Uyurken sütyen takmayın

Valla sıcaklarda gündüz de çekilmiyor ya neyssssee.......

gece de takmıyorum evde de
daha rahat oluyor böyle
hele sıcaklarda hiç çekilmiyor

sütyensiz 1 saat duramam vala...ama dışarıda kulandıklarım dolgulu olanlardan evde kulandıklarım ince varla yok arası olanlardan..okdr alışmışımki sütyeni takmayınca agrıyor memişlerim:):):):)

zaten gece hiç yatamam sevmiyorum sankı nefes alıp vermeme engel gibi gelıyor :))

sütyenle hayatta duramam dışarda zor duruyorum evde hiç duramam :) yatarkende takmıyorum zaten :):jeyyar:

Bende anlamadım kimi takın diyor kimiside takmayın

en iyisi orta karar olsun bazen takalım bazen çıkaralım

sütyen takmayınca çok acıyooo bide sarkıyomuş gibi geliyo zaten zamala sarkar da. son 2 aydır yatarken çıkarıyorum iyikide çıkarıyormuşum ama gündüz asla çıkaramam çok rahatsız bi durum beni iyice sıkması gerekir

gece yatarken hayatta sutyenle uyuyamam çok denedim olmuyor.. Nefes darlığı oluyor bende böyle bir faydası olduğunuda bilmezdim bilgi için çok teşekkürlera.s.

off daralıyorum özellikle yazın.. atıyorum hemen dışardan dönünce.. gece hiç çekemem.zemuszemus

ben hiç rahat edemezdim geceleri sütyensiz şimdi bi deniym dedim artık sütyenle uyuyamıyorum valla hele yazın hiç çekilmiyo

ben hiç rahat edemezdim geceleri sütyensiz şimdi bi deniym dedim artık sütyenle uyuyamıyorum valla hele yazın hiç çekilmiyo

aynen öyle yazın hiç çekilmiyo..Demekki yazın da olsa iyi bişey yapıyomuşuz..kaydirigubbakcemile5

Bir de şunu söyliim..3 teyzem var hepsininde yaşı 60-70 tir..5-6 doğum yapmış kadınlar..
Fakat neredeyse soğuk denilecek suyla duş aldıklarını çok iyi biliyorum..
Ama maşallah göğüsleri sapasağlam ve dik..Demezsiniz bunlar nine göğsü diye..sütyen filan da pek kullanmazlar..
Ancak dışarı çıkarlarsa kullanırlar..soğuk suyun göğüse faydalı olduğunun da bir kanıtıdır teyzelerim..

Son düzenleme:
ben kendimi bildim bileli evin içinde sütyen fora yatarken hele hiç takamam çok rahatsız olurum ....

sütyenimi cıkarırsam bıngıl bıngıl sallanır gögüslerim :jeyyar:hem rahat edemem ben öyle kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…