uykumu kaçıran olay; ilahi adalet var mıdır?

Ben yaptim oldu, siz de yapin olsun tavirlariniz hos degil. Siz sansli dogmussunuz demek ki. Herkes sizin gibi iyiliklerine karsilik bulamiyor. Herkesi kendi kayinvalideniz gibi gormeyin. Bakis acinizi genisletin biraz lutfen. Belki dunyanin en iyi insani bir gelindir ve karsiligini bulamiyordur kayinvalidesinden di mi ama?

En son yazdığım cümleyi okumadınız sanırım. Illa kötülük yapcam diye dolaşan kyinvalideler var dedim.
Şans degil canım evet kayinvalide min yani annemin iyi olmasi benim şansım. Onun sansida benim onu kendi annemi nasıl seviyor sam öyle sevmem. Kendi annem beni dünyaya getirdi. Büyüttü adam etti. Canimin diğer yarısında o dünyaya getirmiş. Elbette saycam sevcem. Siz kayinvalideniz den cekmissiniz tamam üzüldüm adınıza ama her ınsan sizin gibi masum olmayabilir

Ahhhhhhhh musmuutluuuuuu evlenince yeni konu ac yavrum buraya. Dersen ki kizlar 1 yildir evliyim kayinvalidem coook iyi. Iste o zaman ben hicbirsey bilmiyorum derim. En guzel zamanlariniz suanda kayinvalidenle tadini cikart 😍

LG G2 D802
Tamam canım evlenincede yazarım ben yada o tutumunu degistirmezse aynen böyle gideriz biz :KK1: rabbim bozmasın inşallah

Valla kayinvalidem suan için dortdortluk ama bende ona karsi öyleyim 1 yıldır hayatımda daha istemediğim birşeyi olmamıştır. Hasta olduğumda başımda sabah kadar bekledi bütün gece sırtıma havlu soktu. Kendi çocuklarından ayırmaz beni :nazar: 1 gun telefon da konusmasak ertesi gun arar beni özledim kuzum der. Herşey karşılıklı sen özverili olacaksın ki karşında ki kıymet bilsin. Ben en başından suratsiz olsaydim böyle olur muydu hayır. Tabiki illa kötülük yapmak için dolaşan kayinvalide ve gelinlerde yok degil..

Evlen, oğluyla bir ters düş de senş evladından ayırıyor mu ayırmıyor mu gör..
Çok erken varıyorsunuz bir insanın melek olduğu kanısına..
Annecimle başlıyorsunuz sonra cimler gidiyor cılız anneler kalıyor geriye..

Tamam canım evlenincede yazarım ben yada o tutumunu degistirmezse aynen böyle gideriz biz :KK1: rabbim bozmasın inşallah

Bak farkindaysan ne yazmissin." O tutumunu deyistirmezse". Yani sen hep dogru davranacagindan eminsin. Iste zaten herkes dogru yaptigindan emin gordun mu ? Bilincalti gulum bu. simdiden potansiyel suc kayinvaliden de yani karsi tarafa. Herkes te oyle dusunur zaten.

Son düzenleme:
evlen, oğluyla bir ters düş de senş evladından ayırıyor mu ayırmıyor mu gör..
çok erken varıyorsunuz bir insanın melek olduğu kanısına..

👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

lg g2 d802

Evlen, oğluyla bir ters düş de senş evladından ayırıyor mu ayırmıyor mu gör..
Çok erken varıyorsunuz bir insanın melek olduğu kanısına..

Peki canım yasayip gorcez.herhalde burda kayınvalidesi ni seven yok :KK1: 2 ay konu bekleyin benden :KK34:

Konu karışıyor diye bildirim geldi, bakayım neler oluyor dedim, ki gördüklerime şaştım, konu sahibesini hızlandırılmış gelin kursuna almışsınız:KK9:
Ders 1- her kayınvalide kötü değildir ama bdv istatistiklerine göre çoğunluğu nikahtan sonra kerametini göstermeye başlar:)))

Bak farkindaysan ne yazmissin." O tutumunu deyistirmezse". Yani sen hep dogru davranacagindan eminsin. Iste zaten herkes dogru yaptigindan emin gordun mu ? Bilincalti gulum bu. simdiden potansiyel suc kayinvaliden de yani karsi tarafa. Herkes te oyle dusunur zaten.

Evlilikten soğuttu nuz beni yeminlenn :KK34: şimdi nişanlımı arayıp evlenmiyoruz koçum dicem :KK1: şaka bi yana kader alnimizda ne yazılı bilemeyiz

Konu karışıyor diye bildirim geldi, bakayım neler oluyor dedim, ki gördüklerime şaştım, konu sahibesini hızlandırılmış gelin kursuna almışsınız:KK9:
Ders 1- her kayınvalide kötü değildir ama bdv istatistiklerine göre çoğunluğu nikahtan sonra kerametini göstermeye başlar:)))

Evet mune kurtar beni. Valla düğüne son günler gelin psikolojisi var zaten zamanlı zamansız ağla ma nöbetleri geliyo. Arkadaşlarda bi basladi kayinvalide konularına evlenmkten vazgeç cem şimdi bak :KK1:

Evlilikten soğuttu nuz beni yeminlenn :KK34: şimdi nişanlımı arayıp evlenmiyoruz koçum dicem :KK1: şaka bi yana kader alnimizda ne yazılı bilemeyiz

Evlilik kadar guzel bir sey yok. Guvendigin, sevdigin adamin evinde yanindasin. Insana en buyuk dersleri de, mutluluklari da, sorumluluklari da evlilik veriyor. Kesinlikle evlilikten soguma, bunu DA evlenince anlayacaksin hicbir seye benzemiyor. Ne flort, ne nisanlilik 💕😉

LG G2 D802

Yalan mi mune. Konu gercekten karisiyordu bizde anlayamadik geline ders vermeye donduk, cok dertliymissek demek ki 😞

LG G2 D802

Evet mune kurtar beni. Valla düğüne son günler gelin psikolojisi var zaten zamanlı zamansız ağla ma nöbetleri geliyo. Arkadaşlarda bi basladi kayinvalide konularına evlenmkten vazgeç cem şimdi bak :KK1:

:)))))

Allah tamamına erdirsin, ağız tadınız hiç bozulmasın inşaallah, umarım kayınvaliden gerçekten göründüğü gibi bir kadındır da iyi niyetinin karşılığını alırsın:KK34:

Düğününe az kalmış, psikolojinin dalgalanması normaldir.
Bu bölümde çok gezmesen iyi olur sanki, kayınvalide fobin olacak mazallah, çeyiz, evlilik hazırlıklarına göz atsan için açılsa:KK9:
Hem aşk güzeldir, kayınvalide acı biber gibi de olsa aşk için değer:KK31:

Yalan mi mune. Konu gercekten karisiyordu bizde anlayamadik geline ders vermeye donduk, cok dertliymissek demek ki 😞

LG G2 D802

Evet gelin gözüyle baktım konuya :KK1: yok canım ya tamam siz masumsunuz da bu konuda ki sahisa masumiyeti yakıştıramıyorum. Ama çok sağolun verdiğiniz dersler için

Yok ya soguma sakin evlilikten. Cok guzel bir sey. Dogru insani buldugunda cenneti bu dunyada yasiyorsun, tam tersi olursa da cehennemi bu dunyada yasiyorsun. Sen de cenneti yasarsin insallah.

Dediklerine katiliyorum zaten. Benim melek gibi bir teyzem var. Gelini ve oglu icin oluyor. Ama gelininden hic karsilik alamiyor. Ama teyzem de kayinvalidesinden neler cekmis bir bilsen, agzin acik kalir. Yani bence bu kayinvalide gelin mevzusu Allahin bir imtihani. :) bir taraf iyiyse bir taraf kotu oluyor. Maalesef iki tarafin da iyi olmasi pek bir luks kaciyor ulkemizde. :) sen bu lukse nail olursun umarim.

LG G2 D802

Dertli gelinlerle yardımlaşma ve dayanışma derneği açacağız sayenizde:)))
Yalnız burda açılan topiklerde anlatılan kayınvalideler bana bile yok artık dedirtiyor:KK14:
Türk Filmlerinin olmazsa olmazı rahmetli Aliye Rona'yı aratmayacak türden kayınvalideler var:KK53:

X