UTANC ICINDEYIM

Hıııııııımmmmm anlıyorum seni

Ne diyon kuzum derdin ney senin kocana ok uzuldum eski sevgilinin adini koy bide adami gom bide kardesini dusun yok artik acil yardima ihtiyacin var destek al ltfen bu arada o kardese sen o gozle bakiyon da o sna o gozle bakarmi bide onu dusunde kendini bu sapkim dusuncelerden kurtar yazik etme evliligine cocuguna gunah

Bu platformda şahit olduğum en karaktersiz konu ve konu sahibi igrencsiniz.

Huzeyfe Berke nin konuyla ilgisi ne
Ne kadar zorlama bir isim,uydurmasyon hikaye yazacam diye ne kasmış arkadaş.

Evlilik öncesi hamilelik
Hacı dedenin ve eski sevgilinin isminden oluşan kombinasyon isim
Cinsellikte tatminsizlik
Ayak yıkayan koca
Kayın aile ile birlik oturma
Ve zirve.. kayınbiradere olan meyil.
Ne var ne yok toplamış konu sahibi.
Ama komik değil.
Böyle iğrençlikleri uydurabilen bir zihnin normalliğinden şüphe edilir. Şüphe de edilmez aslında, kesindir anormalliği.

Deli manyak

umarım gerçekten konu fakedir zira gerçekliğini düşünmek bile dehşet verici.dua et yeni cıktım mapustan yoksa ne yazacağımı çok iyi bilirdim.neyse ki mune ablanin cımbızından nasibini almışsın.Rabbim sen tüm çocukları koru.kendi ailemize bile güvenmeyecek hale geldik

ekşiciler damlamış buraya gibi görünüyor.yaşadıkları gizli kalmaz korkusuna psikoloğa gitmeyen konu sahibi çocuğunun adından,eşinin işine,kaynının fiziğinden,yaşam koşullarına kadar herşeyi anlatmış.biz de yedik yaw he he

Kusura bakmayında yazmadan rahat edemezdim Allah sizin gibi eş kimseye vermesin cocugunuza eski sevgilinizin ismini koyduğunuz yetmezmiş gibi birde eşinizin kardeşine ilgi duyuyorsunuz

Bir de pedofili vakalarının böyle arttığı bir dönemde ortalık karıştırmak için açılmış gibi.
Tepki toplanacağını, insanların üzüleceğini biliyor.
Ama bir insan nasıl bununla ilgili empati yapmaz ve nasıl şaka yapabilir, eğlenebilir, aklım almıyor.

Ah be gülüm, kendi ölümünü ilan edip eğlenenler oldu, insanlar öldü sanıp ne kadar üzüldü üyeye, sonradan foyası ortaya çıktı, bu topikte boşuna demedim ahlak olmalı diye, ahlak deyince farklı şeyler düşünülüyor, oysa ahlak bir davranış biçimidir, maalesef bu insanlık nereye gidiyor diye üzülmeye başladım, gerçek veya troll ben bilemem, emin olmadan da bir şey diyemem lakin her iki türlüsü de çirkin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…