biraz? Haftasonu gitsin gündüz sporuna. Akşam akşam da ne sporu anlamadım. Eşinizin küçük bebeği var, bir süre hayatını bebeğe uygun yaşamak zorunda. Ben bebeğimle evde mücadele verirken her akşam spora giden eşi paralarım.

Dur bir haklı görünüyorsun ama celallwnme hemen. Doktora gidin ve degerlerine bir baktığın. Bir insan istese de o kadar uyumaz. Bir sorunu yoksa çok kızın. Çocuğun sorumluluğuna ortak olsun bir zahmet

Ben ikinizi de haksız buldum birbirinizi anlamıyor olabilirsiniz. Eşiniz ne iş yapıyor kilosu var demişsiniz bu yüzden fazla yorgunluk ve uyku hali yapıyor da olabilir. 5 de geliyormuş saat 8 e kadar 3 saat var zaten bir saati yemekle geçer . Oda işten geldim dinlenmek istiyorum diye düşünebilir. Siz de haklısınız tüm gün yoruluyorsunuz eşiniz geldiğinde dinlenmek istiyorsunuz ama ifade ediş biçimi yanlış .kadın yada erkek kavgadan sonra trip atilmasini sevmiyorum. Sizde kendinize alan açacak zamanları belirleyin.buna göre plan yapın eşinize belirtin. Sizinde dışarı çıkacağınız zamanlarda oda kendini ona göre ayarlasin

Ne yapmışta yorulmuş hemen uyuyor paşazade. Bütün gün bebeğe mi bakmış gece defalarca emzirmeyemi kalkmış. Neden ayrı yattığınızıda anlamadım uykun zaten bölünüyor. Onu ayrı odaya gönderipte neden daha rahat ettiriyorsun. 3 saat babalık yapacaksın o uyuyunca ne b.k yersen ye be adam.

Zaten yanımda olsa da uyanmıyor ki benim bebeğim 2 saate bir uyanıyor. Ben bebeği uyutunca bile hemen uyuyamıyorum. Tam ben uyumuşsam ve eşim yanıma gelmişse uyanıyorum benim uykum da çok hafif ve bi daha uyumaya zorlanıyorum

Ben kime hak vereceğim konusunda kararsız kaldım. Sen kesinlikle çok haklısın. 1 sene boyunca her gece uykusuz kalmak çok zor. Ama eşin çok mu yoruluyor çok mu stresi var, sana anlatamadığı belki derdi falan var bilemeyiz. Kansızlığı demir eksikliği falan olmasın bi de bi aile hekimine dahiliyeye falan gitse belki 1-2 vitamin takviyesi vs önerir.

Haftada 5 akşam spor bana da bu şartlarda fazla geldi, belki o azaltılabilir.

Bi de yaşına gelmiş bebek gece uyanmadan uyuyabilir aslında artık. Gece beslenmesini kesip uyku eğitimini mi araştırsan

İşten gelince başimda bas bas bbeeebeeggkk beeebegge baaak, disariiii cikaartt beniiigg diye bagirip duran biri olsa max 2 gün sonra evden kaçardim. iki taraafa da zor diyecek bisey yok.
Cocuk yapmasaydi ama cocuk yapmak bir kural evlendiysen yapilacak %90 ve cogu kimsenin bu kisimlari dusunerek yaptigini dusunmuyorum.

Bebegınızin gece emmesini keserseniz sizde uyursunuz

Zaten on aylık olmus ne kadar bekleyeceksiniz

Tavsiye ediyorum ben 10 bucuk aylıkken gece emmesini kestim.

Yıne uyanıyor tabı kabus fılan gorup ama saat bası uyanırdı emdiği zamnalar

Gece beslenmesini kesmek çok zor geliyor bana ya, konuyu sabote etmek istemem ama keserken uykuya nasıl döndürdünüz geri?

Gece 4-5 kez emen bi bebek. Emzirmeden de uyumuyor çok zor azaltmaya çalışıyorum ama uyumuyor çok ağlıyor.

Keşke bağırtmasa da kendi baksa , gözünü kapadığı gibi uyumasa. Dışarı çıkma konusunda zorlamıyorum uyanması için zorluyorum, zaten beraber çıkıyoruz

Adam bekar hayatinda takili kalmis. Bakmayacak o bebege, bir sikintisi yok sorumluluklarindan kacmak icin uyuyuyor.
Siz de spora yazilin 5te isten mi geliyor, siz de 5te spora gidin. Mecbur bakicak bebege, siz de o sirada evden biraz uzaklasmis olursunuz, kafaniz rahatlar hem de spor yapmis olursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…