UTANC ICINDEYIM

Huzeyfe berke her 3 kişiden 5inin kullandığı bir isim. Tanınmanız olanaksız ama duymak istedikleriniz tam olarak nedir? Ve neden burası?

Ban yersem yiyeyim. Şu yazdıkların ne kadar aptalca,ne kadar basit bir insan olduğunu nasilda gösteriyor. Komik desen değil,ciddiye alsam alamiyorum. Basit,cig insansincik seni. Burayı bazen elimdeyken oğlumla birlikte okuyoruz,yazık sizin gibi gençlere bak buraya yazıyorum,senden bı halt olmaz. X ablam dediydi dersin.

Bak bu hikayen neden olmamış, neden "Fake" diye bağırıyor sana biraz anlatayım da kendini geliştir, trollük yapacaksan adam akıllı yap da biz de eğlenelim. Eski troll ablandan biraz bir şeyler kap:

Nikah öncesi ilişkiye giriyorsun, cinsel olarak tanıdığın tek erkek eşin; o zaman eşin seni tatmin edebiliyordu da şimdi neden edemiyor, sürpriz olmadı neticede bu olay. :) Eğer buradaki boşluğa, "Doğumdan sonra cinsel isteksizlik başladı, eşim huy değiştirdi, anne olduğum için mi yoksa aldığım kilolar yüzünden mi kendisine çekici gelmiyorum bilmiyorum ama ben bu durumdan çok sıkıldım, cinselliğimi yaşamaya hasret kaldım" tarzı bir şeyler sıkıştırsan, doğum sonrası sürecin inandırıcılığından kapardın, destek bile alırdın. :)

Diğer nokta, kv kp ile birlikte yaşayacak haldesin, bu kadar gelenekçi bir aile, kv yaptığın her şeye kusur buluyor ve ensende ama oğluşunun senin ayaklarını yıkamasına ses etmiyor? Olacak iş mi sence? Öylesi bir kv seni o leğende boğar öyle bir şey yaptırmaya kalksan. Burası zaten fake olduğunu bağır bağır bir hal olmuş.

5 ayda doğum yapacaksınız da bu çevrede tek derdiniz yasak aşkınız olacak hemi de İnsan biraz dramla, acıyla süsler, dedikodunun sizi genelden uzaklaştırdığını ve kaynınızla ara ara dertleştiğinizi laf arasında verirsiniz, kendinizi yalnız hissettiğinizi filan vurgularsınız, işte oradan da "Duyguların karışmış senin"cileri de alırsınız. Böyle kuru kuru olmaz.

Bebeğinin adını açıkça yazmışsın, acemilikten yazılır diyelim (Ki genelde fake olanlar inandırıcılık için isim yazmaya bayılırlar), Hacı dedenin adına kadar koyulacak da, sizin isim seçmeniz hiç sorun yaşanmadan kabul edilecek. Bence buraya mini bir çekişme, drama eklemeliydiniz. Kv şunu koymamızı istiyordu ama çok ağladım, eşimi ikna ettim'den filan gitseydiniz buradan da seyirci toplardınız.

Şimdi ergenliğe giren kayın olayındaki betimlemelerin, bildiğin eskinin Bulvar gazetesi tadında
Köyünden İstanbul'a yeni gelen Kiraz'ı, otogarda kesen dayılar gibi betimleme yaparsan oraya, senin erkek olduğun şıp diye anlaşılır yavrum. 55inde jigolo kesen kokona hikayesinde olmadığımıza göre, %99.9 erkek olduğuna kalıbımı basıyorum. Ve ıslak vücut vurgusu için oto yıkamacısı konseptini seçmen de, ekşide fazla takıldığının bir göstergesi.

Hikayene puanım 10 üzerinden 2.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…