UTANC ICINDEYIM

Bunu kopyaladığın sitede daha da fenaları vardır, iyiki onlardan kopyalamamışsın demekki bu forumun neyi kaldırıp kaldıramayacağını biliosun....sen bi bayansın yani...ama bence burdaki yorumları okur eğlenirim diyebilecek kadar işsiz isen kendine faydalı uğraşlar bul derim..

Boşver geç bunları yemez burda berkeyi huzeyfeyi falan

Tatlım konu gerçek değil. Üzme kendini.

Konu gerçek mi bilemem de anlaşılır nasılsa, yalnız eğer anlatılanlar gerçekse, eşin erkek kardeşi kısmı dehşet verici, kardeş kardeştir ötesi olamaz.
Hoşgeldin başkan. Cımbızlayacaksan şayet beni uykumda almanı tercih ederim

Konu gerçek mi bilemem de anlaşılır nasılsa, yalnız eğer anlatılanlar gerçekse, eşin erkek kardeşi kısmı dehşet verici, kardeş kardeştir ötesi olamaz.
Ne bileyim insan çocugunun ismini de burada vermez sanırım kaç tane huzeyfe berke var hanu bu kombinasyon siz daha iyi bilirsiniz ama

Müdürüm fake bu ya.
Ne bileyim insan çocugunun ismini de burada vermez sanırım kaç tane huzeyfe berke var hanu bu kombinasyon siz daha iyi bilirsiniz ama
Gerekli prosedürü uyguladım anlarız nasılsa lakin konu kanımı dondurdu, ilk kısımda yazanlar bizleri ilgilendirmez, ki arkasında durulduktan sonra evlilik öncesi birlikteliğe karşı değilim, bekar 2 genç istediğini yapar, o kişilerin özelidir yalnız 2. kısım ı-ıh beni dahi aşıyor, kayınbirader kardeştir, benim de kayınbiraderim var, insan kardeşine kıyamet kopsa o gözle bakmaz, kardeş bilmek için illa kan bağına mı ihtiyaç var?

Hayır tabiki de ama bence fake sadece hayal gücü baya kan dondurucu gerçek olma ihtımalı bence yok ya da cidden çamur

kendı cocuguna tecavuz eden ınsanların oldugu dunyadan bahsedıyoruz herkes bızler gıbı normal degıl hasta kafalı ınsanlar aramızda yasıyor belkı komsumuz belkı akrabamız belkı el sıkıstıgımız selamlastıgımız ıs arkadasımız

Konuda çok eksik var Müdürüm ve çelişki.
Bir insan, böyle bir şeyin bilinmesinden deli gibi korkar, psikologa bile gidemezken; çocuğunun adını neden aleni yazma ihtiyacı hisseder? Hikayeye hiçbir katkısı olmayan bu bilgiyi, ifşa olma pahasına niye verir? Bu "Ben fake değilim, çocuğum var ve adı da bu" diye göze parmak sokmaktan başka bir şey değil.

Kv her şeyine karışacak, huzursuz bir kadın olacak, aynı evde yaşayacaklar; ensesinde boza pişirecek ama oğlu gelininin ayaklarını filan yıkayacak yanında; mümkün mü? Çıngar çıkar o evde. :)

Ve daha önceki yorumumda dediğim gibi, hiçbir muhafazakar damarı atlamamış, hepsine tek tek basmış. İtina ile seçildiği belli.

Çok ayrıntı verip kafa karıştırmaya çalışmış ama olmamış, acemi bir trolleme; insan ayrıntıları tutarlı ve gerekli yerde verir, duygu durumunu destekler; konuda bu yok.

Valla öyle insanlar hepimizden uzak olsun, hiç hazzetmem öylelerinden, kardeş kardeştir, arkadaş arkadaştır, insan ahlak sahibi olmalı, kayınbiradere aşık olmak nedir benim aklım almaz, ters şeyler bunlar, iyi o zaman kardeş kavramı kalksın ortadan, kayınbirader baldız herkes birbirine baksın, tövbe tövbe

Sizin profildeki sözün aynısını usuyenprenses de görmüştüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…