Anket Üye Ne Yapmalı ki Repi Hak Etsin?

Neden rep verirsiniz?

• Ankete Katılan
    149
sana yaptım beni aydınlatan kişi olaraktan:)

sana yaptım beni aydınlatan kişi olaraktan:)

:eek: :eek: ben özellikle git dene demiştim ama sağol madem gönlünden koptu :)Ha bak eğer kuralına uygun kullanmazsan siliniyor onu da belirteyim canım.görüşürüüüz yerimseniben

Son düzenleme:
ay işte yardım etttin bana kurala uygun bu:) senin üstünde deneyesim gelmiş:) bi soru daha şimdi benimki 24 yani 24 kişi mi rep vermiş oluo bide tecrube puanı neee

Son düzenleme:
ya ben de bişey sorcam bana bi rep gelmiş ama kelebek değil karegibi bişi o neden öyle ben de - repmi acep dedim

repim yazdıklarını beğendiğim üyeye gider. yoruma rep veririm yani.....

arkadaşlar ksura bakmayın ama bn yeniyim rep nedir ve nasıl verilir desem gülmezsiniz dimi?

yararlı bulduğum yazılara ve mantıklı bilinçlendirici aynı zamanda kendi görüşümü de destekleyen yorumlara (+) rep verdim (-) vermedim daha

pardon eksi rep nedir ben ilk defa duyuyorum.....teraziye basınca artı değilmi yoksa ben ona basarak eksi rep mi verdim.

şimdi özgürcenin söylediği kısıma baktım ben hiç onaylama ya basmadım sanırım benim verdiğim replerkabul olmadı o zaman

kayda değer bir yorum yapıp,herkesin söylediğinde farklı bir şeyler söyleyebilmesi lazım..

Yazdığı Yoruma katıldığım için şakkıdı şakkıdı

yorumlarını beğendiğim hak ettiğini düşündüğüm herkese rep veririma.s.

yorumuna katildigim zaman, yada cevabi herkesten farkli oldugu zaman, yada faydali ya da komik bi seyler yezdigi zamn ...
:-)
yani bende rep bol ...:1hug:şakkıdı

yorumuna katıldığımda yada açtığım konua yorum yapıldığında veririm

yorumuna katılmıssam yada cooooook hosuma gıtmısse yorumu verırım,
ha bıde cok az puanı olan varsa onada verırım:))
snada verdım bak öğrenirsın şe nay

X