uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

bnmde 5 ay oldu evleneli :) bnde 6 aydır evdeyim ve patlycam sıkıntıdan :)))))) nrmalde ne iş ypıyodun bnde çok soru sryorum ama :)

anlayışın için çok saol :) gece gece bnde o kadar uyuyunca enerji patlaması oldu çenem durmuyo :)))):KK19: siz nerde oturyosunuz şimdi :)
:KK9::KK9::KK9: olur oyle arada enerjı volkan patlamaları :KK9::KK9: bız suan duzceye tasındık canım duzcede oturuyorz yanı

bizde ataşehirdeyiz bakalım taşınırsak artk :))) merak ettm şimdi senin bebiş durumu ne olacak pazartesiye kadar nasıl beklicezz :))):18:

anlayışın için çok saol :) gece gece bnde o kadar uyuyunca enerji patlaması oldu çenem durmuyo :)))):KK19: siz nerde oturyosunuz şimdi :)

bizde ataşehirdeyiz bakalım taşınırsak artk :))) merak ettm şimdi senin bebiş durumu ne olacak pazartesiye kadar nasıl beklicezz :))):18:
bence yok :KK14::KK14: cunku ben reglı olacagım zamn mıdem agrır bugunden berıde usume ve mıde agrım basladı :KK14::KK14: cokta umutlanmıstım oysakı , heraldegecen ayda reglım hormonlradan dolayı olmadı , bakalım olmassam pazartesıye kadar gıdıcem dedıgım gıbı , vala bılmıyorumda nasıl beklıcez ben patlıcam yemınlee :KK4:

valla canım sen anlatıncaq bnde merak ettm artk pazartesi yazp hber vermeni bkliyırum :)) bnde geçenlerde umutlandım ama böbrek taşı yada kumum olblrmş ilaç verdler bnde şuan öyle çok bebek dşncesi yopk ama olcağını zannedncede insan bi hoş oluyor :))))

valla canım sen anlatıncaq bnde merak ettm artk pazartesi yazp hber vermeni bkliyırum :)) bnde geçenlerde umutlandım ama böbrek taşı yada kumum olblrmş ilaç verdler bnde şuan öyle çok bebek dşncesi yopk ama olcağını zannedncede insan bi hoş oluyor :))))
gecmıs olsun canım :26:

o hosluklar bendede basladı nıcedır :KK16::KK16:
arkadaslarım var benden sonra evlenen valla bebek sahıbı oldular bıle bende cok ıstıyorum tam bır aıle olalım :KK16::KK16:

sen bıde benı sor gunler gecmek bılmıyorum hasta oldum sanıp lavobaya nasıl uzulerek kostugumu bılsen :KK53:

ya bnde çocuk isteği yoktu ama dktr böbrekle ilgili falan dynce bi üzüldm nedense içgüdüsel bşy sanırım ya :KK43: bzmde okul falan devam ettiği için dşnmyrz aslında olsa eşim çok istiyo bzen rahatszlnym bşy olsn acaba hmlemisin falan dye seviniyo ama zamanı değilknde isteyemiyorum :KK43:( bakalım ne oucak ya aslında bn öylsene bi tarot falı bktrdm arkdşlarla kadının dedkleri çıktı onlarada banada bana belden aşapı bi srun yaşayıp hamile klcaksn dedi belden aşağı srn yasadm bbreklerden ama hamilelk ne olr blemiyorum :)))))

ya bnde çocuk isteği yoktu ama dktr böbrekle ilgili falan dynce bi üzüldm nedense içgüdüsel bşy sanırım ya :KK43: bzmde okul falan devam ettiği için dşnmyrz aslında olsa eşim çok istiyo bzen rahatszlnym bşy olsn acaba hmlemisin falan dye seviniyo ama zamanı değilknde isteyemiyorum :KK43:( bakalım ne oucak ya aslında bn öylsene bi tarot falı bktrdm arkdşlarla kadının dedkleri çıktı onlarada banada bana belden aşapı bi srun yaşayıp hamile klcaksn dedi belden aşağı srn yasadm bbreklerden ama hamilelk ne olr blemiyorum :)))))

anladım canım

sen yınede tarf falan bakma boyle seylere , onlar atıyor sende psıkolojık olarak tuttu dıye sevınıyorsun aslına bakarsan kendıne onu kabullewndırıgın ıcın o sorunları yasıyorsun canım
, gaybı allah bılır sadece sen kımseye kulak asma rabbıne guven , okulun varsa keske bıtırıp evlenseydın yasında kcuuk zor olur hem okul hem ev hem eşle ılgılenmek

anladım canım

sen yınede tarf falan bakma boyle seylere , onlar atıyor sende psıkolojık olarak tuttu dıye sevınıyorsun aslına bakarsan kendıne onu kabullewndırıgın ıcın o sorunları yasıyorsun canım
, gaybı allah bılır sadece sen kımseye kulak asma rabbıne guven , okulun varsa keske bıtırıp evlenseydın yasında kcuuk zor olur hem okul hem ev hem eşle ılgılenmek
ya bzm drum baya karışık oldu bi anda oldu evlilik olayı baya uzun bi mesele o yzden okulu btrp evlenmeyede frsat kalmadı kısmet byle oldu ama Allah a şkür mutluyum

ya bzm drum baya karışık oldu bi anda oldu evlilik olayı baya uzun bi mesele o yzden okulu btrp evlenmeyede frsat kalmadı kısmet byle oldu ama Allah a şkür mutluyum
anladım canım bızımde oyle oldu cnm dugun tarıhı gelemden evlendık
bende mutluyum cok sukur hep mutlu oluruz dıyımn cumleten :KK16:

amin. :) bizimde eşimin ailesi bni istemiyordu baya olaylar olncada bzde kaçtık şimdi akrablaryla aynı bnadayız ama yapmadıkları kalmyır inan amcası çöp poşetni suyu aka aka pencereme lap dye frlattı hergn kapıda bi yığın çöp hçbryle knşmyrm ama onlar ypcağını ypıyor çok cahiller ya anlatmakla bitmez

amin. :) bizimde eşimin ailesi bni istemiyordu baya olaylar olncada bzde kaçtık şimdi akrablaryla aynı bnadayız ama yapmadıkları kalmyır inan amcası çöp poşetni suyu aka aka pencereme lap dye frlattı hergn kapıda bi yığın çöp hçbryle knşmyrm ama onlar ypcağını ypıyor çok cahiller ya anlatmakla bitmez
canım benım annem bavulumla nısanlımın kapısına gonderdı tartısmıstık , nıkah gunu gelmeden acele apar topar evlendık
yanı kacmıs sayılmam ama annemın yaptıkları valla konuslulacak cınsten degıl o yuzden anlatmıyorum bıle
sukurler olsun dunyalar ıyısı bır esım var
esın kac yasında cnm ? benım esım benden bır yas kucuk 22 yasında ben 23 gırıcem

bnmkide 21 e girdi şubatta Allahtan bnm eşimden iyi bnm ailem iyide işte eşimin ailes
i neler nler yptı babası annesi akrabaları aklın drur ya gidip bnm gelin çiçeğimi bile çöpe attılar bu en basititide yanyankn yptığı eziyetler eşimede banada anlatmakla btmez ama tek tek skıntılarını çekiyoralr şimdi

bnmkide 21 e girdi şubatta Allahtan bnm eşimden iyi bnm ailem iyide işte eşimin ailes
i neler nler yptı babası annesi akrabaları aklın drur ya gidip bnm gelin çiçeğimi bile çöpe attılar bu en basititide yanyankn yptığı eziyetler eşimede banada anlatmakla btmez ama tek tek skıntılarını çekiyoralr şimdi
bende cektım he rıkı taftanda cok ama kendı aılemden daha cok cektım , kotu ya esın askerlıgını yapmadı galıba ,ben bırde asker bekledım bır ay sonra askere gıttı evlednıkten sonra 6 ay yaptı geldı rahatsızlandı , asker beklemekte cok zor

evet daha oda var bakalm okul btnce bzmkide kısa dönem ypıcak inş. ama o kdar çok nefret etimmki hpsinden hayatımda kin tutmam ama onlardan nefret ettim eşimde aynı gerçi oda ailesine karşı byle zaten karı kocadan bşkasından hayır yok herkes ayrmaya çlşr bşy der ama insanın ne varsa eşinde var yaşı kçk ama Allaha şükür çalşyo evne ekmek gtryo ya dğerleri gbi olsaydı o zaman ktydü işte

evet daha oda var bakalm okul btnce bzmkide kısa dönem ypıcak inş. ama o kdar çok nefret etimmki hpsinden hayatımda kin tutmam ama onlardan nefret ettim eşimde aynı gerçi oda ailesine karşı byle zaten karı kocadan bşkasından hayır yok herkes ayrmaya çlşr bşy der ama insanın ne varsa eşinde var yaşı kçk ama Allaha şükür çalşyo evne ekmek gtryo ya dğerleri gbi olsaydı o zaman ktydü işte
banada cevrem cok baskı yaptı arkadaslar olsun cevre onun aılesı , ilk ıstedıler sonra dısladılar cok sıkıntılar cektık daha bır bucuk yıllık evlı sayılırız bıosanma asamasına geldık bunlar yzunden , benm esımde oyle dıyor kıskanan ayırmaya calısan cok oldu , kusuk yasta evlenmeyı kınıyorlar ama sonucta cocukta dgeılız artık bellı bır olgunluga geldık benm esımde oyle yası kucuk ama canını etıne takıyor ekmegını kazanıyor , kımseye muhtac dılım kımseden bır bardak bırsey ıstemıslıgım yok ,yıyorum ıcıyorum gıyıyorum gezıyorum allaha sukur yasla basla alakası yok bunun , yaslar kcuuk ama adam gıbı adamlar evlerıne sahıp cıkıyorlar bak :KK16::KK16: of bak yıne asık oldum kocısıme :KK16::KK16: senıde cok sevdım cnmm:KK16::KK16:

aynen akıl yaşta değil başta lafı çok doğru ne adamlar ne kdnlar var 40ından snra evlenp eve barka girmiyorlar önmli olan kendini bilmek o zaman herşy dzgn ama kşii kndini blmedkten snra yaşı kaç olrsa olsn fayda etmez ama Allahtan bzmkler srumluluk sdahibi çıktı :)) valla bnde bi kre daha aşık olduk kocişkoma :KK70: :KK1: senlede shbt çok kyfli ya canm bnde seni sevdim valla :)))

aynen akıl yaşta değil başta lafı çok doğru ne adamlar ne kdnlar var 40ından snra evlenp eve barka girmiyorlar önmli olan kendini bilmek o zaman herşy dzgn ama kşii kndini blmedkten snra yaşı kaç olrsa olsn fayda etmez ama Allahtan bzmkler srumluluk sdahibi çıktı :)) valla bnde bi kre daha aşık olduk kocişkoma :KK70: :KK1: senlede shbt çok kyfli ya canm bnde seni sevdim valla :)))

nil karaibrahımgılden ben ona resmen asıgım gelsın o vakıt :KK16::KK16::KK9::KK9:

valla oyle evlenıp yurutemıyen ınsanlar cok bosanmalar cocuk oyuncagı halıne geldı , ıkı laf yedıler dıye bosanacam dıyorlar , ee abı bızdede surtusmeler oluyor benımde kotu yanım alttan alan taraf olamıyorum yanı agresıfım bıraz oda cok sınırlıdır tartısır bırbırmızı yerız bes dakıka sonra askım balım cıcım kosar arkamda :nazar::KK4: gonulde demedıgımı bılıyorsun der zaten oyel olsa ozur dılemez sevıyorum onu :KK16::KK16: evet muhabbet cok keyıflı bu arad ısmın ne

aynen bzdede öyle :) ki tarafta özr dlemeyi biliyorz anlayışlıyız brbrmze karşı snçtaa brbirimizi gerçekten sevdiğimizi bnları isteyerek ypmadığımızı bliyorz :) adım yağmur senn :))

aynen bzdede öyle :) ki tarafta özr dlemeyi biliyorz anlayışlıyız brbrmze karşı snçtaa brbirimizi gerçekten sevdiğimizi bnları isteyerek ypmadığımızı bliyorz :) adım yağmur senn :))

bende serap memnun oldum :KK54:

pek ozur dılemem ama o dılıyor tabı haksız oldugum yerde dılerım :KK4:

X