Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Rabbim tez vakitte şifanızı , gönül ferahlığınızı versin inşallah..

Ben de hayırlısıyla bebek sahibi olmak istiyorum. Bunun için duanızı isterim 😇
Okudum Allah kucağını doldursun tez vakitte

Ben de gönül muradıma kavuşayım,Rabbim beni de bu dünyada mutlu olan kullarından eylesin. Amin. Çok üzülüyorum. 🥺🥲

Okudum Allah kucağını doldursun tez vakitte

Ben de gönül muradıma kavuşayım,Rabbim beni de bu dünyada mutlu olan kullarından eylesin. Amin. Çok üzülüyorum. 🥺🥲

Bu cuma günü hürmetine rabbim sıkıntılarını kaldırsın en kısa zamanda afiyetle muradına kavuşmayı, çok şükür oldu sevincini yaşatmayı nasip etsin Allah’ım🤲

Bu cuma günü hürmetine rabbim sıkıntılarını kaldırsın en kısa zamanda afiyetle muradına kavuşmayı, çok şükür oldu sevincini yaşatmayı nasip etsin Allah’ım🤲

Sizin icin okudum, Rabbim en kisa zamanda hayirli, saglikli evlatlar nasip etsin❤️

Benim duam; uzerimdeki agirligin kalkmasi, dugumlerin cozulmesi, bilinmezlikten kurtulup kalbimdeki dileklere kavusmak🌸❤️

Merhaba sevgili arkadaşlarım şimdi bu topicte dua isteyen bütün kardeşlerim adına Ayetel Kursi okudum Allah ne muradınız varsa versin hayırlısıyla inşallah 🌺💕🙏
Ben de sizden Ayetel kursi, fatiha ne okuyabilirseniz Allah rızası için dua istiyorum. Gönlüme göre ruh eşimi kendime çekmek, ve arkadaş çevresi için...
Şimdiden Allah razı olsun. Duanın gücüne inancım sonsuz. Kendim okuyorum ama yine de kimin duasının kabul olacağı belli olmaz.
Buraya yazacağım duam gerçek olduğunda Allahin izniyle ❤💕

Merhaba sevgili arkadaşlarım şimdi bu topicte dua isteyen bütün kardeşlerim adına Ayetel Kursi okudum Allah ne muradınız varsa versin hayırlısıyla inşallah 🌺💕🙏
Ben de sizden Ayetel kursi, fatiha ne okuyabilirseniz Allah rızası için dua istiyorum. Gönlüme göre ruh eşimi kendime çekmek, ve arkadaş çevresi için...
Şimdiden Allah razı olsun. Duanın gücüne inancım sonsuz. Kendim okuyorum ama yine de kimin duasının kabul olacağı belli olmaz.
Buraya yazacağım duam gerçek olduğunda Allahin izniyle ❤💕
Merhaba sizin için okudum Allah kabul etsin 🤲🏻

Benim de duam gireceğim sınavdan kolaylıkla geçmek 🤲🏻

Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun ben de sana hem Fatiha, hem de Ayetel Kursi okudum Allah ikimizin de duasını hayırlısıyla kabul eylesin inşallah ve cümlemizin 🌺💕🙏🌸

Sizin icin okudum, Rabbim kisa zamanda ve hayirlisiyla duanizi kabul etsin🙏🏻.

Benim duam; uzerimdeki agirliktan, dugumlerden kurtulmak, gonlume gore, dualarimdaki gibi aski bulmak❤️

Benim duam; uzerimdeki agirliktan, dugumlerden kurtulmak, gonlume gore, dualarimdaki gibi aski bulmak❤️
Sizin için okudum rabbim gönlünüze göre rasip etsin en kısa zamanda inşallah

Benim duam; Allahım değer kıymet görebileceğim iyi kapli insanlarla huzurla mutlulukla çalışabileceğim yeni bir iş yeri nasip et şuanki iş yerinden tez zamanda tayinimin benim için hayırlı ve kolay olacak bir yere çıkmasını nasip et🤲

Sizin için okudum rabbim gönlünüze göre rasip etsin en kısa zamanda inşallah

Benim duam; Allahım değer kıymet görebileceğim iyi kapli insanlarla huzurla mutlulukla çalışabileceğim yeni bir iş yeri nasip et şuanki iş yerinden tez zamanda tayinimin benim için hayırlı ve kolay olacak bir yere çıkmasını nasip et🤲

Ben de sizin icin okudum. Rabbim tez zamanda hayirlisiyla ve kolaylikla kalbinize gore bir is versin❤️

Benim duam; dualarimdaki gibi biriyle evlenmek, nasibimdeki kisinin en yakin zamanda kolaylikla karsima cikmasi ve ellerimizin hic ayrilmamak uzere birlesmesi🌸

Ben de sizin icin okudum. Rabbim tez zamanda hayirlisiyla ve kolaylikla kalbinize gore bir is versin❤️

Benim duam; dualarimdaki gibi biriyle evlenmek, nasibimdeki kisinin en yakin zamanda kolaylikla karsima cikmasi ve ellerimizin hic ayrilmamak uzere birlesmesi🌸
Rabbim en kısa zamanda muradınızı afiyetle nasip eylesin inşallah..
İsmim Özlem hayırlısıyla, sağlıklı bir bebek sahibi olmayı istiyorum.🤲

Sizin için Fatiha ve Ayetel Kursi okudum. Allah hepimizin hayırlısıyla gönlünden geçen duasını kabul etsin inşallah... İstanbul 'dayim Yuşa Hz türbesine de gidip hepimiz için dua edecegim kısmetse. Allah peygamber efendimiz ve Allah dostlarının yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul eylesin ins💕🥰🌺🙏🌸

Sizin için de okudum Allah kabul etsin inşallah 🌺💕🥰

2. evladım için kızıma kardes saglıklı ve hayırlı bir evlat sahibi olmam için okurmusunuz amin Allah razı olsun

2 buçuk yıldır çocuk hasretiyle yanıyorum hamile,doğum yapmış kimi görsem içim parçalanıyor kıskanmıyorum ama hayal kuruyorum.. dualarınızda bana da yer verirseniz çok mutlu olurum. 🥺🥹

2 buçuk yıldır çocuk hasretiyle yanıyorum hamile,doğum yapmış kimi görsem içim parçalanıyor kıskanmıyorum ama hayal kuruyorum.. dualarınızda bana da yer verirseniz çok mutlu olurum. 🥺🥹
Umarım en yakın zamanda hayırlı sağlıklı Salih saliha evlatlarıniz olur.🙏Okuyorum şimdi sizin için.
Benim duam bana, aileme sağlık,huzur,mutluluk.Sıkıntılarımız son bulsun.Amin.🙏🏻

X