uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

İlişkide en son lafı kim söyler?
Erkek: Ben!
Peki karıcım..

:KK1: :KK1:

haha aynen vallaa :KK1: mesela sırf ben istedim diye çok şeyi yaptı istemeyerek :KK1: ama o isteyince ıı ııhhh hayatta ben yapmıyorum :KK1:

bende öleydiiim eşimi tanımadan önce hatta evlenmeden önce bi kere aynı resti çektim amaaaa baktım onsuz olmuyoooooo SONRAA MUTLU SOOON :KK52:

:) allah bi yastıkta kocatsın
bak bana tek başıma yastıkta kocuyorum :KK1:

sizelere doyum olmaz ben ufaktan yatış yapsam ii olacak :) inşallah uyurum :) görüşürüz :KK76::KK76:

haha aynen vallaa :KK1: mesela sırf ben istedim diye çok şeyi yaptı istemeyerek :KK1: ama o isteyince ıı ııhhh hayatta ben yapmıyorum :KK1:

Erkeklere her şey haktıır.. :KK1: :KK1:

ALLAH SANADA NASİP ETSİN CANIM İNŞ. bana kalsa ben daha erken dedim ama eşim evlilik diye tutturunca onu kaybetmek istemedimmm şimdide çocuk özlemi var işteee :KK49: ama maleseffff :KK43:

revizyon fiyatları hakkında bilgi ve foto paylaşımı yapabılıyomusunuz şehir önemli diil yeterki içime sinsin

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

yani ben suan bi senedir çalışmıyorum çalışırken ve okurken burayı çok meht ediyorlardı sitesine girip telde falan bilgi alabilirsin canım :)

X