Uyku labarotuarında yaşadıklarım

evet bence siz kötü düşünmüşsünüz

konu sahibi tesettürlüyüm yazmasaydı yorumlar dikkatli ol uyar adam art niyetli derlerdi, her gün haberlerde görüyoruz neler oluyor tedbirli olmak lazım siz yine de dikkat edin konu sahibi

Arkadasım zaten gorevlerı sızı uyurken izlemek/takip etmek/gözlemlemek.. Bu kadar rahatsız olacaksanız görevli arkadaşın bayan olmasını rica etseydiniz en azından..

Adam işi gereği bakmaya gelmiş zira bir sıkıntı mı var kablo çıkmış mı vs diye

Adam körü niyetli olsa siz uyurken gelirdi zira bunu monitörden görecek neden uyanıkken gelsin

Sizin tesettürünüz onu ilgilendirmez ki

Tesettürlüler de ameliyat oluyor doğum yapıyor saçları dışında bir çok yerleri görünüyor

Yine kan veriyorlar pansuman vs bir çok işlemde erkekler onlara dokunuyor vs vs

Bir de tesettürlü olmanız ayrıcalık gerektirmez ki ben açığım diye girmesi normal siz kapalısınız diye girmesi anormal olmaz oradaki açık kapalı kadın erkek değil hastadır cinsiyetsizdir

Kesin şikayet edin
Kim bilir kaç kere tecavüz edecekti size
Ooo gitti namus elden
Süründürün adamı

Tövbe tövbe ya
Hastanelerdeki gıcık ve sorunlu hastaların nasıl tipler olduklarını merak ederdim. Öğrenmiş oldum.

Annem de orada uyudu bi gece. Gayet normal. Abartmayın lütfen

Gerçek hayatta da abartıyorsankz uyuyamamanız normal

konu sahibi tesettürlüyüm yazmasaydı yorumlar dikkatli ol uyar adam art niyetli derlerdi, her gün haberlerde görüyoruz neler oluyor tedbirli olmak lazım siz yine de dikkat edin konu sahibi
ne alakasi var ben de tesetturluyum en son isteyecegim şey tesetturden oturu cephe almaktir..onyargi ile yaklasiyorsunuz..boyle bir yorum bekliyordum açıkçası. .
o zaman size soruyorum ,konu sahibi kendisi not dusup "tesettürluyum o adam girdiginde sadice pijamam "vardi diye ozellikle belirtmiş ya ayni mantikla konu sahibi "tesetturlu hasta ise kapi calmali aciksa sorun değil mi demek istemiş oluyor? yani tesetturlu oldugunu belirtme amaci nedir? sizce? ? hasas oldugunu belirtmek mi yada kapaliysa rahatsiz olmak hakki densin diye mi..cook hassas olan insanlar var evet ama o hassas insanlar ya ona gore yatiyor yada ozele gidip sadice bayan personel baksin istiyor. ayrica o odalar kamera ile de kayit oluyor..uyku apnesini yasadiniz mi? nefes gider olebilirsiniz yani..babam horlar horlar birden hik derdi gerisi yok annem uykudan uyanip durtunce nefesini verirdi..saglik personeli sinyal alinca aniden girmiştir bu konuyu kapali dedin ya ondan kiziyolara getirilmesi .. bu manada yersiz bence..konu sahibi neden ozellikle tesetturlu oldugu belirtti? kimseye ayricalik yapilmiyor ben örtülüyum,,annem acik...
anneme anjio yaptilar wc yapmasi lazim bir lazimlik koyuldu. ince bir perde çekildi. ..bagirdik cagirdik
imkan bu dendi.. odaya kapi calmadilar kapaliyim denmesi sizce mantikli mi

Adam kötü niyetli değil, işini yapıyor.
Sizin oradaki sorumluluğunuz onlara ait, girip bakması normal.
Eğer bu konuda hassasiyetiniz varsa, yanınızda biriyle gelip o sizi dışarda bekleyecekti (içiniz rahat olsun diye) yada daha uygun bir uyku giysisi sececektiniz.
Eksik bilgilendirmeden kaynaklı bir sıkıntı yasamissiniz. Geçmiş olsun.

Bir yandan size hak veriyorum, kötü bir zamanda yaşıyoruz, her gün taciz/tecavüz, kadin/erkek/çocuk fark etmeksizin duyuyoruz.
Bir şekilde hayatımıza devam ediyoruz. Karşılaştığımız her kişiye tecavüzcü muamelesi yaparak normal yaşayamayız.
Tedbirli davranıp insanları zan altında bırakmamak gerek. Normal yaşamak adına küçük bir tavsiye.

yoo demezdik.
yine saçma bulurduk.
yapmayın yahu.
konu sahibi tesettürlü olduğunu kendi yazmış ve bu sebepten ötürü şikayet edeceği anlaşılıyor yazdığında.

Otel sandınız galiba orayı....Ya da adamın size asılmasını istediniz, asılmadı diye bozuldunuz mu? Bilinçaltınızı okumaya çalıştım da bunlar çıktı bu kadar saçmalamanız sonucu...

Sağlık personeli de olsa kapıya vurup girmesi gerekir , en azından iki doģumumda da çocuklarım hastanede yattığında da ben böyle gördüm.

bence abartıyorsunuz sonuçta sağlık için ordasın adam senin tuvalete yada camı açmak için kalktıgını tahmin edemez farz edin ki bayıldınız düştünüz bu seferde içeri girmeseler vayyyy canımız bu kadar ucuzmu diye yaygarayı koparırız.yok bunda bişey.madem kapalısın hastanede de örtseydin başını sonuçta evinden dışarda bir yerdesin abartma bence direk sana söylenicek şey burası bir sağlık kurumu biz sizin sağlığınız açısından gireriz....şikayet edipte hiç kendini rezil etme

Ben hiç kötü niyet göremedim. Bir süre gece teknikerliği yaptım kendimden biliyorum. Uyku testi olduğunuz oda zaten siz uyurken sürekli kamerayla tekniker tarafından izleniyor en azından benim çekim yaptığım tüm hastane ve klinikler öyleydi. Çekimde bozulma görünce zaten gelip müdahale etmek zorunda. Düşmüş olabilirsiniz, elektrotlarda ki sorun sebebiyle çekimde hata olmuş olabilir bunun kontrolü için siz uyurken bile girebilir tekniker.
Tedirgin olmanıza da hak veriyorum. Bende yaşadığım olumsuz durumlardan dolayı gece çekimi yapmıyorum artık. Hastaneler gece hiç tekin olmayan yerlerdir. Öyle şeyler gördüm ki mesleğimden soğudum diyebilirim.
Ama sizin anlattığınız kadarıyla şikayet gerektirecek bir problem olduğunu sanmıyorum. Teknikerin işini kaybetmeyi göze alıp böyle bir şey yapacağını sanmıyorum.

adamın görevi o 40 dk içinde wc ye gitmeniz normal değil ki insan ihtiyacını görüp yatıyor zaten. adamın işi o büyütmeyin bence

Kamerayla izleniyor demisiniz , bütün merkezlerde böylemidir , eğer öyleyse o görevli hastanın kalkıp pencereyi açtığını görmüştür bu durumda neden giriyor odaya , uyur gezer falan mı diye düşündü acaba?

allah kuru iftiradan korusun
bı gecede adam sapık damgası yıyecek neredeyse
madem tesetturlusunuz evınızdekı gıbı degılde farklı bı ortamda bılunacagınızı dusunerekten tedbırlı olabılırdınız pijama konusunda.
sonucta orda bı gece kalacaksınız gorevlı dıkkatlı olmak zorunda kı ıkıncı bı gece kalmak durumunda kalınmasın dıye

Odanın tamamı görünmez genelde kamerada. Her kliniğin farklıdır tabi ama en azından benim çalıştığım yerlerde hastanın uyurken görüntüsünü alabileceğimiz alanı alırdık kameraya sadece yatak ve kenarları gözükürdü. Hem parametreleri takip eder hemde kameradan fiziksel değişiklik var mı yok mu hangi pozisyonda uyuyor hepsini not ederdik dakikası dakikasına. Bazı yerlerde camdan duvar olur cam arkasından izlenir hatta.
Belki ayakta görmüştür uyur gezer sanmıştır. Camın önünde görünce telaş yapmıştır. Camdan atlamaya çalışan hastaya tanık oldum ben. Orada teknikerlerin üzerinde büyük sorumluluk var hastanın sağlığından tutun ilgili doktora hesap vermek. Teknikerin bile isteye rahatsız edeceğini hiç düşünmüyorum

Tamam kendisi dikkarli olabilir di pijamanin üstüne uzun bir ceket kafasina da yazma yapabilirdi. Konu sahibini yuzde yuz savunmuyorum ama "Konuyu Tesetture Getirmissiniz" diyen zihniyete kiziyorum. Ne alakası var ki tesetturle konu sahibi acik veya kapalilik degil odaya adamin pat diye girmesinden sikayetci. Bu arada teşekkür ederim mantikli cevabinizdan dolayi. Yanliz suraya takıldım ben bi kere hastanede yattim o zman hep kapiyi tiklatip giriyorlardi. Belki de ozel olduğu içindir.

Siz kamera deyince bende uyurgezerlik durumundan şüphelendiği için girdiğini düşündüm .
canım hem özelde hem devlette doğum yaptım , çocuklarımda yattı ayrıca , her iki yerde de pat diye giren olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…