Üstüne görme ama adet gibi olan

Benim altıncı günde kesildi..hayırlısi artik
Hersey olabiliyor tabi bazen cok gec yumurtlandiginda cikmayabiliyor bilemedim icin rahat edecekse kan testi yaptir. Ben umutlanmak istemiyorum kendi adima..hayirlisi artik oyle birsey varsa sıkıntı olmasın dikkat edeyim kendime diye düşünüyordum zaten ama eger varsa ve orda kalacaksa Rabbim ol demisse olmussa her turlu yasayacak nasip olduktan sonra.. Ikimizinde hakkinda hayrlisi olsun. Hayrli geceler kardesm

Bilmiyorum kii...benim Karnım çok agriyo sağlık ocağına gidecektim çok uzak..uzaniyorum hala
Sen ne olur ne olmaz bir doktora görün. Bendede kasiklara agri giriyor gidiyor giriyor gidiyor. Simdi baktimda ay icinde iki kere yumurtlayanda oluyormus. 35gun ustune adet olduysam normalde gec yumurtlamam lazim yani adete yakin. Ama simdi de yumurta var demekki belkide. Bilemedim ayy :/ bende musait oldugum bi an kadindoguma gozukucem bi muayene etsin bakalim

Sen ne olur ne olmaz bir doktora görün. Bendede kasiklara agri giriyor gidiyor giriyor gidiyor. Simdi baktimda ay icinde iki kere yumurtlayanda oluyormus. 35gun ustune adet olduysam normalde gec yumurtlamam lazim yani adete yakin. Ama simdi de yumurta var demekki belkide. Bilemedim ayy :/ bende musait oldugum bi an kadindoguma gozukucem bi muayene etsin bakalim
Olmadı yarın gidicem..bakalım ne olacak. Bu ağrılar normal değil çünkü..haklımızda hayırlısı

Evet baktirmakta fayda var. Haberini bekliyorum canim. Rabbim saglik versin
Amin canım. Az önce arkadasimla konuştum o da iki hamileliğim öyle oldu adet olduğum için idrarda belli olmuyodu..biri 7haftalikti ogrendim ultrasonda diğeri de.. inşaallah bakalım ne olacak yazarım sana canim

Amin canım. Az önce arkadasimla konuştum o da iki hamileliğim öyle oldu adet olduğum için idrarda belli olmuyodu..biri 7haftalikti ogrendim ultrasonda diğeri de.. inşaallah bakalım ne olacak yazarım sana canim
Zaten şöyle birsey var egerki regl gününe cok yakin yumurtlansa gozukmemesi normal. Fazlasiyla gec yumurtlamis olmamiz lazim çıkmaması için yani. Testen sonra saldim kilim bile silkeledim ya napayim varsada zaten yasayacak vakti varsa Rabbim koruyacak onlari. Yoktur diye düşünüp geçiyorum suan bakalım

Canım kan testi yaptım negatif malesef
Ben şuna karar kıldım agrilarim yumurtlama sebepliydi galiba. Biter bitmez boyle agei olmazdi.Ayda iki kere yumurtluyorum demekki. Adet cok gecikince rahim bebek arar derlermis. Insaallah hayrlisiyla önümüzdeki ay hayrli haberler aliriz <3 ^-^

Kizlar merhaba.
Temmuz 24 de evlendim. henuz bebek beklemiyoruz ama basindan beri soyle anlatayim size.
Normalde adet donemlerim duzensizdir. evlendikten sonra ilk adetimi agustos 9da gordum. 8inde de leke gelmeye baslamisti. 7 gun surdu.
Ikinci adetimi ise yine ayni sekilde eylul 9 da gordum. fakat ekim ayi icin ayni seyi soyleyemicem. 10 gun gecikti. 3. Ve 6 gunlerinde gebelik testi yaptim negatif cikti. Zaten 11. gun ya da 12. gun adet oldum ama 5 gun surdu.
Bir arkadasimin dedigine gore ustune gormus olabilirsin gec dollenmistir diyor.
Gec gelen adetime gore yarin adet olmam gerekiyor gogus uclarim cok hassaslasmaya basladi ama kasiklarimda bir agri bulunmuyor henuz. sizce hamilemiyimdir? Yardimci olursaniz sevinirim

Bana da yardım edin bende bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum ve idrar testim bat günümde pozitif çıktı ertesi gün hcg de 2.18 çıktı gebelik yok dendi gebelik yok madem 0 ın altında çıkması gerekmez miydi bide 4 gün geciktim ilk defa 32. Günde akşam kahverengi lekelenmem oldu adet olcam heralde dedim ama adet olcam zamanlardaki lekelenmem pembe olurdu neyse sabahına çok az yoğun kıvamlı kahve kırmızı arasında az az gelmeye başladı ki benim ilk günüm çok sancılı ve kanamam yoğun geçerdi bugün ikinci günüm ve sanki adetimin son günüymüşte bitmek üzereymiş gibi o kadar az geliyor ki bi anlam veremiyorum sizce nedir bu ilaçların etkisi olabilir mi

X