Anket Üye Ne Yapmalı ki Repi Hak Etsin?

Neden rep verirsiniz?

• Ankete Katılan
    149
Artık eksi rep olmadığından, yorumuna katıldığım ve özellikle de farklı bir bakış açısıyla mesaj yazmış üyelere artı rep veriyorum.. sengözlerimebaksanab

Yaptığı yoruma kelimesi kelimesine Smilesi Smilesine Katılmalıyımki Haketsin_! naniknanik

tamam kızlar bende anladım da bu sıtedekıler rep bıraz zor verıyorlar :eek:klava:banane bende rep ıstıyom:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Son düzenleme:
yorumuna katılmıssam yada cooooook hosuma gıtmısse yorumu verırım,
ha bıde cok az puanı olan varsa onada verırım:))
snada verdım bak öğrenirsın şe nay

puanı çok olana verirsin tabi oda sana verirse çok geliyo uyanık hatun:mymeka:

tamam kızlar bende anladım da bu sıtedekıler rep bıraz zor verıyorlar :eek:klava:banane bende rep ıstıyom:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

anam cimri bunlar vermiyolarki rep:mymeka:
Şeniz

hayal gözlü bir daha oku ıstersen msjımı:))
mesela sen ne yaparsan yap vermem sana heheeh

cunku msjı okumadan dogru duzgun yazmıssın hemen,
hem ben puan meraklısı dıılımkı kımse bana vermesede olur,
ben her begendıgıme tesekkur etmesınıde bılırım rep vermesınıde:)))

acdigi konu güzelse hosuma gitdiyse ve yazdigi yoruma katiliyosam veririm bol kesedenim yani :) keske elimde cok rep olsada dagitsam ama malesefki kisitli :KK43: buna bi cözüm bulmak lazim kessinlikle ve en kötüsüde 24saat beklemesi oluyo inanin
eksi rep bir defa verdim oda gercekden uslubu yüzünden ama insallah birdaha vermek zorunda kalmam cünkü istemiyorum eksiyi ben artilardan yanayim

2 kere -rep verdim. 2 si de ırkçı mesajlardı.

Son düzenleme:
konusunu, yorumunu beğendiğime rep veririm. öylesine verdiğimde çok olmuştur. bir kere - rep verdim kendisine katılmadığım için.. ondada çok üzüldüm. bidaha + rep vermiştim o kişiye. ama keşke eksi reple kalsaymış. haketmedi çünkü.

konudaki yorumunu çok beğendiğim kişiye +rep veririm.
_repi çok vermem. ancak benle taban taban zıt düşünen,yada polemik yapan ,hakaret eden,tahrik edenlere de _ repi vermekten kaçınmam.şakkıdı...

yorumuna katılıyorsam, yazdıkları hoşuma gittiyse veya mesajları okuduğumda içimden geldiyse + rep veriyorum, cebimden mi çıkıyor sanki canım aa nolcak
- rep verdiğimi hatırlamıyorum ama çok sinirlendiysem, çok kızdıysam verebilirim sanırım. CADIARZU

Bu rep de ne yawwww puan mı ne nasıl veriliyor ya bacılarrr:bbo:

X