Utanctan ölcemm

Ya benimki kocayla hava atma değil de herkes paylaşım yapıyor bende mutlu gözükmek istedim 1çocuğum var 2.ye hamileyim hormonlar dan kaynaklı mı bilmiyorum ama hep ilgi bi sarılma öpme bekledim ama en ufak şey yok kendimi çok yalnız hissediyorum

Kimseye açıklama yapmak zorunda değilsiniz. Canim öyle istedi dersin. Ha baktın eşin sorun yapacaksa belki örnek olarak yaptım yanımda ol demen için gönderme yaptım dersin .ama eşinin kardeşlerini ilgilendirmez. Story falan çok ergence geliyor bana göre şeyler değil. Rahatsız olduğum şey varsa direk söylerim eşime. Sizde öyle olun

Eşim sorun yapmaz da kardeşler arasında işte dalga geçileceğine eminim ve kaynım görünce yüzüme de gülerek söyler eşimin dünya umrunda değil güler geçer

Abi neden boyle seylere ihtiyac duyuyorsunuz diyecegim ama cevabi kendiniz vermissiniz zaten esiniz ilgisizmis.

Ve 21 yaşındasın?

Bu kadar ilgisiz adama neden 2. Çocuk peki

Yani bencede utanın
Kocanız yanınızda olsa bile çok komik oluyo öyle paylaşımlar.
Erkekler böyle şeylerin üzerinde çok durmaz.
Bi iki söyler unuturlar. Yani benim eşim olsa hiç konusunu bile açmaz.

21 yaşında bu kadar ilgisiz bırakılmak.. Kaç senelik evlisiniz bu yaşta iki çocuk çok değil mi ? Eşiniz evlenmeden önce nasıldı yine böyle ilgisiz miydi yoksa evlenince mi değişti? Çok bişey beklemeyin kendinizi mutlu edecek şeyler yapın hayatı çok erken tamamlamışsınız erken yaşta evlilik iyi bişey değil bence ..

Mutlu görünmek önemli değil, önemli olan gerçekten mutlu olabilmek.

Ya dediğimi yanlış anlama böyle ilgisiz seni sevgiye muhtaç ediyorsa acele etmişsin. Hem kendin hemde ruhsal dinlenmen gerekir. İyi bir vücut için yaşında küçük aslında hayırlısı olsun hakkınızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…