Uyurken sütyen takmayın

arkadasim bigun bana ck kizmisti cikariordum ama alisamadim bi turlu rahatsiz oluorum salanio gibi yafs :S alismak lazim napalim ya bu siteye bayliiorum nelerde ogrenioruz :KK70::KK70:

buyuk gogusler icin biraz problem olabiliyor..ben rahat olamiyorum takmazsam.

ya ben de çıkarırım hep geceleri ama sarkar çıkarma derlerdi, dinlemedim hep çıkardım. büyük olmasalar normalde bile kullanmam sütyen, hiç sevmiyorum :1no2:

tak çıkar tak çıkar bir iş daha çıktı bana o zaman şimdi...

evde ve disarda Sutyenimsiz ASLA! :umursamaz:
yanliz gece yatarken cikarmaya basladim 1 haftadiir :1closedeyes:

Ben göğüslerim belirginleşp sütyen takmak zorunda kaldığımdan beri gece yatarken hiç takmadım.ışten eve gider gitmez sütyenimi çıkarırım ferahlığı göreceksiniz tabi alışkın olmadığınız için belki garipsiyebilirsiniz kendinizi öyle.Ama gerçekten vazgeçilmez oluyo misafirliğe gitsemde yatmam gereksede yatarken muhakkak çıkartırım yastığımın yanına koyarım zemuszemus
sonuçmu göğüslerim 85 ve dipdiri inanın sarkma olayı felan palavra yani bence sağlık açısından bile her zaman takılmamalı

bende eve gırdıgım an uzerımı degıstırırken hemen cıkartırım cıkartmazsam rahatsız oluyorum alısmısım bır kere.cok rahat oluyor kızlar deneyın goreceksınız...

:sinifsinif: ben bi banyo yaparken çıkarıyorum evde abim babam var diye serbest dolaşamıyorum sütyeni takmayınca sarkma olmazmı sütyen sarkmayı engellio diye düşündüğümden hiç çıkarmadım ama artık takmam:eek: sarkma olurmu takmazsam:uhm:

bu yaşıma geldim hiç çıkarmadımmafoldumben sarkma yapmaz dimi arkadaşlar bide 80 de 85 de oluo sizce diri durması için küçükmü takmalıyım büyükmü :eek:

vay be en doğrusunu ben yapıyormuşum :p annem bana sütyensiz dışarı çıkınca kızıyor ben de sadece dışarı çıkarken takarım... asla rahat edemem sütyenle.. bi de kızlar güneş altında duran pet şişelerden su içmeyin ve koltuk altınız için deodorant kullanmayın (zor olsa da...) bunlar da en çok kanser yapan sebeplerden biriymiş.. : )

Bende eskiden hiç çıkarmazdım.banyodan banyoya.Tamamen alışkanlık.1-2 aydır mümkün olduğunca takmıyorum.Gayri iradi oldu.Bir gün sıkılıp çıkardım bir dahada evde takmadım.jile falan giydiğimde dışarda da takmıyorum o zaten tutuyor.Bir alışırsanız o rahatlığa bir daha da evde takmazsınız.Zaten olması gerende buymuşhihoyyyt

1 2 saatlik bile uyumak istesem çıkartırım alışkanlık olmuş bende

ben sutyenimi hiç çıkarmam. dolgulu-sıkı bişey kullanmadığım için hiç rahatsızlık duymuyorum.
sutyenisz görüntü hoş olmuyor

ben takmadan durmazdım 7/24 çıkarmazdım ama bir kaç defa internette okudum urdada okuyunca artık gece yatağa gireceğimde çıkarıyorum kardeşlerimede söyledim

X