Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

suzin icin okudum. Allah kabul etsin insallah. Bende yakin zamanda saglikli ve vatana millete ailesine hayirli bir evlat istiyorum. Insallah benimde dilegim kabul olur. Isteyen herkese ve bana da Allah kismet etsin
Senin icin okudum canimm Rabbim hayirla evlat versin sana
Benim icin okuyacak kisi evladim olmasi icin okursa sevinirim

Sizin için okudum.Rabbim gönlünüzdeki duayı yaşatsın.
Benim için okuycak arkadaş gönlümdeki kişiyle hayırlısıyla yuva kurmam için okuyabilir mi ?

Sizin için okudum.Rabbim gönlünüzdeki duayı yaşatsın.
Benim için okuycak arkadaş gönlümdeki kişiyle hayırlısıyla yuva kurmam için okuyabilir mi ?

Sizin için okudum allah kabul etsin bir alttaki arkadaş nişanlımla aramın iyi olması için okursan çok sevinirim

Sizin icin okudum Rabbim kabul etsin
Benim icin okuyacak kisi bebegim olmasi icin okursa sevinirim
Allah kabul etsin canim. Hayirlisiyla bebegini kucagina al. Okudum.
Alttaki bebegimi saglikla ve kisa suren az sancili bir normal dogumla kucagima almam icin okur musun :)

Sizin için okudum.Allah hayırlısı ile bebeğinizin olmasını nasip etsin.
Bende okudum Allah kabul etsin
Güzel bir hamilelik geçirip kolay bir doğum ile sağlıkla evladına kavuşman için okudum.
Bebeğimiz olması için okurmusunuz?
Bende okudum.
Sizde benim hayırlı bir iş bulmam için okuyabilir misiniz?
Şimdiden Allah razı olsun okuyanlara.cumle müslümanların dualarının kabulü dileğiyle.

Bende okudum Allah kabul etsin

Bende okudum.
Sizde benim hayırlı bir iş bulmam için okuyabilir misiniz?
Şimdiden Allah razı olsun okuyanlara.cumle müslümanların dualarının kabulü dileğiyle.
Rabbim hayirli is nasip etsin insallah
Benim icin okuyacak kisi gebeligimin saglikla devam etmesi evladimin eksiksiz uzuv ve akilla doğması niyetiyle okursa sevinirim

Rabbim hayirli is nasip etsin insallah
Benim icin okuyacak kisi gebeligimin saglikla devam etmesi evladimin eksiksiz uzuv ve akilla doğması niyetiyle okursa sevinirim
Allah sağlıkla kucağına almayı. Nasip etsin inşallah
Bende doğacak evladının sağlıklı hayırlı evlat olması için istiyorum

Allah ım doğacak çocuğuna sağlıklı ve hayırlı evlat olmayı nasip etsin.
Ve inşallah bana da nasip etsin:)

okudum inş hayırlı sağlıklı bi bebeğiniz olur
benim içinde hayırlı ve sağlıklı bi bebeğim olması için okurmusunuz
senin için okudum Rabbim tez zamanda sağlıklı hayırlı evlat versin canım.

Bana okuyacak olan arkadaş da sağlıklı haırlı evladımızın olması için dua ederse ço ksevinirim (Allah razı olsun)

senin için okudum Rabbim tez zamanda sağlıklı hayırlı evlat versin canım.

Bana okuyacak olan arkadaş da sağlıklı haırlı evladımızın olması için dua ederse ço ksevinirim (Allah razı olsun)
Okudum rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin
Bana okuyacak olan arkadaş sağlıklı hayırlı evladım olması için okursa sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…