Uyku labarotuarında yaşadıklarım

Hey Allahim millet sikayet edecek sey ariyor.Adam nobet basinda isini yapiyor,sizin fisi ne amacla cektigini bilemez sonucta o an caninizdan o personel sorumlu, sinyal alamadigi an personel panik yasayacaktir ne kapi calmasindan bahsesiyorsunuz hastane orasi hanimefendi! Ayrica bildigim kadariyla zaten uyku odalarinda kameralar var basiniz neden acik ki?siz laboratuvarda uyurken hem kameradan izlenip hem de o niyetini kotu buldugunuz personel tarafindan sabaha kadar pc basinda goz ayirmadan sinyalleriniz kontrol ediliyor milleti potansiyel sapik goreceginize empati becerinizi gelistirin biraz.

sozlu taciz fiziksel taciz, ima,hakaret,vs yok ..sinyal gitmeyince birsey oldugunu düşünmüştür. .kapiyi ondan calmamistir..tesetturluyum ve pijamaylaydim demissiniz. bilmedigi bir ortsm her yerinde kablo ve pijamali kim olsa ortam onu da gererdi tesettür olmasi işi değiştirmez. bende tesetturluyum bone takin,tulbent takın. .hastanede kombinozomlu degildiniz herhalde..bogazli Bady giyip bir bone takarak durmaniz sizi rahatlatırdi... birde kabloları adam çıkarıyordu, ben kendim çıkardımi anlayamadım. .adamin isi o.. ne diye şikayet ediceksiniz ki kablo cikariyordu, sagimi solumu görecekti mi?

başlığı okudum gözlerim portledi. icimden ALlahım gene mı tecavuz, taciz vakası diye düşünürken soluğumu tuta tuta açıp okudum kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , neyse sana bişey olmamış, olan bana oldu. soluk alışverişim anca normale döndü diyim.
geçmiş olsun ikimize, bu başlığı acıp okuyanlara.

adam görevini yapıyor tesettğrlü yatsaydın o zaman...sizin için imtiyaz yapamazlar hastane orası

Ne sikayeti kardesim istersen et adam isini yapiyo diye sikayet et cevabini alirsin tesetturluysen evinde gibi yatamazsin orda ugrasacak yermi ariyorsun anlamadim ki

ee tek bundan mı şikayet edeceksin adamı.
adamın işi bu sizi takip etmek.
tesettürlü olup olmaman hastane ortamında kimsenin dikkat edebileceği bir husus değil.
onlar görevini yapar geçer.
sen neden tedbirli davranmadın ona göre giyinmedin peki.

Ay tesetture baglamakla ne alaka ya nerenizle okuyosunuz hanimlar. Kapali olduğu icin adam girdiginde uygun degildim diyor konu sahibi sadece kapiyi tiklatmamasindan yakinmis bize danışıyor ne yapayim diye.

uyumanız gereken yerde adam neden kapıyı çalsın
hiç bi hastanede kapı çalarak giren görmedim sabahın köründe zırt diye giriyolar odaya

Ay tesetture baglamakla ne alaka ya nerenizle okuyosunuz hanimlar. Kapali olduğu icin adam girdiginde uygun degildim diyor konu sahibi sadece kapiyi tiklatmamasindan yakinmis bize danışıyor ne yapayim diye.

ama kapalı olan kendisi. adam ona dikkat edemez ki, çok rahatsız oluyorsa her ihtimali düşünüp kendisi ona göre giyinmeliydi.

bir de orası hastane. her an herşey olabiliyodur, adam kim bilir nelerle karşılaştı. makine durunca uyarı aldı muhtemelen ve hemen odaya gitti. o ara hasta belki kriz geçiriyodu. kapı çalmayı mı düşünecek.

bir de aynı şeyi doktor yapsa gık demezdi bence. hasta bakıcı olunca sorun etmiş bence kapı tıklanmamasını. hangi doktor tıklatıyor ki bi düşünün.

adam aniden birşey olmuşsa diye gelmiştir... bu yazdıklarınızda anormal birşey görmedim

görevlinin yapmış olduğu ters bir hareket yok, tesettürlüyseniz önlemleri alması gereken sizsiniz.Sonuçta ordaki görevliler için herkes hasta, bu tesettürlü hasta, bu tesettürsüz hasta diye ayırım yapıp ona göre önlem alamazlar dime.

hemen 40 dk geçince tuvalete gideceğini düşünmemiştir heralde adam bi sorun mu var diye girmiştir
uyumanız gerektiği için de kapıyı tıklatmamıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…