Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Allah bu dünyada ve ahirette ebedi mutluluğu yaşatsın ,bahtın şansın açık olsun,sağlıklı mutlu bereketli ömrün olsun sevdiklerinle...

Benim duam tez zamanda bol rızık borçlarımdan kurtulma ve oğlumun seneye lgs de başarılı olması mutlu olmasıdır.
Sevdiklerimle sağlıklı güzel bir ömür güzel ahiret hayatıdır.
Sizin için de okudum Allah kabul etsin

Sizin için de okudum Allah kabul etsin
Bende sizin için okudum. Rabbim gönlünüzde, kalbinizde ne dua varsa hayırlısıyla tez zamanda ve kolaylıkla nasip etsin.
Benim de duam, yakın zamanda bir davam var. Hayırlısıyla, hakkımı yiyenlerden hakkımı almış şekilde, kolaylıkla ve benim yararıma olacak şekilde sonuçlanmasını diliyorum.

Bende sizin için okudum. Rabbim gönlünüzde, kalbinizde ne dua varsa hayırlısıyla tez zamanda ve kolaylıkla nasip etsin.
Benim de duam, yakın zamanda bir davam var. Hayırlısıyla, hakkımı yiyenlerden hakkımı almış şekilde, kolaylıkla ve benim yararıma olacak şekilde sonuçlanmasını diliyorum.
Sizin için okudum. Rabbim tez vakitte hakkınızı kolaylıkla ve hayırlısı ile almanızı nasip etsin
Benm de duam Allâh ın razı olduğu bir evlilik yapmak. Rabbim kalbimi sevdiği kulunun kalbine onun kalbinide bana ısındırsın. Hayırlısıyla bolluk bereket içinde mutlu bir yuva nasip etsin bana ve cümle bekar kardeşlerime amin🤲

Sizin için okudum. Rabbim tez vakitte hakkınızı kolaylıkla ve hayırlısı ile almanızı nasip etsin
Benm de duam Allâh ın razı olduğu bir evlilik yapmak. Rabbim kalbimi sevdiği kulunun kalbine onun kalbinide bana ısındırsın. Hayırlısıyla bolluk bereket içinde mutlu bir yuva nasip etsin bana ve cümle bekar kardeşlerime amin🤲
Okudum, Rabbim tez zamanda kabul etsin🙏🏻❤️

Benim duam; uzerimdeki agirligin kalkmasi, kapali kapilarin hayirlisiyla ve kolaylikla acilmasi, icimdeki sikintilardan kurtulmak ve aski bulmak🌸❤️🙏🏻

Okudum, Rabbim tez zamanda kabul etsin🙏🏻❤️

Benim duam; uzerimdeki agirligin kalkmasi, kapali kapilarin hayirlisiyla ve kolaylikla acilmasi, icimdeki sikintilardan kurtulmak ve aski bulmak🌸❤️🙏🏻
Okudum. Rabbim gönlüne göre versin.
Benim duam; uzun zamandır görmediğim biri var. Onunla yolum keşissin. Uzak yerlerdeyiz,yollar yakın olsun. Sevgiyle,muhabbetle🥰

Okudum.Rabbim gönlünüzün muradını versin
Duam:Rabbim zorumu kolay et beni bana zarar verenlerin zararından körü . Evladıma akıl feraset vicdan ver . Evladımı iyilerle bir arada tut iyilerden et.
Yuvamı evladımi beni koru Rabbim kötülere fırsat verme herkesin tuzağını kendine çevir

Okudum.Rabbim gönlünüzün muradını versin
Duam:Rabbim zorumu kolay et beni bana zarar verenlerin zararından körü . Evladıma akıl feraset vicdan ver . Evladımı iyilerle bir arada tut iyilerden et.
Yuvamı evladımi beni koru Rabbim kötülere fırsat verme herkesin tuzağını kendine çevir

Okudum, Rabbim kabul etsin.

Benim duam; uzerimdeki, kalbimdeki agirliklardan kurtulmak, hayirli olanin bana kolaylasip, hayirsiz olandan uzaklasmak ve riza gostermek.❤️

Niyetine okudum Allah kabul eylesin
Benim duam babam şifa bulsun evim huzur bulsun amin yarabbim
Sizin niyetinize okudum Allah kabul etsin inşallah🌸
Benim duam tez vakitte evim satılsın, gönlüme göre daha geniş istediğim gibi bir eve geçebileyim bebeğimin güzel bir odası olsun, evimizde huzur içinde oturalım bolluk bereket dolsun yuvamız amin🍀

Sizin niyetinize okudum Allah kabul etsin inşallah🌸
Benim duam tez vakitte evim satılsın, gönlüme göre daha geniş istediğim gibi bir eve geçebileyim bebeğimin güzel bir odası olsun, evimizde huzur içinde oturalım bolluk bereket dolsun yuvamız amin🍀

Okudum, Allah kabul etsin.

Benim duam; kapali kapilarin hayirlisiyla ve kolaylikla acilmasi, uzerimdeki agirligin kalkmasi, hayirlisi ne ise onun olmasi ve kalbimin buna riza gostermesi❤️

Okudum Rabbim kabul eylesin..🤲

İsmim özlem ben de bebek sahibi olmak için dua istiyorum inşallah 😊
Okudum sizin için özlem kardeşim Rabbim tez vakitte hayırlısıyla kolaylıkla afiyetle salih ve saliha evlatlar nasip eylesin 🤲🏻

Ciddi değil ama bu aralar rahatsızım şifa için dua ederseniz sevinirim Allah razı olsun 🤲🏻

Okudum sizin için özlem kardeşim Rabbim tez vakitte hayırlısıyla kolaylıkla afiyetle salih ve saliha evlatlar nasip eylesin 🤲🏻

Ciddi değil ama bu aralar rahatsızım şifa için dua ederseniz sevinirim Allah razı olsun 🤲🏻
Ben de sizin icin okudum Allah kabul etsin.

Benim de ciddi olmayan rahatsizliklarim var ve yavas yavas panik halini almaya basliyor. Onun icin dua istiyorum💕

Okudum. Allah kabul etsin. Feraha çıkın🌼

Ben de gönül muradıma kavuşmak istiyorum. Rabbim yolumuzu birleştirsin. Kalbimi kırık bırakmasın.
Bende size okudum. Allah gönlünüze göre versin.

Benim istediğim bu aralar bazı travmalarım rüyalarıma giriyor korkarak bazen de ağlayarak uyandığım oldu bundan kurtulup mümkünse unutup rahatlamak istiyorum.

Bende size okudum. Allah gönlünüze göre versin.

Benim istediğim bu aralar bazı travmalarım rüyalarıma giriyor korkarak bazen de ağlayarak uyandığım oldu bundan kurtulup mümkünse unutup rahatlamak istiyorum.
Rabbim tez vakitte şifanızı , gönül ferahlığınızı versin inşallah..

Ben de hayırlısıyla bebek sahibi olmak istiyorum. Bunun için duanızı isterim 😇

X