Utanctan ölcemm

Bu kadar ilgisiz adama neden 2. Çocuk peki
2.çocuktan sonra böyle oldu işten eve , evden işeydi. Ama akşam yemekten sonra çıkıyo en erken 11de eve geliyo haftasonları da hep dişarda bütün gün kızımla upraştığım için erken uyuyorum 11buçuk 12gibi.bende pek vakit geçiremiyoruz babalık konusunda iyidir ama benle ilgilenmez

Yani bencede utanın
Kocanız yanınızda olsa bile çok komik oluyo öyle paylaşımlar.
Erkekler böyle şeylerin üzerinde çok durmaz.
Bi iki söyler unuturlar. Yani benim eşim olsa hiç konusunu bile açmaz.
Bacım bunlar değişikler yav onlar unutsa da ben unutmam

Canım vallahi 2.çocuktan sonra böyle oldu doğduktan sonra daha da beter oluruz heralde. Ya ben üst üste getirip beraber büyütmeyi daha mantıklı buluyorum bi kzıım var bununki daha belli olmadı ama artık çocuk yapmam 2ideal , yeterli. Beraber büyüsünler çabucak bana arkadaş olsunlar kafasındayım

Adam eve bu şekilde uğruyorsa babalığı nasıl iyi oluyor Allah aşkına. Ne ara çocukla oynuyor parka götürüyor ilgileniyor

Mesela öncesinde nasıldı yani 20 li yaşların başında bir genç kız olarak kaç erkekten ilgi sevgi gördün ki bundan önce iyiydi ben çok merak ediyorum hani madem kocan çok sevgi dolu çok ilgiliydi neden evliliğin ilk yılları birbirinize iyice doymadını gezmediniz eğlenmediniz yani ilgiden kastının gerçek sevgi ve ilgi olduğunu sanmıyorum eğer öyle olsa maksadın bunu el alem görsün havam olsun değil ( ki cips kola film hiç hava atılacak bir şey değil ) de hani eşine neden artık ilgisizsin ne oldu vs bu yöne giderdin gibi

Y
Adam eve bu şekilde uğruyorsa babalığı nasıl iyi oluyor Allah aşkına. Ne ara çocukla oynuyor parka götürüyor ilgileniyor
Yani demek istediğim şu işten eve gelir gelmez direkt kızını öper koklar dışarı öıkana kadar hep onunla ilgilenir konuşur oynar sanki ben yokmuşum gibi, mesela gece kızım kalktığı zaman çok ağlar ben değilde eşim onu sakinleştirir sarılıp sırtına pış pış yapar yatırır kızına en adını yiyecek ne varsa alır kendisi verir çünkü kzıım öyle çok mutlu oluyor bu gibi şeyler

Evet o yönden güzel ama senin ruhen ve bedenen nasıl olacağını düşünen yoksağlıkla sihhatle büyüsünler. Eşin de umarım düzelir ki size ve yuvanıza nezaketli anlayışlı olur. İki çocukla ilgilenmek gerçekten güç ister. Rabbim yardımcınız olsun ilerde genç iki evlat düşüncesi çok güzel abla gibi olursunuz.

Kötü yorum yazmasanız olmuyor dimi hamileyim gebeliğim riskli erken doğum olabilir bu süreçte ilgisiz kaldım ve başkalarına görünce bende mutlu gözükmek istedim ne var bunda kırıcı olmak zorunda mısınız ya neyse.

Güzel yorumlarınız dualarınız için teşekkür ederim allah da sizin gönlünüze göre versin

Yani şöyle söylim kısıtlayacı bi aileye sahip olduğum için öyle sevgili vs. işleri olmadı eşim zaten tanıdığım. Görücü usulü gibi bişi oldu. eşimde nişanlılık döneminde çok ilgili. Flört döneminiz felan olmadı evlendik 6ay keyfimize baktık gezdik bozduk sonra eşim çok istiyordu çocuk karar verdik işte. Hakkını yiyemem hamileyken doğumdan sonra da çok ilgiliydi sürekli gezer toz ardık asla akşam çıkmaları yoktu 2.çcouktan sonra böyle oldu anlamadım gitti. Cips kolayla hava atacak değilim herkes mutlu paylaşımlar yapınca bende üzüldüm kendimi çok yalnız hissettim böyle bi saçmalık yaptım işte

Peki bu üzüntünüz mış gibi yapmak yerine eşinize neden söyleyip konuşmuyorsunuz ilgisizliği sevmediğinizi söylemiyorsunuz

Dünden kalan fotograftı vs desin kocanız ayrıca kimseye açıklama yapmak zorunda değilsiniz hele ki kocanız beye. İlgi beklediğinizi anlasın madem böyle bir şey paylaştınız. Ha bir de Allah başka dert vermesin

Peki bu üzüntünüz mış gibi yapmak yerine eşinize neden söyleyip konuşmuyorsunuz ilgisizliği sevmediğinizi söylemiyorsunuz
Eşimle bu durumu defalarca konuştum fayda etmiyor hep başkalarını örnek veriyor bak bu da sürekli dişarda kahvede eşleri karışmıyor bilmem ne diyip bütün erkeklerin aynı olduğunu söylüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…