Utanctan ölcemm

Meraba arkadaşlar uzatmadan konuya girmek istiyorum dert mi bilmiyorum ama eşim son zamanlarda çok ilgisiz ve ben sürekli başkalarının paylaşımını görünce özenmeye kıskanmaya özenmeye başladım eşim bugün çalışmıyot akşam eve geldi cips kola vs. Bişiler almıştı geri çıktı içim var dedi bende story paylaştım tv açık cips kola bisküvi felan alta da şey yazdık kocam beyle film keyfi. Saati de tak yapiştirdım kaynım durumumu görmüş o arada eşimle berabermiş eşim söyledi bakar bakmaz beni aradı açamadım utançtan bide bunlar aynı dükkanda çalışiyo 5kardeş ve dükanda bahş edileceğinden eminim bu utancı nasıl yenebilirim kriz geçircem of
Sorarsa eşime mesaj verdim dersin. Benimle olması lazimken neden dışarda diye.

Dünden kalan fotograftı vs desin kocanız ayrıca kimseye açıklama yapmak zorunda değilsiniz hele ki kocanız beye. İlgi beklediğinizi anlasın madem böyle bir şey paylaştınız. Ha bir de Allah başka dert vermesin
Dünden kalan foto desem bişi değişmicek dün beraber düğündeydiler sonra 11de kafeye gittiler

Eşimle bu durumu defalarca konuştum fayda etmiyor hep başkalarını örnek veriyor bak bu da sürekli dişarda kahvede eşleri karışmıyor bilmem ne diyip bütün erkeklerin aynı olduğunu söylüyor
Yani kahve kültürü olan adamdan zaten ne beklenir ki sen niye bu genç yaşta başını yaktın keşke okusaydın

Meraba arkadaşlar uzatmadan konuya girmek istiyorum dert mi bilmiyorum ama eşim son zamanlarda çok ilgisiz ve ben sürekli başkalarının paylaşımını görünce özenmeye kıskanmaya özenmeye başladım eşim bugün çalışmıyot akşam eve geldi cips kola vs. Bişiler almıştı geri çıktı içim var dedi bende story paylaştım tv açık cips kola bisküvi felan alta da şey yazdık kocam beyle film keyfi. Saati de tak yapiştirdım kaynım durumumu görmüş o arada eşimle berabermiş eşim söyledi bakar bakmaz beni aradı açamadım utançtan bide bunlar aynı dükkanda çalışiyo 5kardeş ve dükanda bahş edileceğinden eminim bu utancı nasıl yenebilirim kriz geçircem of

Ay biz karı koca dalga geçmekten yorulduk böyle tiplerle. Çok ucuzca paylaşımlar. 👎

Malesef yapamıyorum kaynımla aynı mahallede oturuyoruz her gibi olmasa da haftada 3 4kere görüyorum her gördükçe hatırlar yerin dibine girerim
Sizden kurtulsak yazdıgımı yapacaktık der gibi ters ters bakın görünce 🤨😂

Yani kahve kültürü olan adamdan zaten ne beklenir ki sen niye bu genç yaşta başını yaktın keşke okusaydın
Zaten onu da konuda dediğim gibi arayan kaynım alıştırdı sürekli dışarı çağırıyor o çağırmasa ya diğer abisi ya da arkadaşları çağırıyor dışarı

Karı koca diyorsunuzda siz de o boşluğa düşün ben o zaman görürüm sizi.

Şekerim kara deliğe de düşsem paylaşmam. Millete ne benim cipsimden kolamdan.
Ayrıca ben herhangi bir yiyecek paylaşmaya şiddetle karşı bir insanım. Bana görgüsüzlük gibi geliyor.
Ha içiyor muyuz kahve evet yiyor muyuz aburcubur evet, izliyor muyuz film evet iyi de millete ne ❓

Zaten onu da konuda dediğim gibi arayan kaynım alıştırdı sürekli dışarı çağırıyor o çağırmasa ya diğer abisi ya da arkadaşları çağırıyor dışarı
Kimse kimse yüzünden bir şeye alışmaz kocanızın içinde varmış

Beni gördüklerinde akıllarına gelir mi acaba bu yaptıgım🙈
Bu mutluluk pozu paylaşımlarının içinin ne kadar boş olduğunu hatirlarlar 🤣🤣 bu kadar utanmayın yahu sanki herkesin ortasında donunuzun lastiği gevşedi de düştü gibi utanç duymaya gerek yok, azcik utanabilirsiniz gereksiz paylaşımdan dolayı 🤣🤣🤣🤣

Dünden kalan foto desem bişi değişmicek dün beraber düğündeydiler sonra 11de kafeye gittiler
O zaman iki gün önceden kalma desin unutmuş paylaşmayı desin. Her neyse size bir tavsiye uygulamak size kalmış. Sosyal medyayı hayatınızın merkezine koymayın ve hayatı bu kadar ciddiye almayın. Ne instam var ne bir şeyim eksikliğini hissetmemek en büyük şansım. Cidden dert ettiğiniz şeylerin ne kadar gereksiz olduğunu fark etseniz çok gülersiniz.

Bu mutluluk pozu paylaşımlarının içinin ne kadar boş olduğunu hatirlarlar 🤣🤣 bu kadar utanmayın yahu sanki herkesin ortasında donunuzun lastiği gevşedi de düştü gibi utanç duymaya gerek yok, azcik utanabilirsiniz gereksiz paylaşımdan dolayı 🤣🤣🤣🤣
Konu acılırsa ANLAYANA desin konu sahıbı, herkes üstüne alır, biri disarı cıkmıs, bırı tutmuş, biri kahveye goturmus, kıza eşini bırakmamışlar, utanma kız, inadına yaptım de

Don lastiği mi 😄 ahahahhaa gözümde canlandı ha 😄😄😄

Şekerim kara deliğe de düşsem paylaşmam. Millete ne benim cipsimden kolamdan.
Ayrıca ben herhangi bir yiyecek paylaşmaya şiddetle karşı bir insanım. Bana görgüsüzlük gibi geliyor.
Ha içiyor muyuz kahve evet yiyor muyuz aburcubur evet, izliyor muyuz film evet iyi de millete ne ❓
Sence burda olay yediğin cips in kolanın havasını atmak mı, bu durumu yaşamadığın için bilemezsin

X