Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Ben de sizin için okudum.
Benim duam ve dileğim ise annem ve yeğenim için.. inşallah hayatlarında tüm sıkıntılardan ve kardeşimden kurtulurlar, mutlu bir hayatları olur.
Okudum Allah kabul etsin Rabbim gönlünüze göre versin amin.huzur versin size ve ailenize.

Sevdiğim adamdan Hayırlı sağlıklı bir erkek evladım olması için ve mutlu huzurlu olmak kızım ve yeni esimle bir ömür..dua edermisiniz Allah kabul eylesin. Amin

Okudum Allah kabul etsin Rabbim gönlünüze göre versin amin.huzur versin size ve ailenize.

Sevdiğim adamdan Hayırlı sağlıklı bir erkek evladım olması için ve mutlu huzurlu olmak kızım ve yeni esimle bir ömür..dua edermisiniz Allah kabul eylesin. Amin
Okudum Allah kabul etsin. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. İnşallah olsun

Benim duam,gönül muradıma kavuşmak. Uzak yollar yakın olsun😍 onun rızkı benim sevgim olsun amin. 🍀

Allah darlık vermesin.
Dualarınız kabul olsun. Okudum.
Benim duam, gönül muradıma kavuşmak. Amin amin amin.
Okudum rabbim gönül muradınıza kavuştursun inşallah..

Çok sevdiğim iki yakınımın yuvası dağılmak üzere rabbim sıkıntılarını çözsün inşallah (Hatice ve Cemal) kardeşimizin niyetine okursanız çok mutlu olurum.

Çok sevdiğim iki yakınımın yuvası dağılmak üzere rabbim sıkıntılarını çözsün inşallah (Hatice ve Cemal) kardeşimizin niyetine okursanız çok mutlu olurum.

Sizin için okudum benim duam babamın iyilesmesi
Bir yanlışlık olmuş iyi de olmuş iki yerden nasipmiş bu duayı almak.
İki arkadaşım için de okudum Allah kabul etsin. Rabbim şifa versin.
Rabbim daim eylesin.
Pazar günü sınavım var,duam bu sınavları geçmek. Amin. 🍀🤲🏻😍

Benim dileğim kız kardeşimin en tez zamanda sağlıcakla afiyetle kalıcı şifa ile taburcu olup yuvamıza gelmesi.Rabbim dileğimi kabul etsin

Rabbim yuvalarına huzur muhabbet versin.Kalpleri birbirine kördüğüm olsun çözemesin kimse.Okudum Rabbim kabul etsin

Rabbim tezden şifasını nasip eylesin inşallah L Leblebi112 sizin için okudum🤲

Benim duam en kısa zamanda sağlıkla, afiyetle bebeğimin olması inşallah 😇 (ismim Özlem)

Okudum, Rabbim kabul etsin.

Benim duam; en kisa zamanda, hayirlisiyla ve kolaylikla gonlume gore biriyle hayatimi birlestirmek, uzerimdeki agirligin kalkmasi, islerimin acilmasi.❤️ hayirli olani kolaylikla kabul etmek

Okudum, Rabbim kabul etsin.

Benim duam; en kisa zamanda, hayirlisiyla ve kolaylikla gonlume gore biriyle hayatimi birlestirmek, uzerimdeki agirligin kalkmasi, islerimin acilmasi.❤️ hayirli olani kolaylikla kabul etmek
Sizin için 3 Ayetel kürsi okudum.Rabbim duanızı en güzel haliyle kabul etsin.
Benim duam çocuklarımın hayırlıların en kolayı en güzeliyle yolları bahtları açık olsun.
Rabbim onlara sağlıklı başarılı imanlı uzun ,mutlu bereketli çok güzel ömür versin anne babasıyla ve sevdikleriyle birlikte inşaAllah

Sizin için 3 Ayetel kürsi okudum.Rabbim duanızı en güzel haliyle kabul etsin.
Benim duam çocuklarımın hayırlıların en kolayı en güzeliyle yolları bahtları açık olsun.
Rabbim onlara sağlıklı başarılı imanlı uzun ,mutlu bereketli çok güzel ömür versin anne babasıyla ve sevdikleriyle birlikte inşaAllah

1 ayetel kursi, 1 fatiha okudum. Rabbim duanizi kabul etsin🙏🏻

Benim duam; uzerimdeki agirligin kalkmasi, kapali kapilarin acilmasi, hayirli olanin bana kolaylasmasi🌸❤️

1 ayetel kursi, 1 fatiha okudum. Rabbim duanizi kabul etsin🙏🏻

Benim duam; uzerimdeki agirligin kalkmasi, kapali kapilarin acilmasi, hayirli olanin bana kolaylasmasi🌸❤️
Sizin için 3 ayetel kürsi okudum Rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah.

Benim duam abimin içinde bulunduğu darlıktan kurtulması işlerinin kolaylaşıp feraha çıkması sıkıntıların ondan uzak olması

X