Uyurken sütyen takmayın

evdeysem hiç takamam sıkılırım ancak dısarı çıkarken takarım onun haricinde sütyen yoktur bnde cok rahat ama duymuştum bende zararlı oldugunu bu huyumu sevdim şimdizemuszemus:lepi:

msajların tamamını okuyamadım ama:S
elimde olsa sütyensiz gezerimde göğüslerimin sarkmasından cok korkuyorum :KK43: napıcam:S

ben de annemden gördüm geceleri hiç takmam
ama kalkar kalmazda takarım evde bile olsam

ben hiç çıkarmam sadece tatillerde o da bikini giyeceğim için :KK70:
alışıcaz artık ne yapalım .... :)

ben kendimi eksik gibi hissediyorum takmayınca.. o kadar çok alışmışım kii ama bunu duyduktan sonra daha dikkatli olcamyasakkelime
payLaşım için tşkLer..

ya bırak sütyenle dolaşnmayı ben iç çamaşırımıda çıkartırım evde özellikle yazın teyzemin kızından duymuştum arada havalandır yazın evdeyken müsaitse ev giyme diye belki tuaf gelecek ama cildime çok iyi geldi yazık bunalıyolar sıcaktan:KK70: :KK70: pişmesinler ama demi

ben de evde asla sütyen takmayanlardanım. babam ve erkek kardeşim var ama yine de takmıyorum. çünkü çok rahatsız ediyor. dışarıda da ancak mecbursam takıyorum. yıllar önce okumuştum zararlı olduğunu, o zamandan beri böyleyim. insan alışıyor zamanla ve kesinlikle daha rahat ediyor..

yaa bende cok takarim sadece dusta cikaririm birde evet su kitlelerden bahsedelim kizlar bendede var saniirim ama aciyolar ve edindigim bi bilgiye göre allah hepimizi korusun kanserde aci olmadigini duydun cünkü kanser sinsi oldugu icin aci yada agri vermezmis aklinizda bulunsun...........

mışla mişle olmaz tatlım, kafanın raahat etmesi için bir ultrason çektirmelisin.Süt kanalları da yapıyormuş ama en azından o olduğunu bilmelisin.
Ben yeni çektirdim en azından kafam rahatladı, ama çektirene kadar kurdum da kurdum kafamda.

bendede vardı arkadaşlar. lokal anesteziyle aldılar.doktor istersen almayalım zaralı degil eger büyümeye devam ederse alırız dedi ama ben yine de aldırıdım.mamagrofi 6 ayda bir çektirmek lazı aslında.

Uyurken zaten takamam çok rahatsız olurum. E birde çocuk emzirdiğim için
sutyensiz yatmak daha iyi oluyor.

Evde işte dışarıda heryerde sütyen takarım,sadece banyoda takmam ve çıkıncada hemen yine takarım.Çünkü alışkanlık oldu sıcaklarda da pek etkilemiyor.Bi gece takmasam göğüslerimin şekli bozulacak gibi geliyor.Zaten sütyen takmamak göğüs sarkmasının başlıca nedeni,nasıl göze alıyorsunuz?Arada kaldım şimdi kansere sebepse düşünmek lazım ama ee sarkmalar yumuşamalar ne olacak??

Ben evdeyken kesinlikle takmam..ve Eşim düzenli masaj yapar...bilmeden çok iyi şeyler yapıyomuşum...

X