Sevgilim darp edildi, cok kotuyum

Geçmiş olsun...

Kızı uyarmak için yanlış bi yöntem secmissin bence senin tek suçun bu burada. Aldatılan biri olsam mutlaka bilen birinin uyarmasını isterdim tabiki. Ama samimiyetin olmayan birinin tek bi olay anlatip kanıt gostermemesi şeklinde olmaz bu. Daha içi dolu olması lazım uyarının.

O ahlaksız inşallah ceza alır ama burada bilen arkadaşlar pek umutlu konusmamislar sanki.

Geçmiş olsun...

Kızı uyarmak için yanlış bi yöntem secmissin bence senin tek suçun bu burada. Aldatılan biri olsam mutlaka bilen birinin uyarmasını isterdim tabiki. Ama samimiyetin olmayan birinin tek bi olay anlatip kanıt gostermemesi şeklinde olmaz bu. Daha içi dolu olması lazım uyarının.

O ahlaksız inşallah ceza alır ama burada bilen arkadaşlar pek umutlu konusmamislar sanki.

Haklisiniz.Ici doluydu ama kendi haketmedi sonrasini. Umarim boyle bi adama caydirici bir ceza verilir.tesekkurler

O adam ceza alir hapis cezasida alir.Ama sende keske o cocugu taniyorsan bosverseydin baksana bildigin belali.Sevgilin hakli yine bisey dememis sana helal olsun simdi destek zamani.Avukata gidin sikayet edin.Babaniz nasil biri bilmiyorum eger ailede sorun olacaksa soylemeyin.Halledersiniz insallah

O adam ceza alir hapis cezasida alir.Ama sende keske o cocugu taniyorsan bosverseydin baksana bildigin belali.Sevgilin hakli yine bisey dememis sana helal olsun simdi destek zamani.Avukata gidin sikayet edin.Babaniz nasil biri bilmiyorum eger ailede sorun olacaksa soylemeyin.Halledersiniz insallah

Biz bosverdik aramalarina yanit vermedikce delirdi. Sevgilim evet hakli. Ailede sorun olucak eminim ama arastirma yapiyorum babsmin ogrenmesine engel olabilicegim birsey daha bulamadim.bu savcilik kagitlarinin eve gelmesi kotu olucak

Biz bosverdik aramalarina yanit vermedikce delirdi. Sevgilim evet hakli. Ailede sorun olucak eminim ama arastirma yapiyorum babsmin ogrenmesine engel olabilicegim birsey daha bulamadim.bu savcilik kagitlarinin eve gelmesi kotu olucak

Ikametini degistirerek ancak babanin ogrenmesini engelleyebilirsin canim :/
Okulda bir seye sahitlik yapacagim de canim kagit gelince sonucta universitedesin okula gelip soracak hali yok uydur bisey artik :/

Hadi ya sadece para cezasi mi alir? Umarim daha agir bisiyler yapilir. Sevgilim cok sakin degil ama o ilk kavgadan sonra sikayrtci olmayi dusunmus kamera goruntulerine bakarlar o tam saldiramdam harekete gecmiyim demis ki o sirada sevgilimi kavgaya cagiriyod sevgilim gidicekti ben onu tuttum,o sevglilime saldirincada bende o adama saldirmaya calistim ben daha siniriliyimdir.ikimizde birbirimizi sakinlestirmeye calisirken,sinirden titrerken bisey yapamadik o an sikayet etmek disinda.

Bundan sonra onumde olseler bi bardak su vermem. O kadar tiksindim insanlardan, heleki kadinlar yapinca bunlari ...

İnşallah ceza alırlar .. Tabi bütün insanlar için demmelisin yinede bunu insanlar sağlık açısından zor duurmda oduğunda yardım etmelisin sade ce bu sevgili işlerine karışma

bende çenemı tutamam ve genelde sonucları pek iyi olmaz...
insanlar 3 maymunu harıka oynuyorlar,çıldırıyorum.
hakaret davalarında bile ceza verılıyor. bundan da ceza çıkabılır ama paraya cevrılme olasılıgı yüksek.

Mahkeme celpi ptt ye geldiginde bagli bulundugunuz mahalleye bakan postaciyi arayarak kagid elindeyse anneniz gidip alabilir. .babaniz öğrenmez..ikinci olarakta birilerine iyilik yapnak istediğinizde iki kere fazladan düşünün. .o adi herif bir o.ro....u için Sevgilini oldurseydi dahami iyi olucakti...bundan sonra burnunu herseye sokma!!

Hukuki olarak nasıl bir işlem yapılır bilemiyorum, ama durumunuza çok üzüldüm..

Kötü niyetle yapılmış bir şey yok ortada, birkaç kişinin de dediği gibi isimsiz olarak iletilebilseydi daha iyi olurdu güvenliğiniz açısından.. Zaten yeterince üzülmüşsünüz, ben bu durumda olsam gerçekten ne yapacağımı şaşırırdım ama sakin olmaya çalışın elinizden geldiğince daha büyük bir şey olmaması için.. Bence okula giderken dikkatli olun, zaten anlattığınız tiplerin sağı solu pek belli değil, inşallah başka sorun yaşamazsınız.

Babanız konusunda da, sevgiliniz olduğunu biliyorsa bence olayı babanıza anlatın. Çok detayına girmeden pislik yaptı okuldan biri ve sevgilime darp etti, şimdi de bizi tehdit ediyolar baba ama savcılıkta tüm kayıtlar var, oraya da kağıt gelecektir haberiniz olsun hukuki olarak haklıyız vs diye kendinden emin konuşursan panik olsa da en azından senden şüphe duyma ihtimalini azaltırsın..

Kimse ceza falan almaz bu olayda. Boşuna uğraşmayın. Erkek arkadaşın kiminle dans ettigini iyi görmüş. Sadece senin hatan degil bu. Üzülme. Yaklasmayin bi daha yanlarina, laf dalaşına girme. Okulda ne kizla ne oglanla bi daha muhatap olma. Tanık yazildiysan ikametin nerdeyse oraya yazi gelir. Mahkemeye sen gitme, sevgilin de geri çeksin sikayetini. Olacak olan da o zaten.

Duzeltme:Ben hukuksal haklarımi merak ediyorum ve savcilik yazisinin evime gelmemesi icin birseyler yapabilir miyim bunu merak ediyorum, beni elestrirmekten once esas yardim alicagim konuya odaklanirsaniz sevinirim

.
Merhaba bayanlar olay cok uzun en kisa sekilde anlatmaya calisip sorularinizi yanitlayacagim.
Sevgilimin bir erkek arkadasi vardi surekli sevgilisini aldatan ve sevgilimede tesvik edici ve olaylarina ortakedici hareketlerini gordugum biri.oncedende bu arkadasi hakkinda konu acmistim.sevgilisini aldattigini kizi tanidigimi kizi uyarsam mi diye de dusunuyodum. Ondan uzaklasmasini htta hayatindan cikarmasini istemistim onca kavga sonrasinda uzaklasmisti takii bi kac gune kadar. Surekli sevgilime yakinlasmaya devam etti sevgilim telefonlarana bile yanit vermeyi birakmisken.

Sevgilimle o gun kutuphanede calismaya karar verdik. Bir dersi kalmisti o dersini beklerken sevgilimin o arkadasi ve kiz arkadasi yanimiza geldi. Ben kotu olmaya basladim. O adamin yeni aldatmalarini sans eseri sevgilimin tel.inden yeni ogrenmistim zaten.soguk terler dokuyodum sinirden,kizin yuzune bakmaya cekiniyodum.
Sevgilimle o adam derslerine girdiler bizde kiz arkasiyla cafede bekliyoduk onlari. Beni yanlis anlamazsan ve samimiyetime guvenebilirsen sana bisiyler anlatmam lazim diye konuya girdim.o damin en hafif pisligini kiza yumusatarak anlattim. Ustune dafalarca suclu olmamak adina o senin sevgilin 6 yildir sen taniyosun dediklerim3 itibarda etmeyebilirsin lutfen yanlis anlama beni diye defalarca dedim.Kizda yapman gerekeni yaptindedi ama sonrasi oyle olmadi...

Sevgilisi dersten cikti,sevgilim derste kalmis. Bisiyler oldugunu anladi. Kizda tuvalete gidicem diye uzaklasti ve o adam (insan bile oldugunu belirtmek istemiyorum aslinda) kizin arkasindan kostu.sonrasinda sevgilime mesaj ettim yanlis bisey yaptim diye dediklerimi anlattim.yanima geldiginde bolca bagirdi sanane milletten basina bela aciyosun diye bende surekli susamazdim buna dedim ben aglayip bagirinca yumusadi.

Kutuphaneye gitmemizle tehditleri basladi o adamin.ilk aradiginde adam tutturucam baban ogrenicek sevgilini, savas baslattin. Kizinin ne oldugunu gorucek, basin bel actin kan cikicak, mahfedicem oldurucem seni... demelerinden sonra hic bisey demeden kapadim.tekrar tekrar aradi acmadim. Bi kac aramanin sonunda actim.hotel koselerinde surttun falan neler salliyo gulmeye basladim dalga gecip kapadim tel.i. babama benim hakkimda iftira aticakmis. Sevgilimde bende takmadik ama iftira atmasi sorun olurdu babam bana inanir mi bilemiyordum. Cok dengesiz biridir. Annem hasta zaten o ceker diye korktum. Sevgilim, o adama ara dedi sonra. Ne hoteli diyosun sen ne sacmaliyosun diye (gecen kis okuldaki kulup toplantim gec bitecekti. O aksam kiz arkadasi da kalicaktim anneme sevgilimle biraz gezip arkadasima gecicegimi soyledim,ama olay oyle olmadi gec bi saatte arkadasim arayip eve ablamin misafirleri geldi yaticak yer yok dedi tabiri caizse beni istemedi,sevgilimde bizde kal dedi istemedim ailesini dha tanimiyordum. arkadaslarina hotel sordu o yuzden sanirim o adama sormustu. Ucuz guvenilir bi yer bulamadik sevgilimde annesinj aradi anneside beni cagirdi , onlara gittim.sonrasinda annemede anlatmistim ) sonradan hatirladik olayi.oserefsizde bunu kullanacakmis babama oyle tedhit etmeye devam etti sevgilimi.sevgilim yanlis bisey yapmadigimi,sucluyu yanlis aradigini,aldatan erkek olanin o oldugunu herseyi en sakin sekilde konustu. O adamda madem o kizi savunucaksin kan cikar dedi, sevgilimde o zaman cikar istedigin buysa sen sevgilime bisey yapamazsin dedi biriki bisey daha konustular kapadi sevgilim tel.i

10-15 dk sonra o adam tekrar beni arayip tehditlerine kufurlerine devam etti,savas falan sacmaladi bende bolca kufrettim.elinden geleni ardina koyma senin karsinda ezik bi kadin yok. Seyinin duskunu adamsin sadece o kadarsin vs.. dedim.
Sevgilime msjlar atmaya basladi yine ayni tehditler, sevgilimde en sonunda sevgilime karisirsan sen zarada cikarsin, bende o da kendimize guveniyoruz, ne yapip yapmadigimizida biz biliyoruz,anneside babasida herseyimizi bilir, bos tehditler babasindan dayak yersin o kadar dedi.(annem bilir ama babam bilmez)hala tehdite devam etti sevgilim de yeter duzgun konusuyorum diyorum sabrimi siniyosun sen neyine guveniyosun, biz guveniyoruz kendimize bisey yapmadigimiza sen neyine guveniyosun senin sevgilininde babasi var bekaret testi yapilsa neyi ispat edebilicen, anladin mi. Dedi ve o adam delirdi. Sevgilimde duzgun insan ol sonra gel benle konus muhatap olmiycam senle dedi ve engelledi.

Sonrasinda sevgilime mesajlar atip okula geldi. Sevgilimi kutuphaneden cagirdi. Sevgilim yanima geldiginde yuzu morarmis,kupeleri koparilmis (iki kupesi vardi), yumrugu kan icinde, yuzu cizik bi sekilde geldi. O sirada o admin sevgilisi bana msj yazip yalancilikla sucluyodu bizi ve sevgilisinin kavgaya gelmesinede beni ilgilendirmez halletsinler dedi.bende sevgilim yanima geldiginde eger o adam bisiy yapmissa sende o da gunu gorucek dedim. Ve tahmin ettigim gibide oldu.ben sevgilimi o halde gorulup vizdan azabi cekip aglamaya baslamisken o pislik megerse hala sevgilimi takip ediyomus yanimiza gelip sevgilime karina sahip cik adam ol vs. Bir ok kufur etti tokat atti.yuzundeki morluklari tutup alay etti.ben adama saldirmiyim diye sevgilim beni tutmaktan karsilik bile veremedikeske biraksaydida yolsaydim yuzunu o sapik tiplinin. Sevgilim hemen kalkti o da kacmaya baslayinca hemen guvenlige gidip haber verdik.

15-20 gun uzaklastirma alir dediler.ordan hastaneye yolladilar darp raporu aldik meger sirtida yara bere icindeymis sevgilimin.binbir zorlukla okula derece yapip aldigi prayla aldigi montu komple yirtilmis (icim ciz etti o cocuk babasinin ona aldigi arabay sevgilimi dovmeye gelirken ,sevgilim montunun derdine dustu) sabaha kadar 2 karakol gezdik. Birinde sabah tekrar cagirip oyle ilgilendiler bizimle.gece 5 te karakola son olarak sikayetlerimizi verdik.

Akabinde anneme ve kardesime olanlari anlattim. Annemde sikayetci olmami soyledi. Suan babama soylesem mi bilmiyorum. Babam kesin beni sucliycak ve annemede cektiricek gibi dusunuyorum. Annem kanser sakliycaktim olanlari ama sonradan ogrenip sok olmasin dedim. Annemin ve sevgilimin bu olaydn en az hasardan cikmasi icin ne yapabilirim? Sevgilimin ailesi zaten sok olucak o da benim yuzunden boyle seylere bulasti. Gururuda cok incindi, montuna uzuldugu o anlari dusunup aglaysim geliyor,hele ki o yarali hali...

tahminen iki ay sonra savciliktan haber gelir dediler. Ama evime haber gelirse babam ogrenicek, soylesem mi herseyi babam ogrenmeden tepkisini inanin annm bile tahmin edemiyor. Yada tek sevgilime mi gelir savciliktan yazi cunku en son bisey imazalattilar onu tek sevgilim imzaladi. Babamdan ne kadar saklayabilirim? O adama kufur ettim tel.ce cok.konusmalara bakabilirler mi bu mumkun mu? Msjlardada sadece tehdit eden hakrdt eden taraf o adam. Hepsi kayda gecti.bu adam ne kadar ve ne cezasi alir?
küfür hakaret tehdit mesajını sen atmadıysan sorun yok. sese bakılmıyor mahkeme olursa. mesajları sakın silme.

Buraya sadece insan yargilayip mutsuz hayatlarini burda tatmin etmeye calisan tonla kadin var malesef o yuzden hic aldirmayin cunku onlarin tek eglencesi ve kendilerini kanirladiklarinj "sandiklari" tek sosyal mecra burasi.. Tamam siz soylemissiniz iyide etmissiniz ama bu kiz demekki bunu hakediyor. Ayrica bu cocuguda anlamadim ben yani sevgilisi icin arkadasiyla agiz burun birbirine daliyor ama ayni zamanda sevgilisini aldatiyor.psikolojik sorunlari mi var nedir:KK14: bence ufak bir para cezasi alabilirler ama daha otesi olmaz gibime geliyor. Ayrica babaniza kesinlikle soyleyin en fazla iki gun araniz bozuk kalir gecer gider eve kagit gelecegine kizindan duysun daha iyi.

Şimdi söyledinde ne oldu yüzüne yüzüne o kızın, sevgilin boşa dayak yedi belki daha kötüsü bile olabilirdi. Neler neler izliyoruz saçma sapan şeyler yüzünden insanlar ölüyor.
Bişey yapıyorsan doğru yap bari gizli gizli bişekilde söyleseydin ama bence asıl derdin sevgilinle o arkadaşının bağlarını tamamen kopartmak istemişsin başarmışsın o ayrı.

Dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar diye bi soz duymadinmi sen sevgilin insallah bununla kalir.

yaptigin sey kesinlikle dogru.ma yuzune degilde farkli yollarla uyarsaydin kizi..bska bi numaradan mesaj atsaydin flan.yani kafasina o supheyi sokup kendi arastirip ogrenseydi.siz zarar gormezdiniz en azindan.ceza alacagini hic sanmiyrm.iliskilerine de devm ederler.alan memnun satan memnun belliki.

X