uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

bnde memnun oldum :) saygıyı kaybetmeynce karşılıklı ilişki o kadar gzel gidiyorki bunu çok iyi anladım

ayne oyle canım ınsallah ılerdede bu sekılde devam eder ılerıyı goruruz dıye umud edıyorum , ask sevgı saygı olduktan sonra yasmıs basmıs basıt kucuk seyler kalpler bır olsun yeterkı , bende yavastan yatayım sana ıyı geceler canımcım kendıne cok cıcı bak yarın gırersen konusuruz tekrardan svdım senı allaha emanet ol kendıne ıyı bak hayırlı geceler :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım martt ayında hıc adet gormedım dahada olmadım gecen hafta saglık ocagında aıle hekımı ıdrar testı yaptı ama negatıf cıktı pazartesıye kadar olmazssam doktora gıdcem ınsalalh gıttımıdede o haberı almak ıstıyorum nasıpse :KK16:

Canım inşallah güzel haberlerini haftaya alırız.. :-)

ben bıraz once reglı oldum canım moralım cok bozuk :KK14::KK14:
Öyle mi canım..Olsun olsun sorun etme reglin bitince yine devam edersiniz.Bidahakine inşallah..Beklemek stresli olsa da o da güzel ya,önünde uzun zaman yok en fazla bir aya yine beklicen ve inşallah tutunmuş olacak bebişin.

Canım inşallah güzel haberlerini haftaya alırız.. :-)

Öyle mi canım..Olsun olsun sorun etme reglin bitince yine devam edersiniz.Bidahakine inşallah..Beklemek stresli olsa da o da güzel ya,önünde uzun zaman yok en fazla bir aya yine beklicen ve inşallah tutunmuş olacak bebişin.
tam olarak olmadım ama kaverengı akıntı gelmıs reglı gıbıde degıl anlayamadım of sabaha olmus olurum heralde , bılmıyorum bıraz beklemek ıstıyorum aslında korunmaya baslıcam :26:

Hayırlisi olsun canim takma kafana,korunma canm devam et,iyi haberlerini aliriz insallah,iyi geceler canm görşürüz yine inşallah..

Selam uykusuz arkadaşlarıııım nerelerdesiniz hadi sohbete :nazar::nazar::nazar::nazar::KK1:

bazen benim ki de gececi olsa kafamı dinlesem.. :KK53: Şaka tabi..Mert çoğunlukta söylendi,son bir oy kaldı.

Son düzenleme:
kızlar birşey daniscam size eşimle aramızda temizlik hep sorun ona göre ben fazla temizlik yapiyyorum yapmasam yorulmam ama bi insan nasıl temizlik yapmaz ki ev dagilio hemen ve eşim yardım etmio ne zaman birşey desem beni suçlu cikario tek yaptı sofra hazırlarken kaldırırken yardım etmek ve ikimizde çalışıyoruz acaba dedi gibi ben mi abartiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar birşey daniscam size eşimle aramızda temizlik hep sorun ona göre ben fazla temizlik yapiyyorum yapmasam yorulmam ama bi insan nasıl temizlik yapmaz ki ev dagilio hemen ve eşim yardım etmio ne zaman birşey desem beni suçlu cikario tek yaptı sofra hazırlarken kaldırırken yardım etmek ve ikimizde çalışıyoruz acaba dedi gibi ben mi abartiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

CANIM tabiki abartmıyorsun ne kadarlık evlisin çalışmak zaten zor ben çalışmadığım halde bazen canım temizlik yapmak istemiyo :KK19:

X