Uyurken sütyen takmayın

kaydirigubbakcemile3valla kızlar bende hiç rahat bırakamayanlardanım ama bundan sonra yatarken memelere foraaa özgürlük geliyo özgür bırakıcam gece onları:teytey::dance:

bende onsuz yatamazdım ama son zamanlarda silikonlu kullandıgım için cok agrıtıyor özellikle demirleri artık kaldırıp atıyorum geceleri yollarımızı ayırdım :teytey:

bi moda olsada sütyenlerden tamamen kurtulsak.kışın sadece penye atlet şklinde olanları kullanıyorum sürekli montumla duracaksam takmam evde asla takmam.yazın işe veya dışarı çıkacaksam süngerli yumuşak olanlardan takarım.

bende gece çıkarıyorum.taktığım zaman kendimi çok rahatsız hissediyorum geceleri.

ben evde penye sütyenlerden takarım.
dışarı çıkarken taktığım sütyenler rahatsız ediyor evde.
sütyensizde rahat edemem.mutlaka penye sütyenim vardır

yatarken muhakkak çıkarırım hatta evde olduğum zamanlarda genellikle takmam:lepi:

gece yatarken yüzüstü yattıgm için çok rahatsz ediyordu beni..bnde alıştm takmıyorm gece..ama sabah oonu gymek zor oluyo üşüyom :KK70:

takmadan duramıyorum ama öle sımsıkı degil bi zararı olurmu acaba yinedemirmirmirmir

vııııııııışşşşşşşşş terledim:eek:
insan takmayınca'da bir hoş oliiy:bbo:

ben evde asla takmam duramam dışarı çıkarkende önemli biyere gitmiceksem rahat olanlarından takarım ya sımsıkıda nası rahat ediyosunuz ayrıca sutyen takmakla göğüsler dikleşmediği gibi takmamaklada sarkmaz aksine göğüs kanserine en az yakalananlar afrikadaki yerliler onlar sutyen nedir bilmiyor!!

bir yıldır gece yatarken kullanmıyoruma.s
ohh be ne rahatlıkmış:sm_cool:
daha önce yapışık ikiz gibiydik.:roflol:
bir duş alırken çıkarırıdım.
şimdi öyle değil...
yatarken çıkarılırsa sarkacağını sanmam

enn nefret ettiğim şeydir sütyen yaa..
ığğhhh
keşke hiç takmasak :KK43:((
sadece dısarda takıyorum , yazın dısarda da takmıyorum..

bene dun aksamdan berı cıkardım:) sarkma olursa :KK43:

sarkmaz cnm korkma..
ben ohooo öleydim o zaman..
gögüslerim çıkmaya başladığından beri gece yatarken takam sütyen..rahat edemediğim içn ama ..
yazında takmıyorum..
sadece kışın ..
sarksaydı benimkiler sarkardı..
taş gibi allahıma şükür :1closedeyes: :nazar: :nazar:
-tatlicadiarzu-

X