Utanctan ölcemm

Papatyaasigi1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2024
88
69
21
Meraba arkadaşlar uzatmadan konuya girmek istiyorum dert mi bilmiyorum ama eşim son zamanlarda çok ilgisiz ve ben sürekli başkalarının paylaşımını görünce özenmeye kıskanmaya özenmeye başladım eşim bugün çalışmıyot akşam eve geldi cips kola vs. Bişiler almıştı geri çıktı içim var dedi bende story paylaştım tv açık cips kola bisküvi felan alta da şey yazdık kocam beyle film keyfi. Saati de tak yapiştirdım kaynım durumumu görmüş o arada eşimle berabermiş eşim söyledi bakar bakmaz beni aradı açamadım utançtan bide bunlar aynı dükkanda çalışiyo 5kardeş ve dükanda bahş edileceğinden eminim bu utancı nasıl yenebilirim kriz geçircem of

O kadar ilgisizse eğer bence utanması gereken kişi eşiniz. Yalnızlıktan,ilgisizlikten bunaldım kendi kendime eğlendim diyin geçin
Malesef yapamıyorum kaynımla aynı mahallede oturuyoruz her gibi olmasa da haftada 3 4kere görüyorum her gördükçe hatırlar yerin dibine girerim

İyi de kaynınız görmese veya eşiniz gerçekten yanınızda olsaydı da o tarz paylaşımlar utanç verici ki bu tarz paylaşımlar tam cringe şelalesi oluyor. İnsanlar eşiniz yanınızda olsa da gülüyolar böyle şeylere.

Mesela eşimin bir arkadaşı var, onun karısı da böyle paylaşımlar yapıyor. Erkek kankaları adamla makara yapıyolar karısının paylaşımları yüzünden. Ekran görüntülerini alıp birbirine atıyolar. Eşimin instası yok onun bile haberi oluyor o paylaşımlardan.

Haklısınız

İnsan neyi kınarsa başına gelirmiş benim tam da öyle oldu bu salaklığı nasıl yaptım
Yani kınanacak bir şey değil çok alt seviye varoş bi hareket genç evli insanlar için.
+55 yaş teyzelerde yazıyor artık kahve keyfi vs diye
Kocayla hava atma olayını anlamıyorum kim ne yapsın alemin camış gibi adamını neyini kıskansın, bide bunun şu versiyonu var, “hastayım dedim, yemek yapma dedi (dönerciye götürmüş)” , “(gofret almış) sen seversin dedi”, “kocam isterse saat fark etmez (fırına milföy sürdü çikolataya bandı)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…