Utanctan ölcemm

Orası öyle ama 1 2sene bi yere gitmeyen adam evlenmeden önce de böyleydi bi anda başkalarının çağırmasıyla nasıl çabucak alıştı
Kız utanma utanma, Allah utanacak iş vermesin, bunda ne var, sinir etti beni, oyle paylastım dersin, sen kastıkca millette bisey sanacak üstüne gelecek

Ya bakın yeter kırıcı olmak istemiyorum biraz anlayışlı olsan . Sen şanslı olabilirsin ama diğer kadınlar senin gibi şanslı değil daha önce asla böyle payalşımlarım olmadı kocamla gezerdik yemek kahvaltı tatil her şeyi de yaptık hediye vs. Hiçbirini paylaşmadım inşallah sende bu ilgisizliği yalnızlığı yaşarsın derdim de senin gibi kalpsiz değilim
Evet haklısınız hiç böyle ucuz düşüncelerimiz olmadı.

Paylaşım yaparken herkesin göreceğini düşünmedinmi?

Neden gerek duydunuz ki ? ben altından birşey ararım hani kv görümce eltiylemi iyi değilsiniz kimler görsün mesela?

Çok gereksiz bir paylaşımmış zaten,eş yanında olsa ne olur olmasa ne olur.
Allah'tan rehberimde hiç böyle saçma paylaşım yapanlar yok.

Orası öyle ama 1 2sene bi yere gitmeyen adam evlenmeden önce de böyleydi bi anda başkalarının çağırmasıyla nasıl çabucak alıştı
Evlenmeden öncesini tanımıyorsunuz ki adamı ve yaşlarınız tam kimlik oturma yaşı 27 ye kadar kimse kimsenin ne olduğunu bilemez çok erken çok yanlış bir karar geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…