UTANC ICINDEYIM

Eşin tatmin edemiyor ama iki gündür ilişki esnasında bi hayaller fantaziler.. Bu konu gerçek olsa tutup çocuğunun ismini yazmazsın. Komşular görürmüş bilmem neymiş.. Ülkede kaç huzeyfe berke vardır ki? Oto yıkamacı babası sarışın mavi gözlü amcası olan.. Künye dökmüşsün ortaya..

Gerçek olmadığını varsayalım biz. Hatta oksijen israfından ötürü kınayalım.
Yazdıkların o kadar çelişkili ki... Utanç içinde olan biri öncelikle bu ruh hastası durumundan sıyrılıp bi ben napıyorum? Ben gerçekten insan mıyım bunları düşünüyorum? Diye kendine sorar. Sormadı diyelim ki burdan bakınca hayal ürünü bile olsa gram utandığını düşünmüyorum. Buraya yazarken iyi insan rolüne girmek için utanç içindeyim başlığıyla içindeki pisliği buraya kusmaz. Gerçekten utanma duygusu var mı? Varsa bir an önce tedavini ol. He gerçeksen de inşallah cahil deyip küçümsediğin insanlar bunların hepsini görür de senin gibi bir oksijen israfından bir an önce kurtulur

Şaka misin la sen. Tamam kaynina nikah düşüyor diye illa koynuna girmek için ısrar etmemek lazim. Kocanın kardeşini kardeş görmek lazim. Kocan senin bacina ayni duygulari beslese hoşuna gider mi. O kirli beynini temizle iki tövbe et. Tepemin tasini da attirma yoksa ucunda ban olsa ban ban ban yani

Tövbeler olsun:) Gidin başka yerde oynayın burası gercekten ınsanların dertlerını anlattıgı bi yer.

Kim olduğunuz umarım belli olmaz komsular okumaz ben sizi tutuyorum.
Huzeyfe berkenin annesi, mavi gözlü kayinbiraderi olup, kayin ailesiyle yaşayıp, eşinin hacı dedesinin ismi huzeyfe olan uyemiz.
Evlendikten 5 ay sonra doğuran, kocası oto yıkamacı olan hani..

Ben daha bir şey yazmıyorum konu sahibi size iğrenç yazdım kalbiniz kırıldıysa özür dilerim sizi kınamıycam ama yaptığınız islamda uygun bir şey değil birazcık olsun Allah’a inanıyorsanız boşanın kendinize yeni bir hayat kurun ama eşinizin duygularıyla oynamayın çok günah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…