Üstüne görme ama adet gibi olan

Allah Allahh :)

Benim de bir tanıdığım çocuğunu kucağına alana kadar hamile olduğumu anlamadım diyor. Bana saçma geliyor Tabi. Bebek hiç mi oynamaz Neyse. Yedi aylık doğurmuş. Yedi ay boyunca da adet görmüş ondan anlamadım diyor. Doktora sormuştum ben çünkü bir ara benim de adetim vaktinden önce gelmişti. Ama doktor normal kanama olmaz demişti. Lekelenme şeklinde olur demişti

Annem bana hamileyken 6 ay boyunca regl olmuş kardesimde de öyle. Bildiğin kanama seklinde olmuş hiç fark olmadan göbeği büyüyünce doktora gidip öğrenmiş :) pek canını dinleyen biri deil belirtileride anlamamistir o sebeple

Aynen.hayırlısı olsun inşaallah..
Amin insaallah.bende goguslerimde degisiklik hissdiyorum haala. Ve sık sık idrara çıkıyordum. Hastayken durmustu simdi yarin hastaligimin sonu ve tekrar başladı. Ayaklarinida usutmemeye calisan biriyimdir. Kafami sersem hissdiyorum. Birsey yiyincede midem bulaniyor gbi his geliyor. Aninda acikiyorm. Disari cikamadim test alamadim kendi kendimi yiyorum düşündükçe

Bazilari lekelenme degilde gayet kanama seklinde oluyormus. Degisiyor demekki insandan insana.ama dedigin gbi 7 ayliga kadr insan karninda tekmeleri hissder

Biz kendimizi dinliyoruzda ne oluyor hamile zannediyoruz kendimizi olmadigimiz halde

Benim çok çok azaldı kanama ve belim kopucak.eşimden test isticem ama bilmiorum yaa kafam karisik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…