Uyurken sütyen takmayın

ya ben de duramıyorum sütyensiz göğüslerim büyük bir de şöyle bir şey oluyor yan dönünce falan göğüs sarkıyo sanki kalbimde ağrı yapıyor aşağı çekiyo o kısmı gibi kalbimde bir rahatsızlık hissediyorum, sizde de böyle birşey oluyo mu

ben de gece gündüz sürekli takardım, 4 tane kitle aldırdım bugune kadar. bilsem takmazdım, doktorlar da hiç uyarmadı sağ olsun, dün akşam tvde bi doktor söyledi, bgn de burada rastladım. daha da sütyen takmam:)

Bende 24 saat sütyen takanlardanım malesef bunu bildiğim halde ailede bu konuda hiç rahatsızlığı olan yok ondan galiba bu rahatlığım sadece banyoda takmıyorum çıkınca da hemen ilk iş yaptığım şey sütyen takmakdır ve en sıkı ayarda
küçük olmalarına rağmen takmazsam sarkacaklarmış gibi gelir nedenseCADIARZU

evet takmamak lazım evde pek takmam zaten. işten gelince fora :)

bend etakmadan duramam ama madem risk varmis bari gece yatinca cikarcaz mecbur (:-)

gece yatarken cıkarınca sarkmazmı :bbo: ben hic cıkarmıyorum banyodan banyoya bende

yaa ewet bnde sarkar mı aacaba diyorum? aksamları yatarken we ewde sporcu sütyeni takıyorum genelde sarkmasınlar diyee..

dün gece bu sayfayı okuyunca korktum cıkardım ama olmaz öyle bişe takmadan kesin sarkar. bende senin ki gibi sporcu sütyeni almalıyım.. bide yüz üstü yatmayı bırakmalıyım ama fena rahat oluyo yüz üstüde :1shok:

yaşadığım sorunlar sayesinde bir süre gece çıkarmayı bırak gündüzde takamıcam gibi görünüyor malesef. :/

ben çok fazla bunalmadıkça bide banyo yapmadıkça çıkarmam öle alıştım napcam şimciibilmiyorumkismile

bende uyurken takmam,çok rahat yatıyorum,hem eşimin de hoşuna gidiyo:)):kedi:

inşallah önemli bir şey değildir

bende öyle umuyorum aslında bu bölümde hemen bir alt konuda sizlerden yardım istedim ama kimse henüz ilgilenmedi. biliyorum doktora danışmam lazım fakat maddi durumum şu an pek müsait değil özel hastane için sigortamda bir ay sonra başlıyor bekliyorum. umarım kötü bir süprizle karşılaşmam..:Saruboceq:

eskiden sütyenLe duramazdım göğüsLerin dik oLmaz dediLer şimdide sütynsz yapamıyorm oLdumu şimdi bu konu:eek:lmaz:

X