UTANC ICINDEYIM

Kotu birsey yazmak istemem AMA biraz Edep utanmiyormusunuz hic sizden kucuk ustune usluk esinizin kardesi yapmayin Allah askina pskologada gitseniz fayda etmez size Dogru yolu bulmaniz dilegiyle..

Bunun sonu iyi değil hem kayınvalide kaynata yokmu bu çocuk sürekli sizde kendine hakim olamıyorsan uzaklaşacaksın gözden ırak olan gönüldende ırak olurmuş

Ne tarafa kusuyoduk
Gerçekse yazık o kocana yazık o gencecik çocuğa en büyük yazık da o evladına git tedavi ol rahatsızsınız çünkü.

Çocuğunun ismini sil bacım. Çocuğun kolay bulunmaz adını yazmışsın. 4 aylık hamile oldugunu yazmışsın. Eşinin oto tamircisi olduğunu ve mavi gozlukardesini yazmışsın. Biz tanimiyoruz seni ama kazara bi tanıyan çıksa ortada kim.oldugun lütfen çocuğunun adını acilen sil. Durumuna gelince Allah yardımcın olsun. Bunlar hep bosluktan. Lütfen kendine uğraşacak bir sey nul ve cinsellik düşünmekten biaz uzaklas

ya ben şaşırıyorum hala çocuğunun adını sil diyen insanlar var. adam trollemiş herkes troll yazmış hala çocuk ismi diyorlar :d
ben bu tarz neredeyse pedofili unsurlar içeren sapkın içeriklerin artık hukuki yolla azaltılması taraftarıyım. elini sallaya sallaya sapık fantezilerini anlatamasın kimse. o minik beyinleriyle cezaevi köşelerinde çürüsünler istiyorum.

Nasıl da üşenmeden yazmış, yazar adayı kardeşimiz.
Bilim kurgu dalında Oscar'ı bu arkadaşa verelim :)

Konunun ve kişinin sahte olduğu anlaşılıyor , he emin olmayabiliriz okey , konu sahibi banlanıyor , bu tarz konular niye kapanmıyor peki .

Biz ergenken ne bilim telefondan birilerini keklerdık bu ergenlerde koskoca k.k yı kekelemeye çalışıyorlar.yazılanları okuyup gülmek istiyorlar.kız gıt kemal sunal filmleri izle daha çok gulersın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…