Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Sizin için okudum ,Rabbim gönlüzdeki duayı yaşatsın.

Sizin icin okudum Rabbim niyetinizi kabul etsin.
Hayirlisyla transferimin tutmasini hayirli ve saglikli bir hamilelik gecirebilmemi ve hayirli ve saglikli evlatlar dunyaya getirebilmemi nasip eyle Ya Rabbi..

Alttaki arkadasim hayirli imanli ahlakli saglikli vatana millete dini mubini islama ana babasina faydali bir evladim olmasi icin okur musun

Rabbim ailemin kalbini yumusatsin en kisa zaman da sevdigimle huzurlu saglikli yuvamı kurabileyim
Amin. Benim icin dua eder misin

üstteki arkadaşım senin için okudum.
Rabbim gönlündeki muradı hayırlı zamanda nasip etsin inşallah..
bebeğim olması için okur musun ?

Allah size sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah tez vakitte sizin için okudum.

Bana da tez vakitte hayırlısıyla yuvamı kurmam ve evlat sahibi olmam için dua eder misiniz

Allah size sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah tez vakitte sizin için okudum.

Bana da tez vakitte hayırlısıyla yuvamı kurmam ve evlat sahibi olmam için dua eder misiniz
Rabbim tez vakitte hayırlısıyla yuva kurmanı ve evlat sahibi olmanı nasip etsin inşallah.

Duam : Rabbim Eses07 Eses07 arkadaşımıza en yakın zamanda sağlıklı sıhhatlı bir evlat nasip , Bilgece arkadaşımı doğumda bir avazda bebeğini kucağına almasını nasip et. Aminnn

Rabbim tez vakitte hayırlısıyla yuva kurmanı ve evlat sahibi olmanı nasip etsin inşallah.

Duam : Rabbim Eses07 Eses07 arkadaşımıza en yakın zamanda sağlıklı sıhhatlı bir evlat nasip , Bilgece arkadaşımı doğumda bir avazda bebeğini kucağına almasını nasip et. Aminnn

Amin
Allahrazı olsun
Rabbim herşeyin en hayırlısını versin
Cümlemizin gönlünden geçeni yaşatsın

Mathilda MAe inşallah en kısa zamanda güzel bir yuvan ve hayırlı bir evladın olur.

Ben de üzüntülerimden kurtulmak istiyorum.

X